Искам да кажа ... (146) през май 2018

  • 351 638
  • 5 479
  •   1
Отговори
# 45
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Привет в майската тема!

Ая, много красива снимка! Simple Smile

Лято, аз миналата седмица си купих колело. От olx го взех, не ми се даваха много пари, защото не знаех колко ще ми е нужно и дали ще го карам. Направо като ново е, за без пари. Разгледай и там, ако искаш. Има всякакъв клас.
Друг е въпросът, че след първото каране съм като Робокоп. 😂
Доста се надцених по един баир нагоре още с първото каране!

Ние сме на село. Обичам майските празници на село! ❤

# 46
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Пратих щерката при баба й, че десет дни не са се виждали и много са си залипсвали. Аз въртя перални, сушилни, миялни. Може да се прежаля и за една прахосмукачка ама още обмислям.

Този месец вадя мотора вече. То малко хладно още при нас, че и дъждове дават по Гергьовден, а чакам чохъла ми да пристигне, така че сигурно ще е другата седмица преходът от гаража към паркинга.

Тази седмица в Кауфланд е на промоция филе Елена, а аз обожавам, така че мисля да си взема половин кило. С домат и маслинка отстрани става супер.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 590
Белиндичка, що така тоз Козуначко? Да не му расте зъбче?
Мърче, все забравям да ти кажа, че се справяш чудесно! Въобще сега младите майки сте толкова информирани и сладки!!!  Heart Eyes
Аз родих на 18, майка ми в чужбина, свекърва ми се фръцнА, щото много бях вироглава и не исках нищо да чуя от старовремските съвети , и така с д-р Спок под мишница, голям зор видях ... А най-ме е яд, че го послушах д-р Спок да не гушкам бебето, в отделно креватче да си стои!
После снаха ми като роди, и двете на един акъл ... чак турихме бебето в отделна стая ... Идиотки! Сега горко съжаляваме и двете!!! Ми то кога ще го гушкаш, ако не тогава?

# 48
  • Мнения: 14 301
А да, аз имам един приятел, който е много на ти с колите, та смятам той да ме консултира 😁

Уфф, те мъжете понякога са...големи разбирачи. Simple Smile
Виж нямаш ли някой познат с автоматик да се качиш за няколко кръгчета.

А със сигурност разбира повече от мен, аз имам претенции само за цвят и скоростна кутия 😂 Едната ми дружка кара автомат и сме планирали упражнения за някога 😁

# 49
  • Мнения: 1 794
ЛУСИ,понеже попита,само си мечтая,аз.Никакви 6 дена,само ден-два и продължавам.При мен обиколките са много важни,заради сърцето,а аз съм "ябълка".
                                                                                             



МЪРЧЕ,БЕЛИНДЕ,ЕЛЕНИ,СРЕДНОЩНА,а и останалите:
Скрит текст:
10 истини, които разбираш, след като ти се роди дете
1. Гласът на крещящо тригодишно дете е три пъти по-силен от тези на петима възрастни едновременно.
2. Всичко, което се пази на недостъпно място, се намира и присвоява за средно 28 секунди.
3. Червилото е вкусно. Колкото по-ярко, толкова по-добър е вкусът.
4. Една туба паста за зъби стига за боядисването на една врата и половин стена.
5. От центрофугата на пералнята на хамстера му става лошо.
6. Чадърът никога не може да замени парашута.
7. Най-важните документи се късат най-бързо.
8. В коремчето на детето могат да се съберат 3 огромни порции сладолед, но никога една малка чиния супа.
9. Суперлепилото лепи наистина всичко.
10. Пожарната пристига за 11 минути.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 959
Пиша от телефона и затова ще съм кратка: внимавайте с покупките от ОЛХ! Там се продават много крадени вещи!
По другите теми ще се включа по-късно като седна на компютъра.

# 51
  • Мнения: 8 939
И ние взехме колелата на двамата от Олх, на Ина е за 60 лв със скорости, чудно е, а на Деян е направо ново, за 50 лв, в магазина същото е 180.
И двете ги избирах да са от София и да мога да ги видя и пробвам. Пари за от магазина няма, така че тези са чудни.

