Сватба 2018 - VIII-ма част

  • 48 256
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Ох, с бебчо ме притеснява как ще хапвам през деня.. Че съм гладна през два часа и трябва да си сложа нещо в устата, че ми прималява иначе... Ще видим де.
Хубава седмица на всички. ❤

На мен пък грам не ми се яде, ама аз съм така по принцип - ако някой не ми напомня, забравям даже  Mr. Green Можеш да си вземеш някакви протеинови барчета, ядки или нещо засищащо такова, дето може да се хапне набързо на крак. Ние поне стартираме късно и няма да имаме вземания и давания, пък при фризьор и гримьор все ще имам време да хапна  Mr. Green

МърМяу и ние сме на 26.05.  Hug На мен сайтът ми е поканата, така или иначе с голяма част от гостите надали ще се видим преди това, така че не виждам смисъл от хартиени покани.

# 76
  • Мнения: 19
Здравейте мина ми моминското парти и сега чакам сватбата с нетърпение.

Качвам снимка на тортата.

# 77
  • Мнения: 993
Wastedsunset  честито! Много щастие и късмет в живота ви желая!  Отлично  са се справили и Албена и Тони.
Ние този вариант с чашите го предвидихме и купихме 6 бр. То си беше сервиз де.
Можеш ли да споделиш за кой печат ви върнаха и къде правихте медицинските.
Ами ние в Стара Загора ги правихме, но разбрах от сигурни лица, че от Ритуалната във Варна държали изследванията да се правят в "Надежда", защото взимали пари за това. Което е дооооста тъпо, защото се изтормозихме в деня преди сватбата.

Иначе честито на момичетата с моминското парти, личи си, че приятелките ви са се постарали, а това топли наистина много! Simple Smile А сватбеният сайт е невероятен! Поздравления!

# 78
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Ние се запознахме преди 11 години, а преди 10 се сгаджосахме, седмица преди да навърша 15. От тогава на 05.05 правим 10 години заедно, даже сватбата искахме да е тогава, но много се забавихме с организацията, та остана за 01.09.

Сега се зачудих дали ако направим медицинските в родния малък град ще е по-евтино или навсякъде са еднакво високи цените.

# 79
  • София, България
  • Мнения: 3 587
Много много хубави снимки от момински партита! Страхотни сте Heart

МърМяу, добре дошла! Много смело! Само месец, а все още без готова подготовка Simple Smile Успех!

По закон никъде не пише в коя клиника трябва да са направени изследванията. Не е коректно да ви откажат да ги признаят ако всичко си е наред. Наясно съм, че никоя от нас няма да се занимава да се разправя седмица или дни преди сватбата си с ритуалната зала, но страшно се дразня на подобни неща! Какво значи държат да се правят еди къде си... ми ако съм собстввник на клиника? Трябва да отида в чуждата да си направя изследванията ли?!

# 80
  • Мнения: 423
Момичета, какви са ви впечатленията от DJ-ите? Стоян Петров и Емил Андреев? Виждам, че те са най-търсени, като цяло, но ми се иска мнение от първа ръка. Благодаря  Flowers Hibiscus
Привет, Kaylinn, и двамата наистина са много търсени DJ-и. Зависи, обаче какво търсиш като музика. И  двамата отказват да пускат определени стилове музика, което на мен лично не ми допада. Заявяват ти го още на срещата. Иначе са сдържани, не говорят глупости, което аз харесвам. С Емил Андреев съм се срещала лично и начинът, по който се държа, малко ме разочарова. Стоян Петров беше DJ на наши приятели, музиката която пуска си е типичната клиширана, която се пуска на всички сватби, мероприятия, клубове и т.н. Иначе като човек ми направи добро впечатление, много възпитан и приятен. Нашият DJ беше Емил Алексов, пак много търсен - съобрази се с това, което не искам да се пуска и му оставих свобода да преценява на момента какво да звучи спрямо начинът, по който се развива купонът.  Дори имаше песни, които на мен не ми допадат кой знае колко, но ми хареса, че в през цялото време дансингът беше пълен. За мен това беше най-важното, гостите ми да се чувстват страхотно и да не се отегчават, защото често се случва младоженците и особено булката да ограничават много действията на DJ-я , без да мислят, че музиката, която те харесват, може да не допада на гостите. Разбира се, всеки си преценява как да процедира, аз излагам своето виждане за нещата.
Моят съвет е да си избереш някой или няколко и да се срещнеш с тях и тогава ще усетиш кой е твоят човек. Wink

Относно медицинските изследвания, навсякъде различно. Аз бях при личния ми лекар и медицинското ми излезна май 30 лв. и свърших доста бързо. Мъжът ми ходи в някаква клиника, понеже има здравно осигуряване от работа и накрая му взеха 50 лв. и доста време му отне.

Момичета, пожелавам ви на всички красиви сватби и много прекрасни емоции, ако имаше вариант всяка година да правя сватба, бих правила, едно от най-вълшебните изживявания в живота ми. Sparkling Heart

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 22:01 от shakri

# 81
  • София
  • Мнения: 70
За медицинските, при личната лекарка в Осма поликниника в София ми излезнаха 47лв - 20лв на брой и 7лв за Васерман на ММ, моя го имам готов, заради бременността.

# 82
  • Мнения: 1 998
Вълшебство, сайтът е супер, много весел!

Хър, видях, че и ти има проблем с ушите и обеците. Аз също можех да нося само злато и сребро, докато не открих едно кремче на хималая /от аптеката ми го дадоха, когато помолих за нещо/, та от тогава нямам проблем с обеците и мога да нося всякакви. А, ако не се намажа, само докато сложа някакви други обеци и започват да ме сърбят ушите и се зачервяват.

Момичета, какво ме направихте вие с тези скорострелни развития на връзките Grinning аз мислех, че ние сме бързи. Ние се запознахме средата на август 2016, но живеехме в различни градове, затова заживяхме заедно края на октомври 2016, сгодихме се началото на юни 2017 и сватбата е май 2018 Simple Smile само децата не знам още кога ще се родят, за да ги допълня и тях в хронологията Grinning


# 83
  • Мнения: 485
Вълшебство, сайтът е супер, много весел!

Хър, видях, че и ти има проблем с ушите и обеците. Аз също можех да нося само злато и сребро, докато не открих едно кремче на хималая /от аптеката ми го дадоха, когато помолих за нещо/, та от тогава нямам проблем с обеците и мога да нося всякакви. А, ако не се намажа, само докато сложа някакви други обеци и започват да ме сърбят ушите и се зачервяват.

Момичета, какво ме направихте вие с тези скорострелни развития на връзките Grinning аз мислех, че ние сме бързи. Ние се запознахме средата на август 2016, но живеехме в различни градове, затова заживяхме заедно края на октомври 2016, сгодихме се началото на юни 2017 и сватбата е май 2018 Simple Smile само децата не знам още кога ще се родят, за да ги допълня и тях в хронологията Grinning
От сърце ти желая да е много скоро, както и на всички които го искат Hug
Силвър имаме подобна любовна история ,колежката на работа все ми казва ,че сме заедно от децката градина с моя годеник и ,че сме по-женени от женените Grinning
Относно медицинските мисля ,че всеки лекар или болница си определя цената ,понеже не се поемат от здравната каса.На нас от ритуалната зала ни казаха да отидем в частна клиника ставали най-бързо,а и всички изследвания се правят на едно място,цената била една и съща по спомен 45лв.

# 84
  • Мнения: X
Сън, благодаря за препоръката. Имам купища обеци, които не смея да нося заради тази алергия. Значи, ще питам в аптеката за крем на Хималая. Дано се сетят за кой иде реч.
А малките Сънфлауърчета ти пожелавам също да дойдат скоро Simple Smile

# 85
  • Мнения: 485
Sunflower може ли линк на кремчето може и на лично.

# 86
  • София, България
  • Мнения: 3 587
И аз искам да видя кремчето... може и  само снимка Relaxed

Предният път преди години си свалих обеците, точно защото се възпалиха много. Ама тогава бях малка и глупава Grin мислих, че мога да сложа всичко на ушите си... Сега се надявам да нямам проблем за един ден да нося такива обеци... реално есента си пробих ушите отново само заради сватбата Smiley

 
Ще ходя утре да купувам бутилки за ракията. Не знам колко да купя... Вие ще пълните всичката ракия и вино в бутилки нали? Няма да оставяте в 10-литрови туби да речем и да пълните само част от алкохола... или? Thinking

# 87
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
И аз искам да видя кремчето... може и  само снимка Relaxed

Предният път преди години си свалих обеците, точно защото се възпалиха много. Ама тогава бях малка и глупава Grin мислих, че мога да сложа всичко на ушите си... Сега се надявам да нямам проблем за един ден да нося такива обеци... реално есента си пробих ушите отново само заради сватбата Smiley

 
Ще ходя утре да купувам бутилки за ракията. Не знам колко да купя... Вие ще пълните всичката ракия и вино в бутилки нали? Няма да оставяте в 10-литрови туби да речем и да пълните само част от алкохола... или? Thinking

По темата баща ми е в стихията си  Laughing След първоначалната му идея за 50!! бутилки ракия (при сватба от 50 души гости  Laughing). Сега е купил 30 на 20 бутилки ракия/вино. Обмисляме бутилка уиски на маса + който каквото иска друго да си поръча.  Wink

# 88
  • София, България
  • Мнения: 3 587
Леле ние мислим 30 бутилки ракия за 90 души... вие 30 бутилки за 50 души Laughing Баща ти наистина се е изхвърлил Satisfied
Това са бутилки по литър или по 750 мл? Понеже и това е от значение...

Ние също смятаме по бутилка уиски  и бутилка водка на маса. Ще вземем по 12-13 бутилки от уискито и от водката.
Но управителят ни посъветва тях да не ги слагаме по масите, а да ги сложим някъде отстрани и сервитиорите да наливат ако някой иска нещо конкретно. Причината е, че на една маса, примерно, само един-двама ще пият уиски и ще отворят бутилката и накрая по масите ще останат разпечатани бутилки, но неизпити докрай. А така сервитиорите ще сипват от бутилката докато свърши и после взимат следваща.
Обмислете го ако сте договорили после да върнете неразпечатаните бутилки на някоя фирма. Поне ние така ще правим.


# 89
  • Мнения: 993
Ооо, бащите са царе на сватбения алкохол, казвам го и от опит. Grinning Ние бяхме около 60 души, имахме (по спомен) 25 бутилки ракия, 50 бутилки вино (бяло, червено и розе), 8 уискита, 2-3 шишета водка. Останаха 10-15 бутилки вино май, няколко с ракия, 1-2 уискита, за водката не помня. По-добре да остане, да знаете, че ако не стига алкохол, е голям конфуз.

Общи условия

Активация на акаунт