Дилема...

  • 14 680
  • 144
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 732
Браво на хитрата мацка!

Манекена, намерили сте се и всичко е точно!

Какво всъщност ни питаш?

# 46
  • Мнения: 2 049
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.
Тихо сега. Остави момчето да си развие историята. Преди време имаше приятелка и си живееха много разкрепостено, сега било жена, деца имали, в най-престижен квартал живяли... До месец-два очаквам да си вземат куче и след това да заминат да живеят щастливо в Америка и да не влиза в този тъп форум пълен с тъжни и бедни хора - най-вече клюкари.

# 47
  • Мнения: 11 403
Тюх, че съм тиквичка!  Blush Появи се нещо да се поразцъкаме и тряс ченгето в мен се обади - какво име, де го пише, кой го пише, как така забравила бележка. Тюх!

Манекена, ако съм те спасила така и така от развод, терзания и цепене на децата на 2 равни части ми дължиш разяснения /публични/ за невероятния извънземен секс дето намекваше, че правите. замълча си не каза с пипалца ли си цопкате или накрая я издълба третата дупка на твоята приятелко/жена/хазяйка  Mr. Green Длъжник си ми, ей!

# 48
  • Мнения: 15 960
Много отракана мацка. А вие делите ли си разходите по наема или се нагърбваш с него сам.
Как така не си разбрал с години. Договор за наем нямате ли? Банковата сметка на която се превеждат парите нали е поименна? И консумативите също.
Съпругата се занимава с плащането на наема и на консумативите. Тя намери апартамента, от договор не съм се инатересувал, отидохме, видяхме го, харесахме и наехме. Днес видях една оставена от нея сметка за тока и така разбрах. Още не съм й казал, че знам, трябва ли? Страхувам се, че това ще развали отношенията ни, а аз така и така съм плащал наема вече толкова години, има ли смисъл да й казвам?

Сакън,  в никакъв случай не й казвай, че си разбрал, ще вземе да ти се разсърди и обиди. Продължавай да й плащаш наем и спри да й четеш документите.

# 49
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността.  
Не приемам съвети от мъже, които пишат в бгмама ...

Ясно.

Направо го закъсА, приятелю!

да заминат да живеят щастливо в Америка

Вече не е модерно. Може да заминат НА Дубай. Бай, бай...

# 50
  • Мнения: 2 049
Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността. 
Не приемам съвети от мъже, които пишат в бгмама ...

Ясно.

Направо го закъсА, приятелю!

А, че що? Нямам проблем момчеца да ме изкарват пе*ераст из разни Български форуми. Ако иска може да каже и че ме е виждал като травестит из Софийските булеварди, да вадя лев с орални ласки.
 Аз знам много добре кои мами знаят как изглеждам и кой и какъв съм всъщност.

Пък и какво лошо има да си обсъждам с теб и останалите готини мами тв предаванията?! На мен много ми е кеф!!! Момчето, явно, не е запознато, че в темите за тв предаванията водим коренспонденция на високо интелектуално ниво и той и да иска, не би могъл да се включва адекватно в темите.

# 51
  • Мнения: 9 196
Eх ти уж големия бизнесмен беше ... пък под наем я караш. Явно суинг хобито ти изсмуква ... финансите.

Иначе, вече започвам да се съмнявам, че изобщо имаш жена.

# 52
  • Мнения: 14 966
Манекен, кажи, какво те притеснява.
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.
Манекен , то човек жив да те ожали. Преди известно време беше пуснал допитване дали да работи жена ти , като и осигуряваш по 1000 лв. месечно , за да си стои у вас. Тази тема : 28 март 2018, 21:29 ч.
Сериозен въпрос към дамите
Сега излиза , че освен дето я издържаш , тя те и краде Joy
Ти наистина ли не знаеш имотното състояние на жена си Thinking

# 53
  • Мнения: 2 049
Манекен, кажи, какво те притеснява.
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.
Манекен , то човек жив да те ожали. Преди известно време беше пуснал допитване дали да работи жена ти , като и осигуряваш по 1000 лв. месечно , за да си стои у вас. Тази тема : 28 март 2018, 21:29 ч.
Сериозен въпрос към дамите
Сега излиза , че освен дето я издържаш , тя те и краде Joy
Ти наистина ли не знаеш имотното състояние на жена си Thinking


На коя жена? Той, от както пише в бг мама, представи поне 4-5 различни типа жени... То и аз да имам 5 жени, и аз няма да знам нищо за тях... Ама не съм манекен, мамка му...

# 54
  • Мнения: 9 196
Е как да го знае, при положение, че е въображаема?! То се мени постоянно, според атмосферното налягане в главата му.

# 55
  • Мнения: 14 966
Joy
Ами аз отскоро съм в драмите му. Виж , Смайли и толкоз не знае Joy

# 56
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Боже, колко мъка има в този форум, Боже!

Joy
Ами аз отскоро съм в драмите му. Виж , Смайли и толкоз не знае Joy

Да ме ожали човек. Тц, тц!

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази жена не беше ли с малка заплата или безработна? Как успява и наем и сметки?
Това с бележката за тока беше много тъпо. Всеки умен наемодател, би прехвърли партидата на наемателите си, ако не иска някой ден да им плати голяма сметка.
Иначе тази жена е супермен - работи, плаща сметки, лъска къщата. И някакъв, който ще си мисли, че му е прислужница, за какво ѝ е. Да го разкарва час по-скоро.

# 58
  • Мнения: 30 802
Аз обаче се хващам на бас, че жената на Манекена също така тайно е Мадам в бардака, в който той се отбива често и така парите пак остават в семейството, че иначе не се връзва сметката.

# 59
  • Мнения: 9 196
Също работи и в енергото, и във ВиК, както и е данъчен инспектор + квартален. И каквото и да направи, все на жена си не натъква ... може дори и Гинка да е ...

Общи условия

Активация на акаунт