Приемам идеи как да се справя с истерично десетгодишно момиче в началото на пубертета, много я тресе, как ще я караме още няколко години, не знам

# 52
  • Мнения: 6 301
Лято,ХерСнимката е в хотел в Банкок,  където отсядат
Скрит текст:



Последна редакция: вт, 01 май 2018, 22:17 от Ая

# 53
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
А честит ден на труда!

Лято, послушай Сбъдваща. Изясни си какво търсиш с помощта на консултант в магазин. Ако са ти скъпи в магазина, поне ще знаеш какво да гледаш при втората употреба.

# 54
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Начин, хора, това капе няма мозък, честно! Не знам как ще я караме! Не мога да и имам доверие, тя просто не мисли, не внимава и ще се пречила сериозно някой път.
Още влизаме в парка и се изтърси с колелото. Рани, кръв, рев... Сутринта се тръшка половин час да не бъде с наколенки, налакътници и каска. Обяснявам, не приема. Съгласихме се и ето на третата секунда демидж. Превързахме, всичко точно, след двадесет минути се задават с братовчед си, тя пищи, реве - затиснала си пръста с един голям камък... Отвратително го е премазала.

# 55
  • Мнения: 3 609
Аз не отидох да тичам, че сестра ми се събуди ама съм на 8км в момента и аз. Бяхме на Витоша в неделя. Качихме се до Момина скала и още ме болят прасците.

Завъртях един мишмаш. Иска ми се да се разходим до яз. Искър следобед. Дали ще има много хора и да препоръчате някое местенце?

# 56
  • София
  • Мнения: 6 308


Сесил, баирите са ми един от основните аргументи 😂 Още ми пази страх как запецнах на един ключов сетофар с пасатко.

Да не е при пожарната? Joy

Много упражнения за автомата не ти трябват. Сядаш си на дясната ръка, свиваш левия крак и готово. Simple Smile

Хай, ако е от витрина с обслужване се позамисли, ако е пакетирано, бива. Освен това, ако е от този в Меден рудник, по-бива. Laughing

# 57
  • Мнения: 22 430
Аз с автомата си въртя волана с дясната ръка. Simple Smile
Иначе левият крак ми стои под седалката. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 22 036
Алоха,

Не мога да ви следя, но мярнах Жаки, голям образ е, а и черешките на Мари и последните дечица. Анджи, сладури са големи, а с пуберски истерии, Оммммм и игнор.

Аз съм до никъде с приготвянето, явно в събота и  неделя ще стягам багажа, а кога ще ходя на пазар и до банката да си взема паспорта нямам идея. Пребирам се все късно напоследък и май и в понеделник и вторник ще бачкам, макар че съм официално в отпуска.

Много си е добре автоматичната кола за градско. И аз се кефя на скорости, ама с автоматичната може да се яде и пие Simple Smile.

 

# 59
  • Мнения: 14 301


Сесил, баирите са ми един от основните аргументи 😂 Още ми пази страх как запецнах на един ключов сетофар с пасатко.

Да не е при пожарната? Joy

Много упражнения за автомата не ти трябват. Сядаш си на дясната ръка, свиваш левия крак и готово. Simple Smile

Хай, ако е от витрина с обслужване се позамисли, ако е пакетирано, бива. Освен това, ако е от този в Меден рудник, по-бива. Laughing

Не, на него съм цар, всички новобранци сме си изкарали половината кормилни часове там Grinning Grinning На един друг. Проблемът беше, че аз бях свикнала със учебната, а пасатко е доооста по-различен и доста по-малко съм го карала Grinning Ама като цяло тая технология с ръчката не е за мен, аз така или наче рядко го ползвам левия крак Grinning Шегувам се, научих се, но при положение, че има измислена по-проста технология...

Акаш, има такива деца, аз вечно бях убита и пребита като малка... Какви ли не инциденти имах - с колело, без колело, с ролери, без ролери, с триколка и с една детска количка Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт