Кой пере само с течен перилен препарат?

  • 7 008
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 565
Аз също пера с течен ("Болд") от около година.
Колкото до профилактиката, правила съм. Пералнята се пуска да пере празна като се слага специален препарат вместо прах за пране. Забравих този който ползвах как се казваше обаче  newsm78. Знам че уж премахвал котления камък.

# 46
  • Мнения: 1 305
Течен Тайд и Ариел
Но иначе ползвам и гранулиран Ариел за цветно и бяло
А относно профилактика никога не съм правила  Sick

# 47
  • Мнения: 5 713
Аз онзи ден купих те4ен на Фрош, но още нямам кой знае какви наблюдения.

# 48
  • Мнения: 147
          Пера с течен Персил от година и 3 месеца. Много съм доволна  Grinning. Профилактика не съм правила до сега.

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
Вчера си купих течен Первол за цветно.Ако не пере читаво, ще ви изпоскубя всичките Joy
А омекотител слагате ли?

# 50
  • Мнения: 11 315
Момичета, гледам, че повечето купувате Первол за пране на обикновени дрехи. Первола е марка, която произвежда препарати за пране на вълна, коприна и фини облекла (сатени, тантели и всякаква друга разновидност). Не са пригодени да перат нормално памучно пране и се съмнявам в резултата.
Аз лично също пера с течен, но сменям марките. Профилактика на пералнята правих наскоро по идея на Кубинската КрасТавица с Калгонит, понеже пера с дъждовна вода.

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
Хм, на моя не пише нищо подобно - само, че е за цветно пране.Иначе имаше друг Первол за фини дрехи, и трети - за вълна.Ако е така, както казваш, защо не е упоменато на опаковката?Аз отде да знам, че е само за тантели newsm78

# 52
  • Мнения: 11 315
Хм, на моя не пише нищо подобно - само, че е за цветно пране.Иначе имаше друг Первол за фини дрехи, и трети - за вълна.Ако е така, както казваш, защо не е упоменато на опаковката?Аз отде да знам, че е само за тантели newsm78
Направо ме хвърляте в оркестъра. Тук при нас таквиз работи не съм виждала. Знам ли вече какво са произвели, от кого е и в каква опаковка е пъхнато.  Thinking

# 53
  • Мнения: 1 063
С Первол пера само бельо - и то на ръка.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Первол синя туба перем. Много хубаво изпира, доволен е и цената е приемлива. Не съм гледал какво точно пише, ама цветни тантели где има? Хъ, сигур за долно тантелено бельо са помислихи хорта...
Мне, за цветно пране е, памуково, мола ви са!  Grinning

# 55
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Первол синя туба перем. Много хубаво изпира, доволен е и цената е приемлива. Не съм гледал какво точно пише, ама цветни тантели где има? Хъ, сигур за долно тантелено бельо са помислихи хорта...
Мне, за цветно пране е, памуково, мола ви са!  Grinning

Кач пара, булка?  newsm78

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 818
4-5 лъва за литър. Видях, че в Метро имат промоция, май към 4,50 излиза. В някоъ супермаркети е над 5лв.
Подобно перилно е Ариксака, литър и половина, пъ към 4-5 лв.., но не може да се сравнява с прекрасният аромат на Первол и не изпира тъй добре, така прецениф.

# 57
  • Мнения: 1 860
 Аз пера с капсули. Мушкаш я при прането в пералнята и си решаваш главоблъсканицата дали си сложил достатъчно. Изпира идеално.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тез космически работи какви са? Thinking

# 59
  • Мнения: 11 315
Тез космически работи какви са? Thinking
Позлвала съм на Перзил такива - дозиран течен препарат в желирана опаковка, която се разтваря. Удобно, лесно и практично, но определено скъпичка глезотия.
Освен това ги спряха от производство. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт