КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 4 /08. - 22. 04.18 г./

  • 46 919
  • 581
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 12 428
На мен не ми хареса Константин. Имам чувството, че не си даде много зор с имитацията. Софка се постара и  мислех, че тя ще спечели. Най-много ми харесаха Боби и Златка.

# 526
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
 Счуло ли ми се е,че при обявяването на точките от Хилда,Фънки измърмори въпросително:"Защо 4-ри?"

# 527
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Счуло ли ми се е,че при обявяването на точките от Хилда,Фънки измърмори въпросително:"Защо 4-ри?"

Не измърмори. Направо я попита и Рачков го сряза. Ставаше въпрос за точките, които Хилда дава на Константин. Не помня колко бяха.

# 528
  • Мнения: 14 966
Аз не мога да си отговоря и на още един въпрос- Коцко е успял човек според местните стандарти. И си е популярен в средите , и , да кажем , е утвърден. Друг  е въпросът , че такива като мен само от една Черна роза и ББрадърите го знаят, дори дискотека не знаех , че има. Та си мисля аз , че на него още слава и четкане не са му нужни , пък и не е такъв типаж. И сега с тези позиции тук , си разсъждавам , че явно той е обект на сервилничене от журЕ и участници , а сам по себе си не е амбициозен. То и личи как прави образите.Пък и зрителският вот за мен е най- добрият ориентир. Кой тласка Коцко , кой ? И защо ?

# 529
  • Мнения: X
Константин хич не беше за първо място. Орлин Горанов има ясен, звънлив глас и лъчезарна усмивка. Изпълнението на Константин може да се сравни с това на всеки средностатистически певец от квартална кръчма. Не знам, но ми се струва, че понякога вкарва излишна ирония в имитациите си. Но той и погледът му е винаги един такъв...насмешлив.

Гери-Никол този път ми хареса.
За останалите ме мързи да пиша. Бобито пък...го изпуснах.

# 530
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Но той и погледът му е винаги един такъв...насмешлив.

За мен погледът му /с полупритворените очи/ е винаги... надрусан, а главата му се клати като на алкохолик.

# 531
  • Мнения: 11 550
И аз гласувах за Боби като Ерос Рамацоти, макар че имам усещането, че и Златка ще се справи.  Peace

# 532
  • Мнения: 2 751
Направо съм бясна! Тая пародия Коцо да ми го сравняват с Орлин Горанов? Че и да спечели накрая...цирк...от долнопробните!
И това предаване окепазиха с лакомия и натегачество, а поне то ми беше позитивно за гледане.

# 533
  • Мнения: 3 497
Победителите във всички сезони досега съвпадаха и с моя избор. Само за Неве нямам спомен, май сезонът не беше особено силен. Ако Константин спечели, ще бъде първото ми разочарование. Имаше няколко много добри имитации, но имаше и провали, а снощи категорично не заслужаваше първото място. И като Василис Карас не беше особено добър. Не знам кой заслужава да спечели формата, защото са много равностойни, но моята четворка е: Славин, Боби, Иван и... все пак Константин. Много ми се иска да сложа на негово място Софи или Златка, но се старая да съм обективна.

# 534
  • Мнения: 6 529
Е то е ясно, че Коцето го готвят за победител

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Коцето с това побутване ми става все по-противен.Изобщо не беше най-добрата имитация.Златка и Боби много повече ми харесаха,че даже и Гери-Никол и Софи.

# 536
  • Враца
  • Мнения: 2 674
Къде да го гледам..  newsm78

# 537
  • Мнения: 3 633
За мен Константин беше най-слаб снощи, а му подариха победата.
Нито визия, нито глас, нито жестове, нищо не му се получи.

Следващата седмица залагам на Боби и Ерос Рамацоти, да видим Simple Smile
Подкрепям напълно!
Освен това, забелязах и едно натегачество към Орлин Горанов, което е напълно излишно, ама карай! Нищо не става вече от това предаване, мисля, че трябва да си починат поне 5 години!

# 538
  • Мнения: X
А Данчо само как смирено му се извини за критиката миналия път. Страшшна работа. А точно това предаване не мислех, че има някакъв смисъл да го нагласят, защото нали уж парите отиват за благотворителност...

# 539
  • Мнения: 3 887
Моето мнение е, че предаването вече е като две капки боза. Кафенее ми.
Първо превтасалите водещи,
Второ продажния Фънки, дето само знае да плюе, мен, обаче взима едни пари и прави странни разбори.
Грим-рядко има успешно преобразяване.
Въобще-трагедия е, поне този сезон.

Общи условия

Активация на акаунт