ОКТОМВРИЙСКИ мами магазините щурмуват, по-широки дрехи си купуват

  • 36 985
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 263
Мина и моята ФМ, всичко ни е наред, бебчето първо беше заспало, но после заподскача, по първични белези изглежда мома, но докторката каза, че не била сигурна все още, притесни ме само това, че спомена за ниска плацента, която с нарастване на матката трябвало да се вдигне и ще я проследим на следващата ФМ.
Споделете каква козметика ползвате май при мен няма да излезна много еластична кожа, започва доста да ме сърби вече от разширяването, незнам и какво би помогнало

# 31
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
Аз мажа с показаното от n_alex76 на предната страница на Palmers.
Колко мажа е отделна тема  Mr. Green Съдейки по предходни напълнявания два пъти с по 20-30кг без да съм бременна  Blush нямам някакви драматични стрии, а говорим за огромни промени в обемите в рамките на година.

# 32
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
malinka_, и аз бях с ниска плацента на ранния скрининг, сега вече се е вдигнала, спокойно, не я мисли.

# 33
  • Мнения: 5 112
Малинка, и на мен ми казаха същото за плацентата, не мисля че имаме основание да се притесняваме все още. Аз се старая да гледам по-позитивно на нещата, че тази бременност и без друго ми тръгна с два месеца боледуване и една торба хапове... Важното е бебоците да са добре и ние да се държим на ниво Wink На мен ми казаха и че единия кръвоносен съд към матката (не съм сигурна точно как правилно да се изразя) е с по-високо показание, но въпреки това в норма (на горна граница) и че следващия път ще го проследим как е. Двата кръвоносни съда определяли риска от високо кръвно в по-напреднала бременност. Та малко се шашнах защото принципно съм с ниско кръвно, но така или иначе нищо не можем да направим сега, ще видим следващия път как е.
Ние с теб така или иначе сме с термин за края на октомври, та има време матката да се качи по-високо, шийката да се издължи и плацентата да се намести. Казвали са ми за случай на бременна с много ниско разположена плацента в първи триместър, която се е наместила по-натам.
Пумпалче, благодаря за първата страничка Hug
П.П. Допълвам се за мазилата - и преди съм писала, мажа се с лосиона на Палмърс, но и аз не съм особено редовна с тази бременност. С първата се мажех цялата всяка вечер, сега мажа само корема и то когато се сетя. Вечер се занимаваме с дребното, заспива само с мен и понякога заспивам даже преди него и забравям да се намажа Sad Аз имам стрии от тийнейджър, от бърз растеж на ръст, кожата ми е суха и ме е страх да не се нацепя този път. Иначе от първата бременност нямам една стрия, може би само по гърдите от слизането на кърмата, но не е нещо страшно.

# 34
  • Мнения: 54
За ниската плацента - и аз съм така. Още на ФМ ми казаха, че е ниска и после доктора и той ми каза същото. Засега ми каза да се въздържаме от секс, понеже не си струва да рискуваме. Прочетох някакви неща, шашнах се и спрях да чета. Ако има нещо доктора ще ми каже.
За мазила - в началото бях с маслото на Palmer's, но направих алергична реакция към него - целите ми гърди и корем се изринаха. По принцип нямам алергия към нищо и никога не ми се е случвало нещо подобно.
В момента съм с олиото против стрии на Eucerin.
Пробвала съм с кокосово масло, но въобще не попива при мен. Опитах и шипковото олио - мирише ми ужасно, остава следи и не попива.

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен, не пиша редовно, но чета всичко:blush:.
Пумпалче, благодаря за прекрасната тема.
Моята фм мина, всичко е наред, доктора каза, че на 100 % ще си имаме пак момченце.
Относно столчетата за кола имам всичко от баткото, всичко съм запазила.
Аз се мажа с кокосово масло ( не съм особено редовна) и предната бременност се мажех с кокосово масло и нямам нито една стрия при положение, че качих 23 кг.
Имам дрехи за бременни, но това не ми попречи вчера да си поръчам нещичко от HM хехе. М/у другото поръчах и едно сладурско комплектче за бебо, не се сдържах.

# 36
  • Мнения: 64
Днес мина и моята ФМ и БХС в 13 седмица и 3 дни. Всичко е наред, рискът е много нисък- 1 на 20000. Бебо вече е 7.3 см. и се мята здраво, лекарката едва му щракна снимка, стоя с гръб, кри си личицето, абе голям смях. Продполагаемият пол е момиче.
На мен също ми казаха, че плацентата е ниско, но АГ обясни, че това е нормално в ранна бременност и няма какво да ме притеснява. Изписа ми и витамини огестан.

# 37
  • Мнения: 541
Показвах във фб, ама и тук - поръчах си https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Maternity-Pregnancy-Waistba … 042311.0.0.UszHIy
Естествено с условието за широчка по-дълга блуза отгоре и няма да се вижда. Ще видим като стигне, върши ли работа.
И такива https://www.aliexpress.com/item/4-PCS-1-Hook-Bra-Extender-Ladies … 042311.0.0.IpTEAA  .. ако тръгна да раста в гръб, че доста приятелки без да напълняват много, се разшириха с по номер за сака и т.н.  Peace
Пък като става въпрос за Китай - и бански за бременни поръчах  Mr. Green без друго нямам никаква форма на цял https://www.aliexpress.com/item/Plus-Size-Badpak-maternity-Strip … 042311.0.0.UszHIy

И аз ще си поръчам разширител за сутиен и още някои неща , но имам въпрос , защото до сега не съм пазарувала от този сайт . Трябва ли да внимавам в условията на даден продукт тъй като до тук пише обща сума и отделно за доставка около £2 ? Имам лош опит с iherb като след поръчката ми начислиха около £60 допълнителни такси за митници ... Тук има ли подобни такси отделно от крайната сума ?

# 38
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
Показвах във фб, ама и тук - поръчах си https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Maternity-Pregnancy-Waistba … 042311.0.0.UszHIy
Естествено с условието за широчка по-дълга блуза отгоре и няма да се вижда. Ще видим като стигне, върши ли работа.
И такива https://www.aliexpress.com/item/4-PCS-1-Hook-Bra-Extender-Ladies … 042311.0.0.IpTEAA  .. ако тръгна да раста в гръб, че доста приятелки без да напълняват много, се разшириха с по номер за сака и т.н.  Peace
Пък като става въпрос за Китай - и бански за бременни поръчах  Mr. Green без друго нямам никаква форма на цял https://www.aliexpress.com/item/Plus-Size-Badpak-maternity-Strip … 042311.0.0.UszHIy

И аз ще си поръчам разширител за сутиен и още някои неща , но имам въпрос , защото до сега не съм пазарувала от този сайт . Трябва ли да внимавам в условията на даден продукт тъй като до тук пише обща сума и отделно за доставка около £2 ? Имам лош опит с iherb като след поръчката ми начислиха около £60 допълнителни такси за митници ... Тук има ли подобни такси отделно от крайната сума ?

По принцип в някои случаи разпределят цената в цена за доставка, така че ти излиза на първо място в търсене по цена, пък всъщност си струва колкото другите, защото е 2 $ и 2$ за доставка, си е 4$  Mr. Green Китайски трикчета.

Но това, което виждаш е крайната цена т.е. няма как да ти начислят каквото и да е. И трите линка, които съм дала са с безплатна доставка и предвид стойността и размера няма вероятност да бъдат заддържани и на митница, така че - поръчвай смело  Wink

# 39
  • Мнения: 317
Здравейте и от мен, да се запиша при вас. На 41 години съм, втора бременност, водят ме рискова, защото съм с хашимото. Засега нямам проблем, всичко е наред. Имам дъщеря на 8 години и съм от Бургас. Термин 22.10.2018

# 40
  • Русе
  • Мнения: 6
Здравейте !
Може ли и мен да ме добавите в списъка - на 25 г, от Русе, очакваме първо бебче, живот и здраве, с термин 17.10.2018 г. За сега вървим добре, изследванията ми бяха в норма , но продължавам да си пия Утрогестана и да качвам усилено килограми. Доста от панталоните ми вече ми стягат. Нямаме търпение да разберем какво ще е бебочето ( макар , че таткото си е поръчал момиче ).

# 41
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Да се похваля и аз от палмърс. По време на първата бременност си мажех корема с маслото и само там не ми излязоха стрии Grinning За дрехите и аз съм в шок. Да съм качила макс. 2 кг.,  а вече нямам удобен панталон. Купих си много удобни дънки от уайкики, като понеже съм доста висока ми седят като на наводнение, но здраве да е Simple Smile

# 42
  • Мнения: 146
Аз съм свалила около 1-2 кг и също отдавна нямам удобен панталон, понеже моите са с висока талия и стягат на коремчето Simple Smile

# 43
  • Мнения: 348
От няколко седмици се мажа с био ойл, и  бързичко попива, но на мен все ми Лепне явно слагам по много. Да се отчета, днес бях на преглед, точно влизам в 16та седмица, бебчето расте много добре. 143 грама е. Пак не можаха с категоричност да ми кажат пола, лекарката, както и специалиста по фетална морфология залагат на момче, обаче никой не казва нищо сигурно. Grinning ще прикача снимка да си кажете мнението. Снимката е правена отдолу, виждат се крачета и бузките на дупето. По средата има една бяла точица, която лекарката определи като пишле :Р

# 44
  • Мнения: 2 140
Renata85, във FB има страничка Поръчай от Алиекспрес. Давам линк:
Поръчай от Aliexpress
Когато ми се налага да поръчвам от там се свързвам с момичето.Тя ми е съгражданка и вече няколко поръчки съм правила при нея.
ungarkata, добре дошла! Много се зарадвах, че си имам наборка в темичката! Revolving Hearts

Общи условия

Активация на акаунт