Дилема...

  • 14 639
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 689
 От самото начало със съпругата живеем под наем в голям апартамент в  един от най-престижните квартали на  Варна, като плащаме за това удоволствие доста висок наем. Днес съвсем случайно разбрах, че този апартамент е собственост на моята съпруга и останах безмълвен. Не знам как да реагирам, апартамента го предложи тя, аз се съгласих на цената... значи всичко е точно. Но пък от друга страна, да плащам наем на съпругата за това, че живеем в нейния апартамент...това нормално ли е? Да й казвам ли, че знам, или да си замълча и да продължим да живеем в този апартамент? Или да поискам да се преместим? Но нямам никаква причина да искам да се местим, жилището наистина е прекрасно. Иска ми се да чуя странични мнения на хора, които със сигурност ще са безпристрастни и надявам се - точни.
Вие сте!

# 1
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Не думай! Все пак днес е събота, не петък.

# 2
  • Мнения: 15 619
Е, парите нали остават в семейството... Grinning
 

# 3
  • Мнения: 3 031
Ехх, жалко, че мъжът ми ми знае имотите. Иначе е страхотна идея да му пробутам някой под наем.

# 4
  • Мнения: 169
А, този виц излезе вчера във фида на фейсбук, оттам и идеята да разиграваш писачките тук
Sunglasses

# 5
  • Мнения: 2 646
Много отракана мацка. А вие делите ли си разходите по наема или се нагърбваш с него сам.
Как така не си разбрал с години. Договор за наем нямате ли? Банковата сметка на която се превеждат парите нали е поименна? И консумативите също.

# 6
  • Мнения: 11 505
Като ни заключиха хубавата тема на капонето, след като се Фключиха всичките "толерантни" и тук можем да си се гъбаркаме.... начи Манекенов жена ти си има стабилен доход (нямам идея как вървят наемите във Варна), но си докарва 1000+наем... не е зле! Да живеят реститутките!!!

# 7
  • Мнения: 2 646
Това е голям цирк ако вярно. И на мен ми лъха на пързалка.

# 8
  • Мнения: 2 049


Не думай! Все пак днес е събота, не петък.


Ааа, недей така, Смайли!
С въпросния съм се засичал в други теми - мога да ти кажа, да ти гарантирам, че това ми звучи най-реално, от всички негови писаници. Laughing

# 9
  • Мнения: 19
Пххаха - забравил си да напишеш, че тя плаща наема. Ясно че темате е менте, но изводите са

Ти си балък два пъти - един път те лъжат, втори път плащаш.

Ако толкоз лесно се съгласяваш без да питаш къде ще живееш, смятай какво става дето не знаеш

Лъже ли те за едно нещо, има още три неща за които те лъже и ти не знаеш. Така, че багажа и чао защото ако тръгниш да мислиш да я променяш - мани мани...

# 10
  • Мнения: 3 689
Много отракана мацка. А вие делите ли си разходите по наема или се нагърбваш с него сам.
Как така не си разбрал с години. Договор за наем нямате ли? Банковата сметка на която се превеждат парите нали е поименна? И консумативите също.
Съпругата се занимава с плащането на наема и на консумативите. Тя намери апартамента, от договор не съм се инатересувал, отидохме, видяхме го, харесахме и наехме. Днес видях една оставена от нея сметка за тока и така разбрах. Още не съм й казал, че знам, трябва ли? Страхувам се, че това ще развали отношенията ни, а аз така и така съм плащал наема вече толкова години, има ли смисъл да й казвам?

 Към Кикимората:  Наема не е четирицифрен, но е близко до тази сума.

Към Локуума: Някак не ми се иска да си разваляме семейството, все пак сме толкова години заедно и до сега не сме имали сериозни проблеми или разминавания. А децата, много ги обичам и не искам да се разделям с тях.

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 19:40 от Manekena

# 11
  • Варна
  • Мнения: 36 608
Ами не, няма смисъл. Какво ти пречи всъщност? Мълчиш си, жена ти ще е доволна, парите заделени вероятно, а и ще знаеш, че ако някой ден окъсаш с парите за наема няма да ви изхвърлят на улицата.

# 12
  • Мнения: 19
Много отракана мацка. А вие делите ли си разходите по наема или се нагърбваш с него сам.
Как така не си разбрал с години. Договор за наем нямате ли? Банковата сметка на която се превеждат парите нали е поименна? И консумативите също.
Съпругата се занимава с плащането на наема и на консумативите. Тя намери апартамента, от договор не съм се инатересувал, отидохме, видяхме го, харесахме и наехме. Днес видях една оставена от нея сметка за тока и така разбрах. Още не съм й казал, че знам, трябва ли? Страхувам се, че това ще развали отношенията ни, а аз така и така съм плащал наема вече толкова години, има ли смисъл да й казвам?

 Към Кикимората:  Наема не е четирицифрен, но е близко до тази сума.

Към Локуума: Някак не ми се иска да си разваляме семейството, все пак сме толкова години заедно и до сега не сме имали сериозни проблеми или разминавания. А децата, много ги обичам и не искам да се разделям с тях.

Сега и деца ли има вече - мани мани...Казвам ти - ако те е лъгала за жилището, има поне още пет неща дето мислиш че са така ама не са.  Децата твои ли са - сигурен ли си ? И в цялата ви връзка твоята роля каква е ?

# 13
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Страхотна идея 🐑ще я приложа 😀

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 20:09 от Syn

# 14
  • Мнения: 11 505
Глей ся.... ку си 'дигнеш парцалите и се изнесеш пак шЪ плащаш наем. Има си и други недостатъци.... с кой ще се "суингвате" ако си разпърдите крушите???? Я си налягай дупИ и си плащай наема. Wink

# 15
  • Мнения: 19
Ами не, няма смисъл. Какво ти пречи всъщност? Мълчиш си, жена ти ще е доволна, парите заделени вероятно, а и ще знаеш, че ако някой ден окъсаш с парите за наема няма да ви изхвърлят на улицата.

ако окъса с парите някой ден, ТЯ няма да остане на улицата Grin

# 16
  • София
  • Мнения: 12 006
 Popcorn  И после к'вооо? Mr. Green

пс: старите иконки виждат ли се през новата версия или напразно се хабих да търся пуканките?

# 17
  • Мнения: 19 898
Намерили сте се.

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Ааа, недей така, Смайли!
С въпросния съм се засичал в други теми - мога да ти кажа, да ти гарантирам, че това ми звучи най-реално, от всички негови писаници. Laughing

Е, поне не успокои, че аз не съм ги чела.

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 20:09 от smileys

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 608
Виждат се пуканките Simple Smile

# 20
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
 А тя дали се е досетила за колата? Ти си я купил 😊 а на нея каза, че ще я изплащате 5 години😆

# 21
  • Мнения: 3 689
А тя дали се е досетила за колата? Ти си я купил 😊 а на нея каза, че ще я изплащате 5 години😆
Не, колата беше платена в брой.

# 22
  • Мнения: 2 049

Ааа, недей така, Смайли!
С въпросния съм се засичал в други теми - мога да ти кажа, да ти гарантирам, че това ми звучи най-реално, от всички негови писаници. Laughing

Е, поне не успокои, защото аз не съм ги чела.

Ти си Дама, Смайли. Дамите тези теми не ги четат, където той и още 1-2 се изявяват, с мечтите, със сънищата си, представяйки ги за реалност! Bowtie

# 23
  • Мнения: 15 619
Манекен, кажи, какво те притеснява.

# 24
  • Мнения: 2 049
Бях останал с впечатлението, че на манекените им плащат за ляля, но сега ще се окаже, че манекените си плащат за ляля-то... Laughing Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 646
Ммм грешка. Трябваше да я вземеш на изплащане и да я накараш да ти стане поръчител.

# 26
  • Мнения: 19
Манекен, кажи, какво те притеснява.

Притеснява го че ако я пита некое въпросче, ще остане без секс до Коледа Bowtie

# 27
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Ще си хване любовница 😅 Няма да чака я...

# 28
  • Мнения: 2 646
Секс услугите на вън ще му легнат доста по-евтино от въдицата за която се е хванал.

# 29
  • Мнения: 10 704
Ако добре си спомням, автора няма проблеми със странични забежки така че не се притеснявайте, няма да остане на сухо. От друга страна, ако жена му прави това за да има отделно пари, с които да задоволява свои вкусове и нужди - пак по спомен, автора беше казал че е толерантен към тези неща и не му пречели. При такива обстоятелства не виждам какво го притеснява.

# 30
  • Мнения: 2 049
Ако добре си спомням, автора няма проблеми със странични забежки така че не се притеснявайте, няма да остане на сухо. От друга страна, ако жена му прави това за да има отделно пари, с които да задоволява свои вкусове и нужди - пак по спомен, автора беше казал че е толерантен към тези неща и не му пречели. При такива обстоятелства не виждам какво го притеснява.


Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността. 

# 31
  • Мнения: 11 505
Що бе арайвъл? Я гледай колко си им е хубу така Laughing

# 32
  • Мнения: 31 723
Кажи ми, че се бъзикаш  Laughing
Ако не е бъзик, то тогава постъпката е грозна. Нямате явно хубави отношения.
Имам предвид доверие.
Явно не вижда в теб човека с който би прекарала целия си живот и се застрахова. Какво прави с парите вече, само тя си знае.
Да караш съпруга си да ти плаща наем на собствения ти апартамент. За такъв случай не бях чувала.

# 33
  • Мнения: 2 049
Що бе арайвъл? Я гледай колко си им е хубу така Laughing

Кое му е хубавото да имаш психични проблеми и да занимаваш с това цял форум от готини мами, каки, лели, татковци и батковци?  При положение, че много хора са учили, за да се грижат за теб и да ти предпишат правилните медикаменти, за да можеш да "слезеш на земята"...

# 34
  • Мнения: 11 505
Все забравям да сложа емот "ирония" след постовете си. С диагнози не искам да се нагърбвам, а и с това колко готини мами, каки, лели, татковци и батковци има тук, НО .... имайки предвид, че форОма е за взаимопомощ... дано Манекенов вземе предвид твоите публикации и потърси помощ. (надали)

# 35
  • Мнения: 3 689
Манекен, кажи, какво те притеснява.
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.

# 36
  • Мнения: 31 723
Защо всъщност не питаш жена си защо те кара да и плащаш наем?

# 37
  • Мнения: 2 049
Защо всъщност не питаш жена си защо те кара да и плащаш наем?

А дали има жена? Laughing Laughing

Ако знаех, че форума толкова лесно се подхлъзва, щях да пиша на ляво и на дясно, че съм много красив и богат, и че всичко живо е лудо по мен...

# 38
  • Мнения: 3 689
Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността. 
Не приемам съвети от мъже, които пишат в бгмама, а още по-малко пък от такива, които членуват в "Красива мама" и в "Телевизия".
П.П. И обсъждат клюките наравано с жените.

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 21:39 от Manekena

# 39
  • Мнения: 15 619
Манекен, кажи, какво те притеснява.
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.
Е, ама ти сега.. Че всеки наемодател ако тръгне да се обяснява на наемателя си и да му дава отчет....
Парите са си пари. Обичта си е обич.  Едното няма общо с другото. 

# 40
  • Мнения: 3 689
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.
Е, ама ти сега.. Че всеки наемодател ако тръгне да се обяснява на наемателя си и да му дава отчет....
Парите са си пари. Обичта си е обич.  Едното няма общо с другото. 
Да разбирам ли, че всичко е нормално и да не го правя на проблем?

# 41
  • Мнения: 2 049
Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността. 
Не приемам съвети от мъже, които пишат в бгмама ...

Ясно.

# 42
  • Мнения: 11 358
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.

# 43
  • Мнения: 15 619
А защо питаш мен дали е нормално? Ти си този, който ще каже ок ли е, не е ли ок описаната от теб, твоя, семейна ситуация, никой друг.

# 44
  • Мнения: 3 689
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.
Това не го знаех, ако е така, възможно е да съм се заблудил и апартамента да не е неин.

# 45
  • Мнения: 3 732
Браво на хитрата мацка!

Манекена, намерили сте се и всичко е точно!

Какво всъщност ни питаш?

# 46
  • Мнения: 2 049
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.
Тихо сега. Остави момчето да си развие историята. Преди време имаше приятелка и си живееха много разкрепостено, сега било жена, деца имали, в най-престижен квартал живяли... До месец-два очаквам да си вземат куче и след това да заминат да живеят щастливо в Америка и да не влиза в този тъп форум пълен с тъжни и бедни хора - най-вече клюкари.

# 47
  • Мнения: 11 358
Тюх, че съм тиквичка!  Blush Появи се нещо да се поразцъкаме и тряс ченгето в мен се обади - какво име, де го пише, кой го пише, как така забравила бележка. Тюх!

Манекена, ако съм те спасила така и така от развод, терзания и цепене на децата на 2 равни части ми дължиш разяснения /публични/ за невероятния извънземен секс дето намекваше, че правите. замълча си не каза с пипалца ли си цопкате или накрая я издълба третата дупка на твоята приятелко/жена/хазяйка  Mr. Green Длъжник си ми, ей!

# 48
  • Мнения: 15 960
Много отракана мацка. А вие делите ли си разходите по наема или се нагърбваш с него сам.
Как така не си разбрал с години. Договор за наем нямате ли? Банковата сметка на която се превеждат парите нали е поименна? И консумативите също.
Съпругата се занимава с плащането на наема и на консумативите. Тя намери апартамента, от договор не съм се инатересувал, отидохме, видяхме го, харесахме и наехме. Днес видях една оставена от нея сметка за тока и така разбрах. Още не съм й казал, че знам, трябва ли? Страхувам се, че това ще развали отношенията ни, а аз така и така съм плащал наема вече толкова години, има ли смисъл да й казвам?

Сакън,  в никакъв случай не й казвай, че си разбрал, ще вземе да ти се разсърди и обиди. Продължавай да й плащаш наем и спри да й четеш документите.

# 49
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността.  
Не приемам съвети от мъже, които пишат в бгмама ...

Ясно.

Направо го закъсА, приятелю!

да заминат да живеят щастливо в Америка

Вече не е модерно. Може да заминат НА Дубай. Бай, бай...

# 50
  • Мнения: 2 049
Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността. 
Не приемам съвети от мъже, които пишат в бгмама ...

Ясно.

Направо го закъсА, приятелю!

А, че що? Нямам проблем момчеца да ме изкарват пе*ераст из разни Български форуми. Ако иска може да каже и че ме е виждал като травестит из Софийските булеварди, да вадя лев с орални ласки.
 Аз знам много добре кои мами знаят как изглеждам и кой и какъв съм всъщност.

Пък и какво лошо има да си обсъждам с теб и останалите готини мами тв предаванията?! На мен много ми е кеф!!! Момчето, явно, не е запознато, че в темите за тв предаванията водим коренспонденция на високо интелектуално ниво и той и да иска, не би могъл да се включва адекватно в темите.

# 51
  • Мнения: 9 196
Eх ти уж големия бизнесмен беше ... пък под наем я караш. Явно суинг хобито ти изсмуква ... финансите.

Иначе, вече започвам да се съмнявам, че изобщо имаш жена.

# 52
  • Мнения: 14 966
Манекен, кажи, какво те притеснява.
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.
Манекен , то човек жив да те ожали. Преди известно време беше пуснал допитване дали да работи жена ти , като и осигуряваш по 1000 лв. месечно , за да си стои у вас. Тази тема : 28 март 2018, 21:29 ч.
Сериозен въпрос към дамите
Сега излиза , че освен дето я издържаш , тя те и краде Joy
Ти наистина ли не знаеш имотното състояние на жена си Thinking

# 53
  • Мнения: 2 049
Манекен, кажи, какво те притеснява.
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.
Манекен , то човек жив да те ожали. Преди известно време беше пуснал допитване дали да работи жена ти , като и осигуряваш по 1000 лв. месечно , за да си стои у вас. Тази тема : 28 март 2018, 21:29 ч.
Сериозен въпрос към дамите
Сега излиза , че освен дето я издържаш , тя те и краде Joy
Ти наистина ли не знаеш имотното състояние на жена си Thinking


На коя жена? Той, от както пише в бг мама, представи поне 4-5 различни типа жени... То и аз да имам 5 жени, и аз няма да знам нищо за тях... Ама не съм манекен, мамка му...

# 54
  • Мнения: 9 196
Е как да го знае, при положение, че е въображаема?! То се мени постоянно, според атмосферното налягане в главата му.

# 55
  • Мнения: 14 966
Joy
Ами аз отскоро съм в драмите му. Виж , Смайли и толкоз не знае Joy

# 56
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Боже, колко мъка има в този форум, Боже!

Joy
Ами аз отскоро съм в драмите му. Виж , Смайли и толкоз не знае Joy

Да ме ожали човек. Тц, тц!

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тази жена не беше ли с малка заплата или безработна? Как успява и наем и сметки?
Това с бележката за тока беше много тъпо. Всеки умен наемодател, би прехвърли партидата на наемателите си, ако не иска някой ден да им плати голяма сметка.
Иначе тази жена е супермен - работи, плаща сметки, лъска къщата. И някакъв, който ще си мисли, че му е прислужница, за какво ѝ е. Да го разкарва час по-скоро.

# 58
  • Мнения: 30 802
Аз обаче се хващам на бас, че жената на Манекена също така тайно е Мадам в бардака, в който той се отбива често и така парите пак остават в семейството, че иначе не се връзва сметката.

# 59
  • Мнения: 9 196
Също работи и в енергото, и във ВиК, както и е данъчен инспектор + квартален. И каквото и да направи, все на жена си не натъква ... може дори и Гинка да е ...

# 60
  • Мнения: 30 802
И едновременно му е и жена, и любовница, ама още не е зацепил, щото от високото си до небесата либидо две не види.

# 61
  • Мнения: 9 196
Само да не се окаже, че му е и майка и тъща едновременно, че не знам тогава, как ще го понесе ... Sad

# 62
  • Мнения: 15 960
Дано поне на суинг партитата да не му се пада пак тя...

# 63
  • Мнения: 30 802
Оф, това почва да напомня на епизод от Парк Шоу, където всеки път с някаква глупост разцепват тъканта на Вселената и после я зашиват с бели конци до следващия епизод...

# 64
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Също работи и в енергото, и във ВиК, както и е данъчен инспектор + квартален. И каквото и да направи, все на жена си не натъква ... може дори и Гинка да е ...

Коя Гинка?

# 65
  • Мнения: 3 689
Манекен , то човек жив да те ожали. Преди известно време беше пуснал допитване дали да работи жена ти , като и осигуряваш по 1000 лв. месечно , за да си стои у вас. Тази тема : 28 март 2018, 21:29 ч.
Сериозен въпрос към дамите
Сега излиза , че освен дето я издържаш , тя те и краде Joy
Ти наистина ли не знаеш имотното състояние на жена си Thinking
Знам, че има сметка в ЦКВ, в същата банка и майка й има сметка. Не съм се интересувал какви пари има в банката, защото може да има нейни в сметката на майка си. Няма как да разбера, но и тя не знае аз с какви пари разполагам.

# 66
  • Мнения: X
И аз имам дилема.

Вчера намерих снимка, от която разбрах, че съпругата ми си има близначка и всъщност тайно се сменят - личи си по техниките в леглото, също така едната готви по-хубаво, а другата чисти по-старателно.

Да се притеснявам ли или мога вече да се похваля във фейсбук, че правя редовно тройка с близначки и че си имам любовница?

# 67
  • Мнения: X
И аз имам дилема.

Вчера намерих снимка, от която разбрах, че съпругата ми си има близначка и всъщност тайно се сменят - личи си по техниките в леглото, също така едната готви по-хубаво, а другата чисти по-старателно.

Да се притеснявам ли или мога вече да се похваля във фейсбук, че правя редовно тройка с близначки и че си имам любовница?

Мечтай си Grinning Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 01:23 от Анонимен

# 68
  • Мнения: 9 196
И аз имам дилема.

Вчера намерих снимка, от която разбрах, че съпругата ми си има близначка и всъщност тайно се сменят - личи си по техниките в леглото, също така едната готви по-хубаво, а другата чисти по-старателно.

Да се притеснявам ли или мога вече да се похваля във фейсбук, че правя редовно тройка с близначки и че си имам любовница?

Внимавай да не се окаже, че имат и близнак и решат и с него да се менкат, че ще ти излезе лошо име. Nature Rainbow

# 69
  • Мнения: 2 049
И аз имам дилема.

Вчера намерих снимка, от която разбрах, че съпругата ми си има близначка и всъщност тайно се сменят - личи си по техниките в леглото, също така едната готви по-хубаво, а другата чисти по-старателно.

Да се притеснявам ли или мога вече да се похваля във фейсбук, че правя редовно тройка с близначки и че си имам любовница?

Ама и двете ли те обичат?

За суинга си на точното място, иначе - Манекена е откривателя му. Laughing

# 70
  • Мнения: 54 445
Тази тема някакво плагиатство ли е?

# 71
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тази тема някакво плагиатство ли е?

+ Клиничен случай, явно.

# 72
  • Мнения: 2 774
Тъкмо щях да слагам същата картинка, Deva 😂

# 73
  • София
  • Мнения: 12 006
Иделано!
Черпя ви:
 beer beer beer Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn Stuck Out Tongue Winking Eye

# 74
  • Мнения: 9 991
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.
И аз това щях да кажа, че това че партидата е на нейно име, не означава, че притежава жилището, а че наемодателя се е застраховал да не го подпалите с голяма сметка.

# 75
  • Мнения: 1 444
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.

Да, точно така е. Манекен, не си прави изводи от бележката за тока.

Ако няма как да провериш по друг начин, иди на касата на местни данъци в общината,кажи ЕГН-то на жена си, уж че ще плащаш данъците. Ще ти кажат какви партиди има на нейно име, апартаменти и коли, и така ще разбереш със сигурност каква е ситуацията.

# 76
  • Мнения: 3 689
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.

Да, точно така е. Манекен, не си прави изводи от бележката за тока.

Ако няма как да провериш по друг начин, иди на касата на местни данъци в общината,кажи ЕГН-то на жена си, уж че ще плащаш данъците. Ще ти кажат какви партиди има на нейно име, апартаменти и коли, и така ще разбереш със сигурност каква е ситуацията.
Това е брилянтна идея! Много благодаря! Още утре отивам в общината.

# 77
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз имам един въпрос към автора:
Манекенчо, защо в това хубавото време, почивни дни, вместо да заведеш някъде жена си и да се прекаравате супер, си тръгнал да пишеш измислени теми у бгмама?  Thinking До колкото помня и деца нямате още, та съвсем ви остава времето само за вас, а ти си тръгнал да пишеш сценарии в женски форум? Thinking Що така?

# 78
  • Мнения: 2 049
Аз имам един въпрос към автора:
Манекенчо, защо в това хубавото време, почивни дни, вместо да заведеш някъде жена си и да се прекаравате супер, си тръгнал да пишеш измислени теми у бгмама?  Thinking До колкото помня и деца нямате още, та съвсем ви остава времето само за вас, а ти си тръгнал да пишеш сценарии в женски форум? Thinking Що така?

Ааааааааа, по новия сценарии имат и деца. Прочети първа страница! Laughing

# 79
  • Мнения: 9 196
Автора да излезе от нета и да отиде да потърси помощ. В днешно време всичко се лекува, а да се ходи на психиатър не е срамно.

# 80
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сигурно вече е пред общината, за да е първи утре, когато отворят. Нали хората му дават идеи!

# 81
  • Мнения: 9 196
По-вероятно да е във фейсбук и да търси материал за нова тема и нова измислена част от житието и битието си.

# 82
  • Мнения: 11 505
Имат деца....по последни данни големият син изкарвал около 3К (на 20 години или 22 беше Laughing). Манекенов.... като провериш в общината имотното състояние на благоверната виж дали случайно не е дала ап. под наем и на синковеца с трите бона заплата. Grin

# 83
  • Мнения: 9 196
Имат деца....по последни данни големият син изкарвал около 3К (на 20 години или 22 беше Laughing). Манекенов.... като провериш в общината имотното състояние на благоверната виж дали случайно не е дала ап. под наем и на синковеца с трите бона заплата. Grin

Направо да се запътва за ДНК тест, дали изобщо му е синковец, а не някакъв взет под наем роднина.

# 84
  • Мнения: 2 049
Имат деца....по последни данни големият син изкарвал около 3К (на 20 години или 22 беше Laughing). Манекенов.... като провериш в общината имотното състояние на благоверната виж дали случайно не е дала ап. под наем и на синковеца с трите бона заплата. Grin

Направо да се запътва за ДНК тест, дали изобщо му е синковец, а не някакъв взет под наем роднина.

А, надали децата им са негови - то от толкова много странични забежки и суинг изпълнения... Може и мое да се окаже някое. Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 12 006
Ах, отървала съм за челядта ей ... тц.тц.тц....., ама щом синковеца вече е пораснал, значи пак имат предостатъчно време с жена си за развлечения, та въпроса ми от предния ми пост отстава. Mr. Green

# 86
  • Мнения: 11 505
Виж сега Салсиша.... децата може да са част от въображаемите му прЕАтели.... ку се окаже, че не са НЕГОВИ въображаеми може да изпадне в криза.... бъдете по-внимателни. Relieved

# 87
  • Мнения: 3 689
Автора да излезе от нета и да отиде да потърси помощ. В днешно време всичко се лекува, а да се ходи на психиатър не е срамно.
Ей сега отивам, но не познавам психиатри, да ми препоръчаш някой?
А, надали децата им са негови - то от толкова много странични забежки и суинг изпълнения... Може и мое да се окаже някое. Laughing
Ами ако е така, що не плащаш издръжка?

# 88
  • Мнения: 9 196
Автора да излезе от нета и да отиде да потърси помощ. В днешно време всичко се лекува, а да се ходи на психиатър не е срамно.
Ей сега отивам, но не познавам психиатри, да ми препоръчаш някой?

Просто си измисли един, точно както правиш с героите от историите си.

# 89
  • Мнения: 2 049
Автора да излезе от нета и да отиде да потърси помощ. В днешно време всичко се лекува, а да се ходи на психиатър не е срамно.
Ей сега отивам, но не познавам психиатри, да ми препоръчаш някой?
А, надали децата им са негови - то от толкова много странични забежки и суинг изпълнения... Може и мое да се окаже някое. Laughing
Ами ако е така, що не плащаш издръжка?

Щото една ми плаща на мен издръжка - по цял ден да си барам...  За кво мислиш искат на мъжете си наем? Laughing

# 90
  • София
  • Мнения: 12 006
Манекенчо, що не ми отговори на въпроса? Crossing Arms Thinking Naughty????

# 91
  • Мнения: 3 689
Манекенчо, що не ми отговори на въпроса? Crossing Arms Thinking Naughty????
Ами защото и днес работя. Не съм на заплата, за да си знам почивните дни. Още няколко жокера и по-умните ще се сетят какво работя. Не съм като Капоне да имам бизнес, който да работи сам, а с една заплата семейство издържа ли се? В белите страни може, но не и в България.

# 92
  • Мнения: 54 445
Този виц във ФБ ли го видя и съчини темата?
Не се знае дали и жена има Манекена или само фантазии?

# 93
  • Мнения: 2 049
Манекенчо, що не ми отговори на въпроса? Crossing Arms Thinking Naughty????
Ами защото и днес работя. Не съм на заплата, за да си знам почивните дни. Още няколко жокера и по-умните ще се сетят какво работя. Не съм като Капоне да имам бизнес, който да работи сам, а с една заплата семейство издържа ли се? В белите страни може, но не и в България.

Е, що да не може? Със заплатата на сина ти (3000лева) може и да може.

# 94
  • Мнения: 3 689
Манекенчо, що не ми отговори на въпроса? Crossing Arms Thinking Naughty????
Ами защото и днес работя. Не съм на заплата, за да си знам почивните дни. Още няколко жокера и по-умните ще се сетят какво работя. Не съм като Капоне да имам бизнес, който да работи сам, а с една заплата семейство издържа ли се? В белите страни може, но не и в България.
Е, що да не може? Със заплатата на сина ти (3000лева) може и да може.
Сина ми живее и работи в София и точно му стигат. Да казвам ли колко му е наема на апартамента?

Този виц във ФБ ли го видя и съчини темата?
Не се знае дали и жена има Манекена или само фантазии?
Нали не си мислите, че само вие имате семейства, останалите си живеем сами? Гладни, голи и боси? Верно било, че жените не сте като хората, или поне повечето... виждам, че и един мъж пуска злобни коментари като жена. Явно тестостерона му е паднал под критините нива за мъж. Няма да казвам кой е, за да не го обидя. Той сам ще се издаде.

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 20:09 от Manekena

# 95
  • Мнения: 2 646
Не. Само можеш да кажеш дали и той е собственост на жена ти след като провериш утре в общината.

# 96
  • Испания
  • Мнения: 37 503

 Сина ми живее и работи в София и точно му стигат. Да казвам ли колко му е наема на апартамента?

На жена си ли плаща наем?

# 97
  • Мнения: 54 445

 Сина ми живее и работи в София и точно му стигат. Да казвам ли колко му е наема на апартамента?

На жена си ли плаща наем?

На майка си. Grinning

# 98
  • Мнения: 11 505
Внимателската с наемите и разходите у София, щото аз съм видна столична скочубра (знам и как вървят наемите).... веднага ш'та Фана в лъжа Laughing

# 99
  • София
  • Мнения: 12 006
Манекенчо, що не ми отговори на въпроса? Crossing Arms Thinking Naughty????
Ами защото и днес работя. Не съм на заплата, за да си знам почивните дни. Още няколко жокера и по-умните ще се сетят какво работя. Не съм като Капоне да имам бизнес, който да работи сам, а с една заплата семейство издържа ли се? В белите страни може, но не и в България.
Аааа, не знаех, че си със собствен бизнес, бях предположила, че си бачкаш нещо в някоя фирма от понеделник до петък. Ама явно съм от простите /пък и не ти следя творчетвото у форума/, та грам идея нямам с какво се занимаваш, нито за колко на месец. Mr. Green

# 100
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Живота на този стана латино сериал 😅

# 101
  • Мнения: 2 646
С нетърпение очаквам утрешния пореден епизод

# 102
  • Мнения: 95
Аз и аз с въпрос към автора. Имаш голям син и жена. Сина ти учи в София, тоест е над 18 годишен. Как така за всичкото години не сте си купили апартамент? То вярно, че грижата за дете изисква пари, ама пък като ще създаваш семейство осигури му нещо. Не ми звучи логично.

# 103
  • Мнения: 54 445
Ами жена му нали има? За какво да купуват друг? Simple Smile

# 104
  • Мнения: 3 732
Манекена, какво стана в общината?

# 105
  • София
  • Мнения: 12 006
Манекена, какво стана в общината?
Утре де, днеска е неделя. Simple Smile

# 106
  • Мнения: 15 619
Ако на човека тази жена му е втора, с пораснало дете от друга, напълно възможно е всичкото, което е споделил.

# 107
  • Мнения: 2 049
Нищо чудно Манекена най-накрая да си намери жена. Във форума има много имотни мацки - все някоя ще го приюти за 1000лв месечно наем + 1000лв издръжка, която той преди е споделял... Пък и не трябва да му пуска - той нали си ходи на ляво на дясно...

# 108
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Как може синът на манекена да към 20 годишен, като по мои спомени бракът им е към 5 години? Явно изпускам нещо.

Може жена му да си отмъщава за изкъртващия секс, който правят. По мои спомени, тя не може да стане сутрин след лудуването от предната вечер.

# 109
  • Мнения: X
От самото начало със съпругата живеем под наем в голям апартамент в  един от най-престижните квартали на  Варна, като плащаме за това удоволствие доста висок наем. Днес съвсем случайно разбрах, че този апартамент е собственост на моята съпруга и останах безмълвен. Не знам как да реагирам, апартамента го предложи тя, аз се съгласих на цената... значи всичко е точно. Но пък от друга страна, да плащам наем на съпругата за това, че живеем в нейния апартамент...това нормално ли е? Да й казвам ли, че знам, или да си замълча и да продължим да живеем в този апартамент? Или да поискам да се преместим? Но нямам никаква причина да искам да се местим, жилището наистина е прекрасно. Иска ми се да чуя странични мнения на хора, които със сигурност ще са безпристрастни и надявам се - точни.
Вие сте!
Ако моята половинка ми забие подобен нож в гърба, сериозно бих се замислила защо съм с него и дали да продължа....Да лъжеш за подобно нещо е най-малкото, супер нагло.

# 110
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Той й изневерява и тя се прави, че не знае или наистина не знае. Двамата се сексат, та пушек се вдига, явно се разбират добре.

# 111
  • Мнения: 54 445
Какво стана с общината?

# 112
  • Мнения: 14 966
И аз се интересувам.
Представете си това да е истина. Значи нашият спонсор дава пари , а дори не знае кой е наемодателят.
Чудно ми е кой се занимава с плащането на наема.
Достатъчно е , ако се плаща по банков път , да се провери основанието за превода и титуляра.
А ако пък идва хазаин да си взема наема , или пък се виждат с жена му за плащането.. ами то нали се изготвят разписки.

# 113
  • Мнения: 54 445
Свободни съчинения, Таис! Simple Smile

# 114
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Какви банални неща те интересуват.
На мен са по-интересни други неща, но не са за пред хора.
Може Сирената да е права и той да дава пари на жена си, мислейки, че тя ги дава за наема.

# 115
  • Мнения: 14 966
Какви банални неща те интересуват.
На мен са по-интересни други неща, но не са за пред хора.
Може Сирената да е права и той да дава пари на жена си, мислейки, че тя ги дава за наема.
Но той има поне двойно плащане- един път , защото и дава заплата да си стои в къщи , и втори път- за наем Laughing
Жив го ожалих.
Не вярвам , че има толкова наивни мъже в комбинация с толкова брутални мадами. Но то май друг начин за подобна комбинация няма.

# 116
  • Мнения: 15 619
Избързвате с изводите май.

# 117
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Сигурно й дава 2/3 от заплатата си - една част за плащане на наем и сметки, друга - лично за нея.
И аз не вярвах, че са възможни някои неща, но Манекена ме светна, че са възможни.

# 118
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Аз го помня с историята за шофьорската книжка на жена му и последно - когато обяви, че може да напише книга за секса.Smile
В крайна сметка не разбрах  - жена му вече шофьор ли е?

# 119
  • Мнения: 9 196
За сега е само рентиерка, като си сложи апарат в колата, може и до работа да го кара и пак да му взема левчетата.

# 120
  • Мнения: 5 647
Мързи ме да те чета 8 страници, ама Манекена не беше ли оня, дето жена му не работеше, а той ѝ плащаше, за да си стои вкъщи и имаше пак дилема, дали жена му да ходи продавачка в кварталния супер? Laughing

# 121
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Книгата за секса щеше да е интересно четиво, ако се съди по опита, който има.

# 122
  • Мнения: 46 520
Това с бележката за тока беше много тъпо. Всеки умен наемодател, би прехвърли партидата на наемателите си...
Като си тръгнат и оставят ключа в пощенската кутия не можеш да си я прехвърлиш на твое име докато не си изчистят задълженията. А това може да стане и никога, отиват да работят в чужбина и иди ги гони...

Манекенчо, чакаме новините от Общината. Ако нямаш време да идеш, драсни ми данните на ЛС, нали сме приятели, ще ти ги проверя за 1 сек. онлайн Bowtie

# 123
  • Мнения: 2 049
На мен, пък, ми е интересно какво работи 20 годишния му син, за да изкарва чисто 3 бона месечно в София.
Работата да не е свързана с перуки и жартиери ?

Мързи ме да те чета 8 страници, ама Манекена не беше ли оня, дето жена му не работеше, а той ѝ плащаше, за да си стои вкъщи и имаше пак дилема, дали жена му да ходи продавачка в кварталния супер? Laughing



Той е, много ясно...

# 124
  • Мнения: 3 689
Манекена, какво стана в общината?
Не съм ходил още в общината, а и като отида, няма да пиша тук. Вие ме изядохте с парцалите.

# 125
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Що? Хората те открехнаха, а ти - неблагодарен на всичко отгоре.

# 126
  • Мнения: 3 689
Що? Хората те открехнаха, а ти - неблагодарен на всичко отгоре.
Напротив, благодарен съм.
Аз го помня с историята за шофьорската книжка на жена му и последно - когато обяви, че може да напише книга за секса.Smile В крайна сметка не разбрах  - жена му вече шофьор ли е?
Шофьор е, но се страхува да кара и продадох колата.

# 127
  • Мнения: 11 505
Проверка може да се направи в Имотен Регистър към Агенция по вписванията. Wink

# 128
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Какво стана с написването на книгата?

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Хаха, верно ли жената е насочвала пари от семейния бюджет за наем, който реално не е плащала, звучи като сериал.

# 130
  • Мнения: 3 689
Какво стана с написването на книгата?
Ако някога има книга, то това няма да се случи скоро. Работата ми отнема ужасно много време, все още не съм решил да пиша книга, но ако реша, ще трябва първо да намеря издател, който да одобри идеята. Тъкмо да натрупам още малко опит, за да не ми се налага да пиша второ, допълнено издание.

# 131
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Не ти трябва издател първоначално. Можеш да я издадеш и сам в Amazon или Smashwords. Ако пишеш на чужд език, ще ти трябва добър редактор.

# 132
  • Мнения: 15 619
Манекен, не може така. Grinning
 Малко теми ли си чел във форума? Питаш, получаваш помощ от сто страни, съвет през съвета. Тръпнем тука, пък обратна връзка йок.
 

# 133
  • Мнения: 39 319
Чей де, да излезе някой по свеж виц.

# 134
  • Мнения: 3 689
Манекен, не може така. Grinning
 Малко теми ли си чел във форума? Питаш, получаваш помощ от сто страни, съвет през съвета. Тръпнем тука, пък обратна връзка йок.
Ааааа, искате да си разкрия тайните тук, че после да не ви се налага да ми купувате книгата Simple Smile Може да съм манекен, но не съм чак толкова прост Simple Smile

Шегувам се, разбира се.

# 135
  • Мнения: 11 505
Luna май питаше за ъпдейт по имотното състояние на жена ти, а книгата, за да се купува тряа да зарибиш форОмната аудитория с малък откъс... ню-ню, че да има интерес.

# 136
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Даже спомена, че и богато ще е илюстрирана книгата му Wink  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 15 619
Манекен, виж Кикимора колко ясно ме разбра. За този ти, тематичен проблем сме в темата. И ти каквоооо?
Пък за книгата... Втора Кама сутра едва ли някой ще измъдри.

# 138
  • Мнения: 3 689
Luna май питаше за ъпдейт по имотното състояние на жена ти, а книгата, за да се купува тряа да зарибиш форОмната аудитория с малък откъс... ню-ню, че да има интерес.
За имотното състояние на съпругата няма да кажа нищо. Каквото било, било. Мислете каквото си искате, не ми пречи, важното е аз да съм добре, а това е така.

# 139
  • Мнения: 15 619
Да разбираме, че семейните имоти са се увеличили официално с още един, значи. Щастливец!

# 140
  • Мнения: 11 505
Хубу.... 'начи може и тази тема да заключиш. Wink

# 141
  • Мнения: 2 049
Luna май питаше за ъпдейт по имотното състояние на жена ти, а книгата, за да се купува тряа да зарибиш форОмната аудитория с малък откъс... ню-ню, че да има интерес.
За имотното състояние на съпругата няма да кажа нищо. Каквото било, било. Мислете каквото си искате, не ми пречи, важното е аз да съм добре, а това е така.

Въобще не сме си и помисляли за имотното състояние на съпругата на някакъв си манекен, който отдавна е чичак, а може би е вече и в 3тата възраст, докато той самия не пусна тема във форума, да ни занимае с битието си.
Живи и здрави бъдете!

# 142
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Може Манекена да сътвори нещо още по-вървежно от 50 нюанса сиво.

# 143
  • Мнения: 54 445
Може Манекена да сътвори нещо още по-вървежно от 50 нюанса сиво.

Да следи вицовете във ФБ. Mr. Green Mr. Green
Чакаме следващата тема. Sunglasses

# 144
  • Мнения: 3 689
За имотното състояние на съпругата няма да кажа нищо. Каквото било, било. Мислете каквото си искате, не ми пречи, важното е аз да съм добре, а това е така.
Въобще не сме си и помисляли за имотното състояние на съпругата на някакъв си манекен, който отдавна е чичак, а може би е вече и в 3тата възраст, докато той самия не пусна тема във форума, да ни занимае с битието си.
Живи и здрави бъдете!
Не съм в първа младост, но и съм далече от пенсия. А ти, неженения на колко години си, че още си сам?

Общи условия

Активация на акаунт