Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 103 915
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Много добре изглежда, честито!

# 421
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Супер е,честито и от мен. bouquet

# 422
  • Мнения: 132
Благодаря Simple Smile Забравих да пиша, че лекарката каза - солариум може да се ползва, но да мине поне една седмица. Също и че е хубаво да се ползват от тези балсами за устни с хилаурон, които ги продават по аптеките.

# 423
  • София
  • Мнения: 385
Страхотен резултат Simple Smile Къде слагахте филъра ?

# 424
  • Мнения: 132
Страхотен резултат Simple Smile Къде слагахте филъра ?

В клиника Пандерма

# 425
  • Мнения: 572
И на мен ми харесва как са се получили устните ти. Аз също искам малко да увелича обема на моите, но въобще нямам представа колко трае ефекта и дали боли толкова, колкото казват . Бях попитала дали може да ми препоръчате някоя процедура за смесен тип кожа?

# 426
  • Мнения: 51
Сали, честито - болеше ли много?

Алена, ще се информирам къде е правила устните си моята приятелка.

# 427
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
С новите филъри с лидокаин - не боли, както беше едно време.

# 428
  • София
  • Мнения: 1 759
Даа,с лидокаин е търпимо,обачее със старите без лидокаин....лелеле...
Аз уж търпя на болка,но простоо...си болеше и това е.
Веждите като си правех с микроблейдинг също много ме боля..

# 429
  • Мнения: 132
То освен че в самия филър има лидокаин, преди това ми намазаха устните с крем-упойка, от която изтръпнаха и беше съвсем поносимо.

# 430
  • София
  • Мнения: 1 759
Точно защото във филъра има лидокаин боли по-малко.Ако нямаше и да те мажат,пак си боли зверски.
Честиито,Sally123 ! Промяната е видима. Peace
Поспаднаха ли ти вече?
На мен на следващия ден са ми двойни,но после значително спадат и след 1 седмица придобиват окончателния си вид. Simple Smile

# 431
  • Мнения: 2 721
След 6дни ми е часа, чакам за него от 1месец, и вчера ми изби херпес.. Започнах да се мажа с Ацикловир. Според вас дали до събота ще ми е минало.. Много ще ме е яд ако трябва да си отменям часа.. Но с моя късмет..

# 432
  • Мнения: 82
Здравейте момичета! Бях направила нова тема, но поради някаква причина ми я изтриха (не съм много наясно със форума за 2ри път пиша) та имам въпрос на някоя от вас предстои ли и операция за уголемяване на бюста или претърпяла ли е вече такава? Да сподели мнение за хирурга, за имплантите, за крайния резултат. Защото аз бях на консултация при д-р Стоянов за октомври месец ми е операцията(чакам вече почти 1 година) и му казах, че искам големи гърди и поръчахме кръгли импланти на макган 470сс ултра висок профил, но от толкова много чакане само го мисля и се чудя дали избрах правилнте импланти? Не знам какъв ще в крайния резултат и това ме побърква... Показах му какво искам да се получи, но дали се е съобразил с желанието ми? Някоя от Вас има ли опит с него и с начина му на работа? Притеснявам се дали няма да са ми малки и да не ме удовлетворява резултата. Висока съм 162см 52кг подгръдна обиколка 75см

# 433
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Здравейте момичета! Бях направила нова тема, но поради някаква причина ми я изтриха (не съм много наясно със форума за 2ри път пиша) та имам въпрос на някоя от вас предстои ли и операция за уголемяване на бюста или претърпяла ли е вече такава? Да сподели мнение за хирурга, за имплантите, за крайния резултат. Защото аз бях на консултация при д-р Стоянов за октомври месец ми е операцията(чакам вече почти 1 година) и му казах, че искам големи гърди и поръчахме кръгли импланти на макган 470сс ултра висок профил, но от толкова много чакане само го мисля и се чудя дали избрах правилнте импланти? Не знам какъв ще в крайния резултат и това ме побърква... Показах му какво искам да се получи, но дали се е съобразил с желанието ми? Някоя от Вас има ли опит с него и с начина му на работа? Притеснявам се дали няма да са ми малки и да не ме удовлетворява резултата. Висока съм 162см 52кг подгръдна обиколка 75см
За твоята височина 470сс мисля, че ще са прекалено големи гърдите ти, мислила ли си дали естетически ще изглеждаш красиво?Но това си е твое решение.Ако беше висока 1,80м щеше да е друго, но за височина 1,62м. мисля, че ти е множко.

# 434
  • Мнения: 761
След 6дни ми е часа, чакам за него от 1месец, и вчера ми изби херпес.. Започнах да се мажа с Ацикловир. Според вас дали до събота ще ми е минало.. Много ще ме е яд ако трябва да си отменям часа.. Но с моя късмет..

Пробвай и с хапчетата на Ацикловир, мен са ме съветвали да ги пия профилактично 5 дни преди да сложа филър.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт