Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 апр. 2018, 10:13 ч.

Раничка на шийката на матката - част 6

• 8 674
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
Със сигурност воднистото с кръвта мина и дойде цикъл и всичко беше наред докато той не ме натискаше на 3 седмица, когато то тръгна пак.

# 61
Здравейте, радвам се ,че ви открих имам въпроси, гориха ми раничка с лазер, и лекарката каза,че след това ще имам течение, да се изчистело, но нямаше нещо голямо, да не кажа почти никакво, и преди горенето за щастие нямах течение, след това ми излязоха само "саждите" с много слабо течение, след това цикълът ми дойде на точната дата, и беше много кратък и бърз, само два дни, (на 41 съм ако има значение това, а говорих с лекарката ,че е рано за спиране на цикъла , от прегледа ми обясни), преди цикъла от време на време имах розово зацапване, леко ме понаболяваше, всичко това нормално ли е да мина без течение-изтичане, т.е. почистване на обработеното място, за цикъла видях в темата ,че понякога прескачал, аз при стрес също получих такова прескачане веднъж, благодаря ви , за търпението да ме изчетете

# 62
Здравейте, радвам се ,че ви открих имам въпроси, гориха ми раничка с лазер, и лекарката каза,че след това ще имам течение, да се изчистело, но нямаше нещо голямо, да не кажа почти никакво, и преди горенето за щастие нямах течение, след това ми излязоха само "саждите" с много слабо течение, след това цикълът ми дойде на точната дата, и беше много кратък и бърз, само два дни, (на 41 съм ако има значение това, а говорих с лекарката ,че е рано за спиране на цикъла , от прегледа ми обясни), преди цикъла от време на време имах розово зацапване, леко ме понаболяваше, всичко това нормално ли е да мина без течение-изтичане, т.е. почистване на обработеното място, за цикъла видях в темата ,че понякога прескачал, аз при стрес също получих такова прескачане веднъж, благодаря ви , за търпението да ме изчетете
Все пак си имала, дори и слабо течение. При мен течението след първото обгаряне беше повече, но аз имах и силно бяло течение, а след второто ми обгаряне, течението беше по-слабо. Не съм сигурна, но може да зависи и от големината на раничката..

# 63
Благодаря, след 10 дни ще отида на контролен преглед, каза 40 дни след обгарянето, да провери какво е станало

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт