КОЗИРОГ или СТРЕЛЕЦ - бебчо ще е хубавец! - ДЕКЕМВРИ 2006!

  • 23 606
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 721
Цитат
author=Sarra link=topic=103090.msg1929041#msg1929041 date=1150464546]
Иначе плодът има голям % фолиева киселина и витамин С и са силен антиоксидант, т.е. полезни за пречистване на организма и подсилване на имунната система.

Това, за което аз говорех е че власинките, които имат отвън тези плодове (праскови, малини) са алергогенни, а иначе спор няма, че са много полезни като състав! Става въпрос за така наречените "мъхести плодове".

Но както и да е, щом не сте го чували и аз ще го забравя и ще си похапвам.

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 19:04 от pontes

# 271
  • Мнения: 669
здравейте на вси4ки.detelini  аз съм от хасково доколкото разбрах ти си от кърджали как си ти как е положението при теб и твоето бебе                                             

# 272
  • Мнения: 73
Здравейте коремчета!!!и аз да ви кажа какви ги надробих тези дни Grinning!Първо ходих при ДОК,гледахме беб4о baby_neutralмерихме се,а то спинкаше-като никога!много ми е мило!Вси4ко ни е наред,но като ми измери кръвното му стана лошо,много високо и много опасно Cryказа ми да го меря всеки ден да го следя!май като е високо,не достога кислород до бебчо и се притесних Praynigсега си го меря и е добре и си мисля че може  и високо да ми е било,щото бях ядосана този ден!обещах да не причинявам повече това на бебчо NaughtyДруго-ям плодове като разпрана и сирене,и кисело мляко,но месо немога да погледна Sickоще-няма да ви казвам пък аз какви ги сънувам,при мен се редуват-ГОЛЕМИ КОШМАРИ с много еротични работи,чак ме лови срам Mr. GreenИ последно да ви попитам,аз като съм на 24г.и ми е първо детенце и съм нямала др.предишни проблеми-трябва ли да си правя троен кръвен тест newsm78,забравих да питам ДОК,а 6те го видя 4ак на 17-ти др . месец само живот и здраве да е PraynigЗа темата:ЗА КОЛЕДНАТА МАМА-ЩЕ СЪМ РАДОСТ НАЙ-ГОЛЯМА! newsm44

# 273
  • Мнения: 333
еха, колко се радвам, че имаме мама от Хасково. Това ми е на половин час с колата. Мислех да ходя да си пазарувам дрешки там, че тука ми е омръзнало, други хора пък като дойдат от другаде казват, че тука имало много хубави работи по магазините. Кой знае, може би аз просто минавам по едни и същи улици.

Ами аз излизам от 12 седмица скоро, уф тая лентичка отдолу как да я кордисам Rolling Eyes . Чувствам се прекрасно, чакам да ми порасне коремчето. а ти? май си по-напред.  Много се радвам, че се обади  Grinning


за стихотворението е идея.....само да ми дойде музата  #Crazy

# 274
  • Мнения: 514
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0

Ето линкче за лентичката. Между другото, emsski, и твоят тикер не е както трябва  Peace
Ако има желаеща да пусне нова темичка, нека да го направи. Ако не искате, тогава се заемам аз  Grinning
И като сте такива поетични душици, що не измислите някое заглавие да мирише на лято дет се казва  Laughing

# 275
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
shrew  На мен твоите темички много ми харесват така че не се измъквай - направо си ти идва отвътре  Heart Eyes  Нашата темичка е най-красиво оформена от всички отчетни темички  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 и това се дължи на теб  newsm51  Two Hearts

# 276
  • Мнения: 3 376
Момичета здравейте.

Ами аз чак сега се включвам.... Embarassed По-добре късно,отколкото никога са казали хората  Sunglasses

Ще следя редовно темата,много сте сладкодумни,сега ще я допрочета цялата.

Успех на всички мами   bouquet

# 277
  • Русе
  • Мнения: 856
Цитат
И като сте такива поетични душици, що не измислите някое заглавие да мирише на лято дет се казва 
Аз не съм поетична душица,но ми дойде това на ум
Слънцето пече - още по-добре,а декемврийско бебче расте - това е най-добре!

# 278
  • Мнения: 3 376
"Лято,слънчеви лъчи-коремче сладко още не личи.Дядо Коледа подмята-през Декември щъркела ще донесе децата"  Embarassed

# 279
  • Мнения: 73
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0

Ето линкче за лентичката. Между другото, emsski, и твоят тикер не е както трябва  Peace
Ако има желаеща да пусне нова темичка, нека да го направи. Ако не искате, тогава се заемам аз  Grinning
И като сте такива поетични душици, що не измислите някое заглавие да мирише на лято дет се казва  Laughing


правилно,поправих се,благодарение на линка,който ни предостави! Peaceа за темичката аз лично си разчитам на теб,та аз с една лентичка се оправих-смотана работа! smile3538''Жегата напече-имаме си мъничко коремче вече,но Декември знай за нас ще бъде РАЙ!

# 280
  • София
  • Мнения: 721
Момичета, едно въпросче до тези, които са усетили вече бебчо да пърха в корема - къде точно се усеща?? Мисля, че го усетих, но доста ниско е, а и продължително по време, а не еднократно. Така ли е? Ох, много се развълнувах!!

# 281
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Хи хи pontes това трябва да е след всичко което изчетох - а то аз последните 24 часа само това четох де - аз още не съм го усетила ама нали трябва да си знам къде да го очаквам та момичетата пишеха че е около 4-5 пръста под пъпа. Някои казват за кратко други за по няколко минути - различно е явно.

# 282
  • София
  • Мнения: 721
Хи хи pontes това трябва да е след всичко което изчетох - а то аз последните 24 часа само това четох де - аз още не съм го усетила ама нали трябва да си знам къде да го очаквам та момичетата пишеха че е около 4-5 пръста под пъпа. Някои казват за кратко други за по няколко минути - различно е явно.
Божееее, а аз четох 18-20-22 седмица....изобщо не съм се надявала толкова рано! Като трепкане на мускулче е! И аз до сега се информирах, пише, че има поверие, че на която дата го усетиш за първи път - на същата ще родиш. Това значи на 17ти декември Simple Smile Simple Smile Ще чакам да видя дали са верни бабините девитини  Rolling Eyes
shemet_neveroiaten, нощни птици сме с теб май, но аз от вълнение не мога да си легна, пък любимият в командировка - няма на кого да кажа!

# 283
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ами мненията варират - от 12 до 21 седмица - големи разлики са - пишат че зависи къде се намира плацентата, дали си слаба или пълна а и колко е подвижно малкото човече.
Другите бабини деветини дето четох са че ако мръдне първо в ляво ще е момиче а в дясно момче - но тутакси няколко мами го опровергаха - странно какво ще е ако мръдне в средата Simple Smile
Иначе и аз си чакам мъжа да си дойде и си общувам с компютъра Simple Smile

# 284
Здравейте на всички!
Станах тази сутрин с милото в 5 часа, за да го изпратя отново в командировка. И понеже не можах да заспа отново, реших да ви "видя".
По въпроса за темичката - много ми хареса предложението на Detelini: "Зимните нощи за нас ще са топли, за слънце в Декември мама се готви!".
Само няколко думи, а казват толкова много.
И гласувам оформянето на новата темичка да поверим отново на Shrew - тя има дарба за това.
И аз много се рових да намеря отговор кога ще усетя бебето си. В една книга на уважавана френска гинеколожка прочетох, че при първа бременност, бебето се усеща около четвъртия месец и половина, и между трети и половина и четвърти месец може да се усети при втора и следващи бременности. Но явно при всички е много индивидуално и все пак тарябва да сме в очакване в идващите дни!
А и знам една бабина деветина: В мига, в който усетиш бебчо, т. нар. "прочуване" на бебето, трябва да погледнеш човек, на кого искаш то да прилича. Една моя близка преди време си носеше в себе си едно модно списание. В момента, в който усетила бебето, веднага погледнала един невероятно красив мъж- манекен от него. Сега момченцето и е на близо 3 години и тя е убедена, че детето е красиво като манекен. В интерес на истината, детето е наистина много красиво.

Общи условия

Активация на акаунт