Сватба 2018 - VIII-ма част

  • 48 255
  • 747
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 859
Преди години,при първия ми брак,от гражданското ни дадоха координати на частна клиника,само кръв за Васерман ни взеха,и другите печати си ги сложиха (Пловдив),100 лв ни излезе за няколко часа бяха готови.
Сега(в малко градче живеем),и двамата нямаме лични лекари оттук,няма такива клиники ,незнам как ще е ,дано не ни разкарват и на трите места,ще идем при произволно джипи май.
Остава точно месец до сватбата,време ли е вече да ходим ?искат ни ги 10 дни преди датата  newsm78

# 151
  • Мнения: 485
Медицинските важат 1 месец от дата на издаване.

# 152
  • Хасково
  • Мнения: 438
Нахлувам с два въпроса, булките от Варна има ли някоя, чиито видеооператор ще е Ламбов. Нашата сватба ще е в Пловдив и се бяхме ориентирали към Дардов, но честно казано след като изгледах всички клипчета и снимки качени на сайта му доста се разочаровах  от това колко са еднакви и сега спешно търсим друго видео и фото.                                                     И втория ми въпрос е може ли линк(ако не е неудобно ) към сайта на Вълшебство, че го обсъждате на предните страници и  ми стана любопитно, а може би защото съм през телефона не го виждам. 😀

# 153
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Момичета, вие сватбения фотограф за цялата вечер ли го наемате или за началните игри и т.н.?

# 154
  • Мнения: 884
И фотограф и видео са за цяла вечер при нас.

# 155
  • София
  • Мнения: 22 944
Обикновено фотографът остова до последния ритуал.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 1 199
При нас фотографката ще е до разрязването на тортата.

# 157
  • Мнения: X
Нашите ще са с нас от вземането до рязането на тортата. След това вече няма смисъл според мен от професионални снимки.

# 158
  • София
  • Мнения: 233
Момичета трябва да ви се похваля, че търсенето на сватбени обувки официално приключи! Намерих страхотен модел, който ще ми ушият по поръчка с моите изисквания и то само за 55лв. Един огромен камък ми падна от шията. Колкото до фотографа, нашия също ще е до края на ритуалите.

# 159
  • Мнения: 519
От подготовката до тортата. После вече няма да е за гледане Joy

# 160
  • София, България
  • Мнения: 3 587
И нашият е така... до тортата. Simple Smile

# 161
  • Мнения: X
От подготовката до тортата. После вече няма да е за гледане Joy
Май-май така се получава. Фотографът, който избрахме, сподели как се е случвало младоженците после да го карат да трие част от тези изпълнения след тортата, когато вече е изпит доста алкохол и падат задръжките.

# 162
  • Мнения: 25
Здравейте момичета записвам се да ви чета.
Нашата сватба е за дата 11.05.2018г.
Решихме да подпишем в Рим остават 2 седмици и напрежението е до небесата (поне при мен) и се вълнувам и се притеснявам нещо да не се обърка .
Винаги с радост ви чета много сте готини и позитивни Blush

# 163
  • Мнения: 882
И при нас фото и видео ще започнат почти към края на подготовката на булка/младоженец и края ще бъде до разрязването на тортата . След това няма да има смисъл.

# 164
  • Мнения: 1 998
2 дни не успявам да вляза и сте изписали света пак Grinning
Пускам снимка на кремчето Хималая, което имам аз.

Скрит текст:

За алкохола - моят мъж купи четири 3-литрови бутилки водка Grinning за 100 човека. С ракията не знам как ще направим. Купила съм 20 бутилки, но имаме 21, пратили са ни 1 в повече, не знам защо. Вино баща ми трябва да купи, ние трябва да вземем уиски, но не знаем колко да вземем от него.

И нашето фото ще е до тортата. Също ни казаха, че след това не е за снимане Grinning

Последна редакция: пт, 27 апр 2018, 00:22 от Sunflower92

Общи условия

Активация на акаунт