Какви мъже са предпочитани повече от жените: синеоки, чернооки........?

  • 14 500
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 117
Кафеви очи , тъмна коса
мнооого симпатичен и чаровен да е - като съпруга ми Wink

# 61
  • Мнения: 590
Незнам повечето жени какви мъже харесват.Аз харевам моя черна коса със сини очи.Имам непоносимост към мъже с руси коси,дълга коса ,с брада или мустаци.Когато става въпрос за "лична употреба" иначе нямам нищо лично към такъв тип мъже.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 272
Обичам брюнети Grinning Не мога да си представя да легна със синеок...

# 63
  • Мнения: 1 181
зелени очи, тъмна коса

# 64
  • Мнения: 208
По принцип харесвам чернооките, но мъжът ми е със зелени очи, които ми харесват най-много.

# 65
  • Мнения: 18
Нямам предпочитания за цвят на очи и коса- това да не е холова гарнитура, че да имам предпочитания за цвета. Всички жени искат МЪЖ/например добър, чувствителен, работлив, умен, грижовен, с чувство за хумор и т.н./, а иначе има всякакви бои за коса и цветни лещи за очи. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4 734
Аз лично харесвам мъже с тъмни очи в палитрата  от кадифено кафеви до маслинено черни Crazy някак по-страстни ми са и едни такива топли...топли...

# 67
  • Мнения: 1 021
Най-добре със зелени  Wink
Нашият татко е с такива, обаче никога не съм си избирала мъжете по цвета на очите!
А за протокола .:Според мен по-предпочитани са синеоките мъже!

# 68
  • Мнения: 135
Сини очи и тъмна коса newsm10

# 69
  • Мнения: 5 299
Не им гледам очите... Twisted Evil Може и с кисия на главата, стига да върши работа. Joy

# 70
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сини очи и тъмна коса newsm10
Ей-това е истината! Hug Моят е такъв  Mr. Green
Харесвам всякакви, стига да имат излъчване Heart Eyes

# 71
Дано не обидя някой синеок сладур тук, но аз харесвам тъмнооки мъже, както чисто визуално, така и по една друга прагматична причина, а именно - смятам ги за по-сериозни!!!

# 72
  • Мнения: 2 936
зелени очи,кестенява коса  Flutter,но трябва и изцяло да ми хареса  Mr. Green
мъжът ми е с лешникови очи и тъмна коса,но аз много си го обичам  newsm76

# 73
  • Мнения: 14 654
Дано не обидя някой синеок сладур тук, но аз харесвам тъмнооки мъже, както чисто визуално, така и по една друга прагматична причина, а именно - смятам ги за по-сериозни!!!

я по-добре кажи как е свързана сериозността с цвета на очите , че ме заинтригува . това ми звучи малко като : блондинките са по-глупави от брюнетките  Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 74
Дано не обидя някой синеок сладур тук, но аз харесвам тъмнооки мъже, както чисто визуално, така и по една друга прагматична причина, а именно - смятам ги за по-сериозни!!!

я по-добре кажи как е свързана сериозността с цвета на очите , че ме заинтригува . това ми звучи малко като : блондинките са по-глупави от брюнетките  Joy Joy Joy

Маже би четеш,но не вникваш в написаното.Тя ги смята за по-сериозни.

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 17:11 от luli5

Общи условия

Активация на акаунт