КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 4 /08. - 22. 04.18 г./

  • 46 938
  • 581
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 306
Коцьо ли ще спечели този сезон.. Пф. Много зле. То е лесно, когато един човек от журито почти всеки път ти дава 8-10 точки.

М. Хранова  като Гери-Никол.. това ще е Епично..
Представям си я да лази, като Софка миналата седмица Grinning

# 511
  • София
  • Мнения: 9 944
Нз колко лайфа има още, но се надявам Боби да докопа 4ката.

# 512
  • Мнения: 5 450
Константин е толкова еднообразен, остарял, с тази поклащаща се като на неваляшка глава. Как ли щеше да се представи, ако на него му бяха дали Ани Ленъкс? Всеки друг заслужава повече от него първото място- певици като Софка или Марги, Златка, която тази вечер беше забележително добра. Да не говоря за мъжете- Славин, Боби, дори Иван. Ама не- ще крепим Коцко до края.

Последна редакция: пн, 16 апр 2018, 23:18 от victoria vassileva

# 513
  • Мнения: 3 663
Фънки е крайно време да го разкарат от това място! Прост, вулгарен, фъфли, обижда, грозен и злобен, стига вече, не става, изтъркаха му се простотиите!

# 514
  • Мнения: 4 606
Като гледам крайното класиране и как Коцьо, Софка и Гери не могат да ги изместят останалите от първите места, направо ми се стъжни какъв ще е финалът, предвид, че на Боби, Иван и Златка им се получават много по-добре имитациите в повечето случаи, отделно колко много труд полагат... Дано поне Славин е победител, ако се стекат така обстоятелствата.

Днес ми направи впечатление, че когато Константин започваше да си поклаща главата и сменяха камерата, че да не се вижда толкова. Или пък е било съвпадение, знам ли, но много дразни този негов жест на всяко изпълнение.

# 515
  • Мнения: X
 Клати си главата като някакъв селски дебил.

# 516
  • Мнения: 461
Много ме е яд за Боби! Той влага сърце и душа във всеки образ, а е толкова назад в класацията. Как може да не се оценява това, което той полага като усилия, на фона на лигавщините на повечето?! Тъжно!
Софи също ми хареса. Голям глас има тази жена. За пръв път си пролича, че е положила труд и се е отдала на образа. Голям изпълнител е, но несериозното й отношение към задачите в предишните епизоди ме дразни. Не мога да уважам някой само заради таланта му. Дано до края на шоуто се представя с нужното уважение към образите и на сцената да си личи, че е работила сериозно.Иначе мястото й в топ 4 би изглеждало нелепо.
Хранова пък от страх да не направи един фалшив топ, не може да направи 1 добър образ. Хората знаят колко добре пее е никой няма да я набеди за некадърна певица, ако направи опит за имитация с риск да е фалшива на моменти.
Славин беше кошмарен тази вечер. Трудна задача, но фалшивеенето му се получи точно, защото е предпочел да направи опит за имитация, а не да отбие номера с неговия глас. Наистина му се падат много тежки задачи, но той се старае.
Златка беше страхотна Тони Димитрова.Двете имат нещо общо в гласовете си. Пак се стегна Златка и започна да се старае като в първите лайфове. 
Гери и Константин ми харесаха.
Обаче много дразни това лансиране на Коцьо от страна на Фънки и размяната на оценки между Гери-Никол и него. Герито го прави, за да я кани в дискотека си.А той сигурно иска дует с нея, за да впечатли тинейджърите. Толкова са прозрачни, че ми е трудно да ги оценя високо заради тези схеми, които са ми противни.
Иван също като Боби полага усилия, но този път не ми допадна. Само мога да го поздравя,че влага старание и внимание към задачите си.

# 517
  • Мнения: 35 147
Коментара на Ваня Червенкова за днешната социоложка: каквото сам си направиш и "Като две капки вода" не може да ти го направят...
Тая я помня, че и в ББ виеше на умряло и ако се не лъжа в черешката, също.
.

# 518
  • Мнения: 461
Коментара на Ваня Червенкова за днешната социоложка: каквото сам си направиш и "Като две капки вода" не може да ти го направят...
Тая я помня, че и в ББ виеше на умряло и ако се не лъжа в черешката, също.
.
Ваня я изяде в словестен двубой преди месец в "На кафе" , където гостуваха двете да защитават противоположни тези. Grinning
https://www.vbox7.com/play:abb0af2c2d

# 519
  • Мнения: 11 555
Аааа, ша чупя тоз тиливизор!  Twisted Evil  Въпреки, че гласувах в анкетата за Константин, не смятам, че беше за десятка тази вечер.  Naughty Надявах се, даже вярвах, че поне на тази песен няма да ни покаже запазената си марка, но вече се убеждавам, че не е по силите му. Коце, къде са кайсиите бре?   ooooh!  
Като цяло ми хареса концерта. Личеше си, че всички са работили много по образите си, просто на някой му се получи по-добре, на друг не чак толкова.
Боби много ми хареса, въпреки че изпълни песента малко по-жизнерадостно от Роби, но иначе беше попил  неговите мимики и жестове. Heart Eyes Само се чудих, защо му бяха сложили сини лещи? Винаги съм мислила, че Роби Уилямс има зелени очи.  Thinking

Относно Ванчето Червенкова- присмял се хърбел на щърбел.  Whistling

Последна редакция: вт, 17 апр 2018, 01:24 от precious*

# 520
  • Враца
  • Мнения: 2 704
Дано, Mari_mar качи епизода..  Praynig Praynig Praynig

# 521
  • Мнения: 712
Преди чаках с нетърпение понеделниците. Сега като си пусна "Капките", всеки път след 20-30 мин върви вече само за фон, а аз ненадейно съм започнала да си върша някаква работа. Съсипаха забавното предаване и бая бързо вървят към дъното. Надявам се, да са спрели да си мисля, че вярваме за случайността на бутона поне, че иначе е много обидно.

# 522
  • София
  • Мнения: 22 909
Снощи гледах Капките накрая вече. Фънки каза, че всички са били много добри. Гледах Коцето като Орлин Горанов.....слабо представяне. А Орлин го изчетка и то с баданарката, че оригинала е на сцената.  ooooh! Коцето незаслужено спечели  снощи. Изненадах се, че видях отново Данчо Караджов в журито. Нали на всеки лайф различни популярни личности щяха да са в журито?! От вашите коментари разбирам, че нищо не съм изпуснала.

# 523
  • Мнения: 1 796
За мен Константин беше най-слаб снощи, а му подариха победата.
Нито визия, нито глас, нито жестове, нищо не му се получи.

Следващата седмица залагам на Боби и Ерос Рамацоти, да видим Simple Smile

# 524
  • Мнения: 380
Аз гледам само изпълненията, а точкораздаването го научавам от вас,но това не ми спестява ядовете.
Все едни и същи лансирани-Коцьо от Фънки , Софи от плитки фенове,толериращи нейната постоянна маска на вездесъща доброта и простоватост,нали,не откровена простотия.
Как не им идва на ум,че Софи откакто е на сцена,то това и е играта- да се прави на неразбрала, да всява съчувствие,да пусне накрая някоя сълза(от рода на тия дето винаги започват с "какооу децата са ми болни,пусни тука нещичкоо маа..."),че ако може да накара и отсреща да ревнат с нея....охооо свършила си е работата.
А ние и се възхищаваме и припадаме по нея.
Защото от всички други се очакват перфектни изпълнения и перфектен текст,
 а само на нея е супер яко когато грам не е положила труд да си научи песента(имам предвид даже за текста на ГН,Софка даже и българския я затрудни).
Извинявам се за този пост, от снощи ме мъчи това и неиздържах да го излея.
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт