Какви мъже са предпочитани повече от жените: синеоки, чернооки........?

  • 14 497
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 654
а може би ти четеш и не вникваш  hahaha - любопитно ми е защо ТЯ смята така

# 76
  • Мнения: 569
Всичките ми приятели досега са били тъмнокоси и тъмнооки, тук таме някое изключние със пъстри очи. Що така се е получавало, не знам. Но определено това са ми предпочитанията. По мургави, матови, с един такъв лек загар...........и тези тъмни очи.........

# 77
Раде, извинявай за късния отговор. Нямам математическо или дори не статистическо доказателство, но такова е моето усещане и просто ЗА МЕН тъмните очи предполагат повече доверие. Сигурно понеже светлооките мъже са по-предпочитани и от ранна възраст сменят много жени... не знам...

# 78
  • Мнения: 467
Но определено това са ми предпочитанията. По мургави, матови, с един такъв лек загар...........и тези тъмни очи.........
newsm10
Предпочитам тъмните очи не само за мъж... и затова дъщеря ми е със светли Joy

# 79
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Трябваше една анкетка да  пуснеме та да видиме процентното съотношение  newsm78 ..............

# 80
  • Мнения: 533
Харесвам мъже с тъмни очи, моя също е с такива  Laughing

# 81
  • Мнения: 95
синеоки  с  тъмна  коса-моят  е  такъв

# 82
  • Мнения: 514
Синеоки, чернооки....все тая...искам ги високи  Grinning

# 83
  • Мнения: 288
 Simple Smile Зеленооки ... много обичам зелените очи... Simple Smile Моя е със супер топли зелени очи и мек поглед, когато е добричък и мил, и дълги извити мигли...слънчеви очи..и когато са насълзени са красиви, а сурови, когато е ядосан.... и русолява коса, ама тъмно.. иначе косата може да е тъмна или светла - няма голямо значение, важното е излъчването ... да е топло и ... тук има нещо, което ми е супер трудно да го обясня... когато го погледнеш...тялото, лицето, дланите, ръцете, очите и излъчването... има нещо, което оставя следа и усещане за мъжкото... разликата в мъзкото и женското... красотата на половете и красотата на разликата между тях... на тялото и душата... на движенията... Simple Smile Не знам точно как да го опиша това... и все пак мисля, че не се справих с описанието хехехе  Laughing Когато погледна приятеля ми... естесвено без той да знае, че го гледам.. хехе му гледам краката... супер са... формата, структурата... тату-то на прасеца... стъпките, които прави...рацете и движенията с тях.. независимо какво прави... физиономийките, които прави...очитееее... Simple Smile и... ми става един сладък - "мойто хубаво мъжле"
 

# 84
  • Мнения: 5 647
Нямам определени предпочитания, важно е излъчването, а не това с каква коса, очи, нос и т.н.

# 85
  • Мнения: 1 107
Досега съм се влюбвала само в мъже с тъмни очи  Crossing Arms

# 86
  • София
  • Мнения: 44 122
ми то си е до човек, но комбинацията зелени очи и черна коса ми е любима....но съм виждала и мъже, на които не им отива...в смисъл...май чертите и общото излъчване са по-важни - иначе съм се влюбвала във всякакви цветове очи Wink

# 87
  • Мнения: 755
Чернооки... Party ... но винаги има изключения, макар че със светлооки мъже ми е труден контакта очи в очи/ха-ха ама го казах и аз/. Mr. Green Тъмните очи са по загадъчни за мен сякаш  имам чувството , че потъвааааааам. Crazy

# 88
  • Мнения: 993
Принципно, харесвам мургави мъже, чернооки, чернокоси, около 182-185 см., леко мускулести (не като културисти, а просто с определен релеф).
За сравнение, мъжът ми е светъл, зеленоок, светлокестеняв, 195 см. и сравнително слаб за ръста си. Mr. Green

Сините очи в комбинация с руса коса обаче дори не ги забелязвам - прекалено са ми светли.

Не мисля, че има особена връзка между харесваното (като външност) и това, което те "грабва".
При мъжа ми също има разминаване - той харесва русокоси, синеоки, едрогърди миньончета. Аз съм тъмнокоса, черноока и 175 см. висока (като сложа и висок ток стърча дори над някои мъже).

Я кажете (да не пускам друга тема) при вас има ли такива сериозни разлики между вкус и реалност?

Има, има! Мъжът ми твърди. че харесва чернокоси, едрогърди и с перфектна кожа. Аз съм русичка и нежна, до скоро бюстът и дупето ми бяха недостатъчно големи за неговия вкус (според мен си бяха супер!), имам лунички и др. дребни кожни несъвършенства.
Аз харесвам стройни мъже с топли кафяви очи, а той е съвсем малко по-висок от мен, със сини очи и обективно погледнато, не е красавец.
Ама напук на всички "предпоставености" си го харесвам такъв, какъвто е и не го сменям за никой друг! И това ако не е любов!

# 89
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Определено "тъмнички" (навсякъде Wink ) харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт