Сватба, булките на 2019

  • 76 205
  • 766
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 161
Нашата сватба ще е на 07.09.2019 в комплекс Бялата лагуна. За сега имаме само капарирани фото и дж. Всичко сме оставили вече за след нова година, но имаме и доста време.

# 526
  • Мнения: 282
Ние сме на 10.03.2019г.

# 527
  • Мнения: 1 165
Ние сме на 25.08.2019г.

# 528
  • Мнения: 470
08.09.2019 в "Приказната градина", гр. Елин Пелин

# 529
  • Мнения: 1 131
Нашата сватба е на 1 юни 2019 Flowers Hibiscus
Трябва скоро да спретнем новата тема - някой желаещ? Simple Smile

# 530
  • София
  • Мнения: 22 953
Новата тема - като минат 50 стр. И преди ви бях посъветвала, някой да събира датите и местата, за да ги сложите  на първа страница като започне новата тема.  Simple Smile

# 531
  • Мнения: 1 467
Предполагам след началото на 2019 доста ще се раздвижат нещата в темата
ние сме на 05.07.2019 в Акорд. Общо взето със всичко което трябваше да се резервира и капарира сме готови - ресторант, дж, фото и видео, агенция за украса.
А този уикенд ще отидем и за халки - предпочитам от по-рано да отмятаме задължения, за да не ни се струпват много на куп.
Много се вълнувам за халките - насочили сме се към Сара Трейд, но тъй като искаме изчистени класически модели мислим първо да проверим във Сватбеният център в София - Младост 4, дано да имат нещо и да си спестим разкарването до Пловдив Simple Smile

# 532
  • Мнения: 70
Новата тема - като минат 50 стр. И преди ви бях посъветвала, някой да събира датите и местата, за да ги сложите  на първа страница като започне новата тема.  Simple Smile
Аз ги събирам, но имаме още доста време до 50 стр. Но ако всеки си напише датата ще ги стигнем по-бързо

# 533
  • София
  • Мнения: 22 953
Новата тема - като минат 50 стр. И преди ви бях посъветвала, някой да събира датите и местата, за да ги сложите  на първа страница като започне новата тема.  Simple Smile
Аз ги събирам, но имаме още доста време до 50 стр. Но ако всеки си напише датата ще ги стигнем по-бързо

Разбира се, и аз мисля, че има достатъчно време всички, които искат да са на първа страница да си напишат датите.

# 534
  • Мнения: 583
Ние също в момента гледаме за халки. Общо взето ходим и пробваме, където ни позволяват, си снимаме моделите и горе-долу сме се насочили какво искаме. Мъжката сигурно ще е класическа, вероятно жълто злато, а моята ще е бяла, като искам да е с камъчета, но още не съм съвсем сигурна колко точно ще са и как ще са разположени. На 30-ти ще пътуваме за София и мислим да отидем до Дуо и ако там ни спечелят, направо ще ги поръчаме Simple Smile

# 535
  • Мнения: 811
Ние също планираме да се оженим през 2019 ,но още не сме започнали с избор на дата и подготовка.

# 536
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Ние също в момента гледаме за халки. Общо взето ходим и пробваме, където ни позволяват, си снимаме моделите и горе-долу сме се насочили какво искаме. Мъжката сигурно ще е класическа, вероятно жълто злато, а моята ще е бяла, като искам да е с камъчета, но още не съм съвсем сигурна колко точно ще са и как ще са разположени. На 30-ти ще пътуваме за София и мислим да отидем до Дуо и ако там ни спечелят, направо ще ги поръчаме Simple Smile

Ще те спечели момчето там, Рапунцел, гарантирам ти го Grinning Аз вече 5  месеца я нося и да ти кажа съм много много доволна! Нито ми убива, нито ме драска, меки ръбове, нямам проблеми с бързо надраскване. Е, мъжът ми неговата я надраска, но той все нещо работи с ръцете Simple Smile Аз не вярвах, че той ще си издържи неговата на пръста повече от седмица след сватбата, но си я носи с голям кеф Simple Smile Само имай в предвид, че там е доста посещавано, макар че сега в този месец, може и да уцелите добър момент и да няма никакви хора Simple Smile

# 537
  • Мнения: 1 467
Purple_Peanut, а в Дуо можеш ли да дадеш твое злато и да платиш само за изработка,
не искам да ми го изкупят на безценица а от това което аз ще им дам да направят халките и да доплатим за изработка.

# 538
  • Мнения: 583
Това със златото, че заменят грам за грам, е другото нещо, заради което искаме там..Ние не че имаме много злато, 3-4 грама е, но е почти една дамска халка все пак, а тук навсякъде ни предлагат да ни го изкупят на безумно ниска цена и после да ни приспаднат от халките, където грамът струвал според модела....тоест си слагат и изработка, но някак ми се вижда по-редно да си платиш веднъж грамажа според текущата цена на златото и вече за изработката каквото струва, ама...
Пърпъл, аз да те попитам, вие колко пъти ходихте до Дуо, защото нас ни притеснява това, че в сайта пише, че ги изработват по някакви восъчни калъпи и ни притеснява, че ще трябват доста ходения, а на нас все пак ни е на доста километри... Sad

# 539
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Да, даваш собствено злато и мисля, че даже си използва твоето злато и си доплащаш само за изработка и евентуално за допълнителното злато. Simple Smile Демек не ти го изкупува на безценица, а на реалната си му стойност. Не заплащаш нищо допълнително освен ако той не е добавил от него си злато. Така поне видях на една двойка преди нас, които бяха донесли доста злато и той като сметна им каза, че всъщност само изработката ще си заплатят и евентуално много малко за доп.злато. Момчето само си изработва пръстените и ги гравира на момента на взимането.

Не, Рапунцел, няма такова нещо, два пъти ходихме Simple Smile Той взима размера още тогава като си харесате и направите поръчката. И после само отивате да си ги вземете, като разбира се при взимането ги пробвате дали ви стават и ако има проблем ще ви ги коригира, ако сте от друг град предполагам бързо ще ви ги оправи. Много е разбран. Съветът ми е да не ги взимате мноооого дълъг период преди датата на сватбата, защото може да надебелеете или отслабнете и да трябва да ходите трети път да ги преправяте.

Общи условия

Активация на акаунт