Как отслабна?

  • 14 441
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 495
Работих много на психологическо ниво дълги години, с различни мои проблеми и емоции, с помощта на терапевт и сама.
Явно последното, което задържаше излишните ми кг беше страхът да имам трето дете. Мъжът ми беше казал, че като отслабна, ще действаме. Съвсем несъзнателно дори почнах изведнъж да качвам. След като спонтанно решихме за детето и забременях, започнах да отслабвам от само себе си. Влязох да раждам с по-ниско тегло, отколкото забременях. Сега две години по-късно съм на кг от студентските ми години и тренирам с желание.
Бих препоръчала една книга, която е много по-различна от другите, която сега чета, защото макар с теглото да съм добре, все още имам пристъпи на силен и неконтрулируем апетит. Казва се "Отслабване без диети", едно малко книжле, което разглежда единствено психологическата страна на храненето и кг.

# 61
  • Мнения: 26
Здравей!
Преди време изпробвах 90 дневната.
Вървях на ден по 4 км.И правех коремни - 50 -60 .Забързах метаболизмът си .
Когато си пусках душ сменях топлината на водата рязко.Пиех по 2,5литра вода на ден.
Спазвах я само3 седмици и отслабнах със около 9кг.
Ако решиш да я правиш-не яж банани!
Сега пак имам да свалям пък дано.
Обаче не ме интересуват килограмите.Интересувам се от обиколката.Ще трупам мускулна маса пък дано да се получи нещо.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Мускулна маса няма да натрупаш, жените нямаме тестостерон. Моят инструктор ни скъсва от майтап като установим, че сме натрупали маса "Ние, казва, блъскаме с години и нищо, вие как така бързо трупате таз мускулна маса Simple Smile"....
Ще се стегнеш и ще заякнеш, при мен стана така. И тежа, но изглеждам добре.

# 63
  • Мнения: 744
Мускулна маса няма да натрупаш, жените нямаме тестостерон. Моят инструктор ни скъсва от майтап като установим, че сме натрупали маса "Ние, казва, блъскаме с години и нищо, вие как така бързо трупате таз мускулна маса Simple Smile"....
Ще се стегнеш и ще заякнеш, при мен стана така. И тежа, но изглеждам добре.

Мира, извинявай, ако се повтарям по темата, но с кой конкретен инструктор работиш ?
Кой е диетологът ти?
Много благодаря, ако отговориш тук или на лично. както ти е по- удобно. Simple Smile

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Инструкторът е от залата, в която ходя, Тихомир се казва, Славов, а диетологът е Ипократис. Градът е Варна, залата ТИМ Фитнес, в Спортна зала.

Общи условия

Активация на акаунт