МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 905
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Монодиетувам усърдно Simple Smile С кленов сироп. Изкарах четири дни дотук ама забравих да се изтегля в началото. Нищо. Ще се изтегля в края. Ще опитам да изкарам десет дни. Правих го миналото лято и беше много успешно ама си е бая зор.

# 181
  • Мнения: 42
Здравейте! Включвам се пак - на първата врътка правих доста прегрешения, но въпреки това махнах 2,8 кг (172, 70.3=>67.5) След две седмично безобразие в храненето вчера бях 69.9 и стартирах нова врътка, само че по един ден.
Днес сутринта вече бях 68.3 и е доста по приятно, че днес съм на друга храна, а не пак картофи.
Целта ми е , този път издънките да са минимални. Факт е , с тази диета отслабвам най - лесно.
Успех на всички и хубав ден !

# 182
  • Мнения: 54
Добро утро!Да се включа и аз след няколко дни отсъствие😁В понеделник започнах втора врътка на ВЧ,днес ми е втори пилешки ден,чувствам се добре,не ми е гладно.Интересно,забелязвам,като че ли най-много свалям на пилешкото🤔Както и да е,продължавам напред.Хубав ден!

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Добро утро!Да се включа и аз след няколко дни отсъствие😁В понеделник започнах втора врътка на ВЧ,днес ми е втори пилешки ден,чувствам се добре,не ми е гладно.Интересно,забелязвам,като че ли най-много свалям на пилешкото🤔Както и да е,продължавам напред.Хубав ден!

Добро утро, колко свали от 1 врътка? Това за 12 или 24 дни?

# 184
  • Мнения: 54
Добро утро!Да се включа и аз след няколко дни отсъствие😁В понеделник започнах втора врътка на ВЧ,днес ми е втори пилешки ден,чувствам се добре,не ми е гладно.Интересно,забелязвам,като че ли най-много свалям на пилешкото🤔Както и да е,продължавам напред.Хубав ден!

Добро утро, колко свали от 1 врътка? Това за 12 или 24 дни?
За 14 дни свалих точно 6.100кг.След това качих 500гр.през двата свободни дни.

# 185
  • Мнения: 16
здравейте дами
искам да пробвам диетата на ВЧ ,но не ям  месо и риба може ли някакси да се заменят с друго или не

# 186
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
здравейте дами
искам да пробвам диетата на ВЧ ,но не ям  месо и риба може ли някакси да се заменят с друго или не

Aми от къде ще си набавите протеина? Освен яйца друго не се сещам...

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Здравейте, забелязали ли сте задържане на теглото преди Ц ?

# 188
  • Мнения: 47
Здравейте как върви при вас? Аз почвам от утре ето тази ми допадна най-много..успех на всички

# 189
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Аз продължавам да монодиетствам на кленовия сироп Simple Smile Макар че то моето хич не е по тая тема ама надничам насам щото се ръчкахме с някои хора тук и ми е интересно да намина пак. Днес ми е десети ден, ще направя общо 14 и после имам още 14 захранване. След това съм в голяма чуденка какво да правя. Ясно, че няма да се върна към нормалното си хранене щото целия зор ще е напразно. Чудя се дали да пробвам пак моно или да дам шанс на мазния режим комбиниран с фаст. Имам още време да реша.

Всеки случай съм смъкнала, макар че не знам колко щото забравих да се измеря в началото. Ама днес облякох една спортна долница, която не бях обличала месеци и има видима разлика. Доволна съм.

# 190
  • Мнения: 47
Аз продължавам да монодиетствам на кленовия сироп Simple Smile Макар че то моето хич не е по тая тема ама надничам насам щото се ръчкахме с някои хора тук и ми е интересно да намина пак. Днес ми е десети ден, ще направя общо 14 и после имам още 14 захранване. След това съм в голяма чуденка какво да правя. Ясно, че няма да се върна към нормалното си хранене щото целия зор ще е напразно. Чудя се дали да пробвам пак моно или да дам шанс на мазния режим комбиниран с фаст. Имам още време да реша.

Всеки случай съм смъкнала, макар че не знам колко щото забравих да се измеря в началото. Ама днес облякох една спортна долница, която не бях обличала месеци и има видима разлика. Доволна съм.


Какво представлява това с кленовия сироп? Simple Smile и браво за постигнатите резултати

# 191
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Представлява общо взето тотален глад за определен период от време, трудно е. Основно се прави за прочистване на организма, но аз го правя за слабеене. Правих десет дни миналото лято, сега ще ги направя пълните 14. Има цяла тема в диетичния.

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
На мен ми е 5 ти ден на Салати. За сега стриктно го спазвам  и макар,че ми е подуто заради предстоящ Ц усещам лекота в корема. ЯМ доооста , всеки път когато огладнея. Беше ми терсене на пилето снощи направо не можех да го поглъщам.
Свалих преди това със БВД 7 кг и ми останаха още около 5 които искам по експедитивно да изчезнат Grinning Притеснява ме на плодовете как ще я свърша.. .. .

# 193
  • Мнения: 47
Как сте преди Ц... сваляте ли или след като свърши тогава или пък изобщо Cry ?

# 194
  • Мнения: 37
какъв е този застой... никой нищо не казва .... аз пак идвам

Общи условия

Активация на акаунт