Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 104 018
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 721
Имат ли странични ефекти или са конкретно за херпеси по устните?. Изби точно за 1час и много се притеснявам дали ще мине до събота..

# 436
  • София
  • Мнения: 385
Аз имам час за ноември при Стоянов,мисля че твърдо съм решила да е той,за размера ще се доверя на неговото мнение,но аз съм 173 и си мисля,че ще сложа около 350-400,ама ще видим какво ще каже Simple Smile

# 437
  • Мнения: 4 357
Аз имам час за ноември при Стоянов,мисля че твърдо съм решила да е той,за размера ще се доверя на неговото мнение,но аз съм 173 и си мисля,че ще сложа около 350-400,ама ще видим какво ще каже Simple Smile

размера не го ли уточнихте на консултацията? Кога се купуват имплантите? При Тепавичарова помня,че искаше парите са имплантите седмици преди операцията,за да ги купи и след това се плаща самата операция. Стоянов,предполагам прави същото,но в документите от клиниката прочетох,че се плаща капаро от 1 хил лв за насрочване на дата.Не разбрах кога се купуватимпланти,едва ли е в денят на операцията,а и едва ли имат налични в клиниката

# 438
  • София
  • Мнения: 385
не уточних - консултацията ми е тогава... Като гледам как вървят нещата с часовете,операцията я виждам другата зима чак за съжаление Sad

# 439
  • Мнения: 3 027
Стоянов има изключително точна преценка за големината. При мен с начален старт пълно В и имплант 405 въобще не са фрапантни, 162см съм висока. Даже, ако не знаеш, няма да преположиш, че имам.

# 440
  • София
  • Мнения: 385
Може ли малко подробна информация кк протича операцията и престоя,може и на лс Simple Smile

# 441
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
След 6дни ми е часа, чакам за него от 1месец, и вчера ми изби херпес.. Започнах да се мажа с Ацикловир. Според вас дали до събота ще ми е минало.. Много ще ме е яд ако трябва да си отменям часа.. Но с моя късмет..

Би трябвало да мине, но е хубаво сега да се обадиш на лекарката, да уточните ситуацията - може да препоръча още нещо. 
Дори да препоръча отлагане - предполагам ще те вмести  графика скоро - без да чакаш дълго Simple Smile Аз за себе си бих предпочела сигурността, макар и с цената на малко отлагане Simple Smile



Здравейте момичета! Бях направила нова тема, но поради някаква причина ми я изтриха (не съм много наясно със форума за 2ри път пиша) та имам въпрос на някоя от вас предстои ли и операция за уголемяване на бюста или претърпяла ли е вече такава? Да сподели мнение за хирурга, за имплантите, за крайния резултат. Защото аз бях на консултация при д-р Стоянов за октомври месец ми е операцията(чакам вече почти 1 година) и му казах, че искам големи гърди и поръчахме кръгли импланти на макган 470сс ултра висок профил, но от толкова много чакане само го мисля и се чудя дали избрах правилнте импланти? Не знам какъв ще в крайния резултат и това ме побърква... Показах му какво искам да се получи, но дали се е съобразил с желанието ми? Някоя от Вас има ли опит с него и с начина му на работа? Притеснявам се дали няма да са ми малки и да не ме удовлетворява резултата. Висока съм 162см 52кг подгръдна обиколка 75см

Аз съм близо до твоите размери - малко по-висока съм и малко по-слаба, но със същата гр. обиколка. Сложихме 375 Ментор кръгли. Можеше повече, ако нямах разстояние между гърдите, и това е съществен фактор - определя площта, на която се разполагат имплантите. На мен твоите ми се виждат фрапантно големи и ще са наистина много видими. Ще са и по-високо към шията. Виж в таблиците - точните размери на имплантите - има диаметър на основата. Изрежи кръгчета с такъв диаметър и ги лепни с тиксо върху себе си - от мамиларната гънка нагоре - виж  колко високи ще ти дойдат - до къде ще се качат.  Според височината на профила - предвиди колко напред ще дойдат и ако имаш и своя тъкан ... - съвсем още по ..... Аз ако те видя - мога да си го представя, както и доктора ... Ти самата дали ще можеш при тези обяснения ... Вероятно се е съобразил с желанието ти да са много големи и видими. Моите в момента - са ми съразмерни - ако пожелая - с дрехи - мога да ги скрия, както и да бъдат видими, което за мен е приемливо.

# 442
  • София
  • Мнения: 1 764
не уточних - консултацията ми е тогава... Като гледам как вървят нещата с часовете,операцията я виждам другата зима чак за съжаление Sad
И аз така ще си почакам...Това си е доста време,но....нямаме избор. Sad

# 443
  • Мнения: 82
Стоянов има изключително точна преценка за големината. При мен с начален старт пълно В и имплант 405 въобще не са фрапантни, 162см съм висока. Даже, ако не знаеш, няма да преположиш, че имам.
А ти какъв ефект търсеше? Защото аз му казах, че искам големи гърди и ми харесва да се личат. Каква е твоята подгръдна обиколка? Моята е 75см

# 444
  • Мнения: 51
Момичета, колко ще ви струва уголемяването на бюста, интересно ми е как вървят цените за подобна процедура.

# 445
  • Мнения: 82
Аз имам час за ноември при Стоянов,мисля че твърдо съм решила да е той,за размера ще се доверя на неговото мнение,но аз съм 173 и си мисля,че ще сложа около 350-400,ама ще видим какво ще каже Simple Smile
Височината не е от такова значение колкото твоята собствена тъкан и подгръдната ти обиколка, ако имаш по-големи гърди позволява да се сложи по-голям имплант, защото ще се покрива по-хубаво и ако си с по-широк гръден кош също се слагат по-големи, аз съм виждала жени с 500+ кубика и им изглеждат напълно нормални, виждала съм и жени с 300 които изглеждат доста големи

# 446
  • Мнения: 2 114
И според мен ще са прекалено големи за ръст от 162. Възможно е да изглеждаш почти все едно нямаш врат предвид ръста ти.

# 447
  • Мнения: 82
И според мен ще са прекалено големи за ръст от 162. Възможно е да изглеждаш почти все едно нямаш врат предвид ръста ти.
Ами то се гледа повече собствената тъкан и подгръдната обиколка, ако на подгръдна обиколка с размери 90см се сложат импланти 300сс ще стоят като мандаринки. Избрах др Стоянов, защото се справя най-добре в тази област, но той по принцип избира по-малки импланти и затова се притеснявам да не ми малеят, но според вашите мнения може би няма да са ми малки Grinning

# 448
  • Мнения: 90
Аз съм 1,72, 54 кг, подгръдна 75. Стоянов ми сложи 335 кубика, каза, че това е максимумът за мен, защото съм нямала голяма  жлеза, т.е. няма какво да покрие по- голям имплант. Преди операцията бях чашка В (непълна), сега съм С. На моята фигура не личи много, че имам импланти, да не кажа хич. Все едно имам по- сочен собствен бюст....

# 449
  • Мнения: 82
Аз съм 1,72, 54 кг, подгръдна 75. Стоянов ми сложи 335 кубика, каза, че това е максимумът за мен, защото съм нямала голяма  жлеза, т.е. няма какво да покрие по- голям имплант. Преди операцията бях чашка В (непълна), сега съм С. На моята фигура не личи много, че имам импланти, да не кажа хич. Все едно имам по- сочен собствен бюст....
Абсолютно и аз това казвам на дамитв тук. От голямо значение е собствената жлеза и обиколката... не само височината ... аз имах 2 консултации при др Стоянов тъй като гърдите ми постоянно се променят, защото се занимавам по- професионално с фитнес и когато чистя мазнини оставам без никакви гърди. Първия път ми каза че максимумът ми е 360сс, а втория път ми предложи 470сс или 495 аз избрах 470сс и сега се чудя дали не трябваше да избера 495

Общи условия

Активация на акаунт