Мъжът ми много ме дразни

  • 19 006
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 18 530
Да, но животът не е само цветя и рози. Всеки има нещо, за което да му завидиш, и друго, заради което да не искаш да си му на мястото.

# 106
  • Мнения: 5 134
Разбира се, че е така. Не съм казала нищо напротив. Все пак, тази тема си е на потребителка, която казва, че има проблем. А тук да и се казва, че няма, не виждам с какво и помага, след като е нещастна.

# 107
  • Мнения: 1 770
Да, но животът не е само цветя и рози. Всеки има нещо, за което да му завидиш, и друго, заради което да не искаш да си му на мястото.
Аз не завиждам на никого. Искам си единствено и само моя си живот. Знам как съм постигнала всичко и какво ми е коствало да съм човека, който съм днес!
Единствено се моля аз и хората, които обичам да сме живи и здрави! Всичко друго можем да постигнем сами, без да завиждаме на успехите на другите. Те само могат да ме мотивират да бъда по-добра! 💗

# 108
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Не знам за авторката, но аз определено се почувствах по- добре след дадените мнения, които бяха разнопосочни. Чак за съжаление не сме. Има за какво да си говорим с мм, просто нямаме времето за сладки приказки, а и в голяма част от времето аз съм безкрайно напрегната.Ако бяхме в България, животът щеше да тече по друг начин. Тук прекаленото еднообразие и липса на контакт с близки хора ме кара да задълбавам в на пръв поглед незначителни проблеми.
Осмислих доста от казаните неща, подредих си малко главата и осъзнах, че нещата наистина не са толкова черни. Прекалената ми изнервеност се предава на любимите ми хора. Искам да си помогна и да преодолея този бяс. Ще стисна зъби и ще се опитам да бъда силна, без да мрънкам.

# 109
  • Мнения: 5 134
Не знам за авторката, но аз определено се почувствах по- добре след дадените мнения, които бяха разнопосочни. Чак за съжаление не сме. Има за какво да си говорим с мм, просто нямаме времето за сладки приказки, а и в голяма част от времето аз съм безкрайно напрегната.Ако бяхме в България, животът щеше да тече по друг начин. Тук прекаленото еднообразие и липса на контакт с близки хора ме кара да задълбавам в на пръв поглед незначителни проблеми.
Осмислих доста от казаните неща, подредих си малко главата и осъзнах, че нещата наистина не са толкова черни. Прекалената ми изнервеност се предава на любимите ми хора. Искам да си помогна и да преодолея този бяс. Ще стисна зъби и ще се опитам да бъда силна, без да мрънкам.

Браво, това е много хубаво. Започни да работиш върху собствените си емоции, за да можеш да започнеш да възпитаваш и детето си по-добре и въобще да се спре порочният кръг на крещене и изтощение. С времето ще помогне много. Със стискане на зъби обаче не става, трябва активна работа по въпроса.

# 110
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
За такива случаи са измислени бирата и виното - бяло, червено...

# 111
  • Мнения: 1 770
Именно Вики! Знаеш какво трябва, само е нужно да го приложиш! Успех ти желая! 💗Винаги е трудно далеч от близките..сякаш душата ти осиротява и се фокусираш върху децата и работата.
Няма невъзможни неща. Запомни, че този бяс и негативни емоции вредят най-вече на теб и се опитвай да ги потушаваш. Когато можеш да оставиш детето на бащата, излизай сама навън, тичай в парка или отиди на йога или масаж, за да освободиш напрежението. Най-вече не губи комуникацията с половинката. Казвай му как се чувстваш и че се нуждаеш от подкрепата му в справянето с това! Успех! 🍀

# 112
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
За такива случаи са измислени бирата и виното - бяло, червено...
Хаха, това много ми хареса. Позвах активно услугите на бялото вино, но в момента съм на режим и не мога да го консумирам. Иначе го правя с удовоствие и определвно ми сваля част от стреса.

# 113
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
В някой от предните постове се коментираше как ми блазяло, че не работя... еми работя, ама от вкъщи освен 1000та други ангажименти. А детето става с всеки изминал ден по-неконтролируемо и опасно за себе си. Изгледи за ясла няма. А твърдението, че като си в България социалният живот е цвете - не е така. Всеки е на работа или се занимава със собствени задачи и все няма време за излизане

Общи условия

Активация на акаунт