Ла Лече Лига Бг – срещи, лекции и информация

  • 222 872
  • 724
  •   1
Отговори
# 120
Zdravejte! Bihte li mi kazali, za prisystvie na tezi sreshti na ligata, trqbva li predvaritelno zapisvane i plashtane i specialno pitam za 22.03.08. Idvat li i tatkovci? Blagodarq!

# 121
  • София
  • Мнения: 12 231
  Записване тук в темичката.
  По принцип татковци не идват засега, но просто там постоянно има кърмеща мама и не е много удобно, въпреки че доколкото си спомням Бу каза че може да се уговорим и да се организира и такава среща. Отделно и напоследък е голяма посещаемостта и е малко препълнено.

# 122
  • sofia
  • Мнения: 97
а колко време горе-долу продължават срещите? ако се наложи да се храниме в това време, има ли възможност да кърмя по време на срещата? като се има впредвид какви се събират  Laughing , предполагам, че може, но все пак да питам   Blush а също така ме интересува дали има някой, с когото да се консултирам по въпроси за кърменето конкретно за моя случай - например да видят дали правилно държа бебето, как да преценя дали не го прехранвам /защото се оказа, че май това става/ и т.н. с една дума дали не е по-подходящо да отида в кабинета в МА на консултация или може и при ЛЛЛ да получа отговорите?  Hug 

# 123
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Предвиди си приблизително 2ч за срещите - обикновено е в тези граници. Няма никакъв проблем да дойдеш да видим на срещата нещата, не изглежда да е медицинска ситуацията, а ако е - тогава пак ще можеш да идеш в кабинета после Grinning Естествено, бебетата сучат на поразия на срещите и никой не се притеснява от това Hug

# 124
здравейте момичета!може ли и аз да дойда на 22-03 на срещата?благодаря ви предварително

# 125
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма нужда да питаш - взимаш си бебето и пристигаш, всички майки са добре дошли Hug

# 126
  • Мнения: 94
пу и за мен този път, а от колко часа newsm78, от 10.00?

# 127
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Винаги от 11ч са срещите Grinning

# 128
  • Мнения: 100
mislya i az da se vkliu4a  Grinning

# 129
  • Мнения: 94
Живот и здраве смятам и ние с дребосъчката да се присъединим Simple Smile

# 130
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Както е тръгнало, май скоро ще трябва да наемем зала 2 на НДК за срещите Mr. Green

# 131
аз май не разбрах  каде ще е срещата на 22.03.в пловдив ли?извинявайте за невежеството Sad

# 132
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
аз май не разбрах  каде ще е срещата на 22.03.в пловдив ли?извинявайте за невежеството Sad
В София Simple Smile На 29 март в Пловдив.

# 133
  • Мнения: 1 947
   Предполагам, че тук е мястото да попитам:

 - как се става член на Ла Лече Лига?
 - има ли различни рангове - член, консултант и прочие?
 - има ли курс, който трябва да бъде посетен?
 - ако стана част от ЛЛЛ в друга държава, ще мога ли да се включа и в България?

   Сега се сещам, че сигурно има сайт и ще го потърся, но оставям въпросите си, все пак. Wink

# 134
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
- Плаща се членски внос Simple Smile Сигурна съм, че в Щутгарт има ЛЛЛ групи, трябва да потърсиш местната.
- Има членове, има ЛЛЛ Лидери, има group workers - членове, които помагат по различни начини на групата (поддържане на библиотеката, поддържане на финансите на групата, публикации и т.н., кой с каквото и колкото може)
- Курс за какво? Има редовни срещи (варират за всяка група); някои групи могат да правят специални срещи - за семейни двойки с деца или защо не - за майки и баби Simple Smile Иначе ЛЛЛ Лидерите преминават обучение, за да получат акредитация.
- Можеш, разбира се Simple Smile Няма нужда да си член, за да идваш на ЛЛЛ срещи тук. Който не е член, на срещата любезно оставя 2 лв дарение - българската ЛЛЛ, както и ЛЛЛ по света, е доброволческа организация, която се издържа изцяло от членски внос и дарения Simple Smile Тези пари служат за попълване на библиотеката на групата, за издаване на брошури, за копия на листовки и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт