Домакини 65/ Работата си е работа, но трябва и нещо полезно да се свърши

  • 59 851
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 9 866
Писе, новият закон въобще не е само за децата. Говорят  лъжи заради едни... пари. Нищо ново. Просто на разни организации ще им спре кранчето ако се приеме законът. А това са милиони. Не пускат кокал. И насаждат лъжи.

# 451
  • при късмета
  • Мнения: 24 017
Вале и аз те гледах. А за организацията ми направи впечатление още преди време, когато вие бяхте организирали мероприятие, а те се навряха да преговарят. Още тогава стана ясно, че уж са организация на хората с увреждания, а представа си нямаха какви точно са исканията. Или пък са знаели, а не искат да са тези. И за лаик стана ясно, който изобщо не знае за какво са протестите.
И при нас се скапа времето, ама не бяхме на чай, а на мента със спрайт, а някои и на облаци.
Писе, видях ви оттатък, не спирайте да го правите. Хем вие правите нещо, което обичате, хем помагате на деца в нужда
Сложих луканков салам за мезе и котето полудя. Както спеше, като рипна на дивана, от там на масата, двама възрастни не може ма да го удържим. Направо не повярвах каква сила извади да се добере до чинията. Явно са му подхвърляли разни работи, а аз тука с котешка храна го тормозя и то за бебета Joy Обаче му дадох в неговата чинийка едно малко парче, при втория опит я тупнах лекичко, че то за повече няма къде и престана да напира. Дано бързо се разберем да не се качва на масите.
До сега децата си играха с него и мислех, че се е уморило, ама щурее с връзката на един балон покрай мен.
Разчистих и измих набързо и отивам да се изкъпя, че от утре няма да имаме топла вода 4 дни и трябва да ходим до майка

# 452
  • Мнения: 6 025
Добро утро Simple Smile  Хайде на кафе.


Птичките са край нас, само морето не виждам.
ма ко това с водата е неприятно.
Валенцето  за НПО-тата изобщо нямам думи.
Хубав ден ви пожелавам.

# 453
  • Мнения: 39 438
Благодаря за кафето!
Вале, гледах те и аз. Шапка ти свалям.

# 454
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Вале, аз съм пропуснала, може ли линк, ако има запис някъде?
Ма ко, честит ви домашен любимец. Аз пък имам ултиматум от мм да реша взимаме ли куче или не. Аз лично много искам, ма то с едно голо желание....не знам, ще умуваме.
Джей, вие наистина цял зоопарк, как се оправяш, не знам. Браво!
Прегръдки на всички и хубав ден от мен!

# 455
  • Мнения: 11 628
Добро утро!
Джей прекрасно кафе!
Вале прегръдка!
Мако дано успееш да отучиш котарака да се катери по масата - не е мисия невъзможна, но трябва упоритост и малко кютек Laughing
Вио какво те спира да вземеш куче ако цялото домочадие иска? Нали в къщата на двора ще го гледате? Определено иска грижи, а и си има харчовете. От мен да знаеш едно е да чистиш и храниш 50кг куче, а съвсем друго е при 5кг....., а и малко куче по-лесно се намира кой да гледа при пътуване.
На Кратун започват седмиците с изпити - днес са биология, химия и физика - хич не му пука на човека! Той всичко знае! Направо му завиждам за непукизма!
При нас се е отворило страхотно време, но пък тревата пак е за косене.... Вчера с достатъчно почивки и побутване успях да изчистя, домашните решиха днес да вечерят спагети и на мен ми се освободи предиобеда да си го изкарам в градината.
Усмихнат ден ви желая!

# 456
  • при късмета
  • Мнения: 24 017
Добър ден!
Водихме котето на ваксина. Голям цирк беше, защото аз не издържам да бодат някого. На шефа не съм била на нито една ваксина, не можах и на котето. Шефа се оправи с доктора и той го държа. Питах го дали ще се оправи сам (педиатърката сама се оправяше с шефа, като го няма мъжа ми), а той каза, че някой трябвало да го държи. След заплаха, че може и да го ошамаря, ако аз го държа, а той го набоде, извика шефа на помощ Joy Цирк. След месец същия
Мерси за кафето Джейми
Пъдпъдъците са наистина много капризни и трудно се гледат
Вио, мъжа ти трябва да ти помага за кучето, щом той го иска и се съгласяваш само като сте си разбрали функциите, както се казва. А не после само на теб да се разчита, защото с децата си наясно какво ще стане. Те ще си играят с него, ама грижата си е на възрастните, докато и децата се научат. Иначе като сте вече в къщата с кучето ще е много по-лесно от апартамента.
А за Валето, влез в сайта на БТВ, предаването "БТВ репортерите" от вчера. Започва веднага след новините, някъде към 19.30ч.
Калинче, защо се ядосваш на детето, че е спокоен за изпитите? Тук на децата покрай изпити и матури такава истерия им вменяват, че половината ако не са се справили както искат е от притеснение, а не от незнание

Ставам нещо да действам, а е трудно без топла вода. Като се замисля не, че ми трябва чак толкова, но само като знам, че няма и ми действа демотивиращо

# 457
  • Мнения: 6 025
Момичетата в София да пишат как са .Сега като гледах новините бурята е била страшна .

# 458
  • при късмета
  • Мнения: 24 017
Сташното е било в центъра. При нас много валя, но няма поражения. Валето май не е в София.
Мъжа ми на връщане от работа се е разминал с облака и пороя

# 459
  • Мнения: 11 628
Ако мислите, че не може да се преяде със спагети - в голяма грешка сте! То аз си преяждам май от всичко Laughing
Ма ко яд ме хваща на огромното му самочувствие и на пълния му непукизъм. Това е дете, което на състезание по карате докато чака да го извикат и стои в седеж заспа!!!! Треньора го разтриса - нашия изобщо не знае къде е Laughing Иначе докато му кажат "почвай да се биеш" включва веднага в режим "бой" Laughing По същия начин е и с изпитите.... Разликата е огромна м/у Бг и тук- в Бг има истерия, защото от това зависи следващото училище, докато тук с изпитите се определя нивото на детето и на какво трябва да наблегне за да го повиши. Един вид това са му изходните нива - те ще покажат дали си е постигнал таргета поставен в началото на годината. Обаче още от първия учебен ден следващата година ще започнат входните нива и от тях ще се определи таргета му за края на годината. Няма нищо окончателно.
Утре има изпит по алгебра и английска граматика.
Налях си едно вино - да видим дали ще ми поолекне....

# 460
  • Мнения: 39 438
А, и ние сме на вино. То, в това студено време.....само вино се пие.

# 461
  • Мнения: 11 628

Добро утро момичета!
Мария как студено бе! До колко падат температурите? Тук понеже няма голяма температурна амплитуда сме на едни 18 гр тези дни.
Кафето изпито, кутията с обяд на Кратун готова - хуквам даразхождам кучо.
Усмихнат ден!

# 462
  • при късмета
  • Мнения: 24 017
Добро утро!
Мерси за кафето, Калинче
Днес ще ходим на баня, както са ходели преди, извън вкъщи Joy
Шефа се бори с котето, че да се нахрани. Голямо мяукане и просене от масата пада, докато се храним. Имам кухненски ъгъл, не седим на столове и ѝ е много лесно да се качи. Направо е по главите ни докато ядем. Ще упорствам докато се научи.
Имам поръчка за китайски спагети днес и ще ми е лесно с готвенето.

# 463
  • Мнения: 11 628
Ма ко завиждам ти за банята! Ние в Бг ходим в Кортен на баня- миналата година аз по разбираеми причини не ходих, но мм и Кратун се размазват. Преди години си приказваме с моя позната и стигнахме до извода, че гърбовете ни не са търкани качествено откак затвориха градските бани Laughing На времето си имах любима баня и любима телячка - веднъж в седмицата ходех - сауна, вана с хвойна, теляк.... Ама времената се менят - вече на това му се вика СПА Laughing а за мен си е качествено къпане....

# 464
  • при късмета
  • Мнения: 24 017
Ама и теляк няма да има. Пак сами ще се къпем, ама у майка, че нямаме топла вода Joy

Общи условия

Активация на акаунт