Дилема...

  • 14 668
  • 144
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 448
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.

Да, точно така е. Манекен, не си прави изводи от бележката за тока.

Ако няма как да провериш по друг начин, иди на касата на местни данъци в общината,кажи ЕГН-то на жена си, уж че ще плащаш данъците. Ще ти кажат какви партиди има на нейно име, апартаменти и коли, и така ще разбереш със сигурност каква е ситуацията.

# 76
  • Мнения: 3 704
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.

Да, точно така е. Манекен, не си прави изводи от бележката за тока.

Ако няма как да провериш по друг начин, иди на касата на местни данъци в общината,кажи ЕГН-то на жена си, уж че ще плащаш данъците. Ще ти кажат какви партиди има на нейно име, апартаменти и коли, и така ще разбереш със сигурност каква е ситуацията.
Това е брилянтна идея! Много благодаря! Още утре отивам в общината.

# 77
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз имам един въпрос към автора:
Манекенчо, защо в това хубавото време, почивни дни, вместо да заведеш някъде жена си и да се прекаравате супер, си тръгнал да пишеш измислени теми у бгмама?  Thinking До колкото помня и деца нямате още, та съвсем ви остава времето само за вас, а ти си тръгнал да пишеш сценарии в женски форум? Thinking Що така?

# 78
  • Мнения: 2 049
Аз имам един въпрос към автора:
Манекенчо, защо в това хубавото време, почивни дни, вместо да заведеш някъде жена си и да се прекаравате супер, си тръгнал да пишеш измислени теми у бгмама?  Thinking До колкото помня и деца нямате още, та съвсем ви остава времето само за вас, а ти си тръгнал да пишеш сценарии в женски форум? Thinking Що така?

Ааааааааа, по новия сценарии имат и деца. Прочети първа страница! Laughing

# 79
  • Мнения: 9 196
Автора да излезе от нета и да отиде да потърси помощ. В днешно време всичко се лекува, а да се ходи на психиатър не е срамно.

# 80
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сигурно вече е пред общината, за да е първи утре, когато отворят. Нали хората му дават идеи!

# 81
  • Мнения: 9 196
По-вероятно да е във фейсбук и да търси материал за нова тема и нова измислена част от житието и битието си.

# 82
  • Мнения: 11 505
Имат деца....по последни данни големият син изкарвал около 3К (на 20 години или 22 беше Laughing). Манекенов.... като провериш в общината имотното състояние на благоверната виж дали случайно не е дала ап. под наем и на синковеца с трите бона заплата. Grin

# 83
  • Мнения: 9 196
Имат деца....по последни данни големият син изкарвал около 3К (на 20 години или 22 беше Laughing). Манекенов.... като провериш в общината имотното състояние на благоверната виж дали случайно не е дала ап. под наем и на синковеца с трите бона заплата. Grin

Направо да се запътва за ДНК тест, дали изобщо му е синковец, а не някакъв взет под наем роднина.

# 84
  • Мнения: 2 049
Имат деца....по последни данни големият син изкарвал около 3К (на 20 години или 22 беше Laughing). Манекенов.... като провериш в общината имотното състояние на благоверната виж дали случайно не е дала ап. под наем и на синковеца с трите бона заплата. Grin

Направо да се запътва за ДНК тест, дали изобщо му е синковец, а не някакъв взет под наем роднина.

А, надали децата им са негови - то от толкова много странични забежки и суинг изпълнения... Може и мое да се окаже някое. Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 12 006
Ах, отървала съм за челядта ей ... тц.тц.тц....., ама щом синковеца вече е пораснал, значи пак имат предостатъчно време с жена си за развлечения, та въпроса ми от предния ми пост отстава. Mr. Green

# 86
  • Мнения: 11 505
Виж сега Салсиша.... децата може да са част от въображаемите му прЕАтели.... ку се окаже, че не са НЕГОВИ въображаеми може да изпадне в криза.... бъдете по-внимателни. Relieved

# 87
  • Мнения: 3 704
Автора да излезе от нета и да отиде да потърси помощ. В днешно време всичко се лекува, а да се ходи на психиатър не е срамно.
Ей сега отивам, но не познавам психиатри, да ми препоръчаш някой?
А, надали децата им са негови - то от толкова много странични забежки и суинг изпълнения... Може и мое да се окаже някое. Laughing
Ами ако е така, що не плащаш издръжка?

# 88
  • Мнения: 9 196
Автора да излезе от нета и да отиде да потърси помощ. В днешно време всичко се лекува, а да се ходи на психиатър не е срамно.
Ей сега отивам, но не познавам психиатри, да ми препоръчаш някой?

Просто си измисли един, точно както правиш с героите от историите си.

# 89
  • Мнения: 2 049
Автора да излезе от нета и да отиде да потърси помощ. В днешно време всичко се лекува, а да се ходи на психиатър не е срамно.
Ей сега отивам, но не познавам психиатри, да ми препоръчаш някой?
А, надали децата им са негови - то от толкова много странични забежки и суинг изпълнения... Може и мое да се окаже някое. Laughing
Ами ако е така, що не плащаш издръжка?

Щото една ми плаща на мен издръжка - по цял ден да си барам...  За кво мислиш искат на мъжете си наем? Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт