Как показват обичта си мъжете

  • 9 554
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Дано темата да е пързалка...

# 61
  • Мнения: 14
Дано темата да е пързалка...

Наистина и на мен ми се иска... Не знам, защо той не иска да ме разбере и казва, че аз трябва да го разбера.

# 62
  • Мнения: 1 107
Непрекъснато си мисля за Ано имната с колегата, ама защо?

Муци, на 23, без образование, без стабилен доход, живееш при ваште и ни занимаваш със селски пръч буквално, който обаче, даже и за разплод не става? Не е сериозно нали?

Мани ги списъците, земи един конспект и почвай.

# 63
  • Мнения: 14
Не съм жената с колегата, звучи като нещо за изневяра, никога не съм изневерявала. Максимално откровена съм във всичко. Имам нужда да чуя от други хора, аз ли съм тази със сбърканите представи за връзка. Затова и в началото бях пуснала темата само като въпрос затова как мъжете показват любовта си, но след първия пост осъзнах, че няма наистина да получа тези отговори от които имам нужда и написах всичко останало.

# 64
  • Мнения: 5 468
Сигурна съм, че съм я чела във форума, но не мога да се сетя къде и от кой ник.
Но пък намерих това:
http://spodeli.net/4/story-127505.html

Нали ви казах, че е копи/пейст...  Mr. Green

Да, тази я имаше и в нашия форум преди известно време. Като прочетох частта за липсата на гушкане, когато са били на почивка, веднага се сетих за другата тема. Grinning

# 65
  • Мнения: 14
Има ли някой друг с подобна история и щастлив развой, или вече всичко е ясно и няма да има щастие в тази връзка никога?  Имам усещане,е и да продължим всичко ще е измъчено, а от това няма смисъл.

# 66
  • Мнения: 9 196
Няма. Тези истории нямат развой.

# 67
  • Мнения: 1 107
Не съм жената с колегата, звучи като нещо за изневяра, никога не съм изневерявала. Максимално откровена съм във всичко. Имам нужда да чуя от други хора, аз ли съм тази със сбърканите представи за връзка. Затова и в началото бях пуснала темата само като въпрос затова как мъжете показват любовта си, но след първия пост осъзнах, че няма наистина да получа тези отговори от които имам нужда и написах всичко останало.

А разказвала ли си историята си и преди в бг-мама? Аз знам отговора, но искам да чуя твоя. Благодаря.

# 68
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
А какви отговори искаше да получиш? Самото селско мъжле ти е казало в прав текст, че няма да може да оснанете заедно. Не се чувствува добре с тебе а с начина си на живот и ниските доходи в България в момента никоя жена няма да го иска. Селата са пълни с престарели, бедни ергени, които и съселянките им не искат. Няма да е розово бъдещето му, но като гледам и твоето. Ти нямаш хъс за живот и нямаш и снабилни доходи. За емиграция замисляла ли си се?

# 69
  • София
  • Мнения: 17 592

Мъж на 30 със секс 2-3 пъти годишно щото няма къде... има сериозни проблеми. При това не САМО емоционални. И те нито ще изчезнат, нито ще се "разрешат". Какъвто и да му е проблемът, ти просто НЕ си - и никога няма да бъдеш! - неговият сексуален обект. Защо - не знам, но и няма никакъв смисъл да търсиш отговора - това е нещо, което просто е даденост, няма да се промени. Не обричай живота си на тази кауза, изгубена е предварително.

# 70
  • Мнения: 3 945
Аз не бих търпяла мъжа ми да си цъка онлайн щуротии докато аз се бъхтам за жилище. Нито бих си позволила обратното. Развой в тази връзка - ти си налягаш парцалите и пускаш полата на мама. Той също.

# 71
  • Мнения: 1 756
Тва е четено от мен вече. Май в общите за СО от анонимен. Тогава полудях, нахраних я, после ми стана тъжно, исках да помогна. Видях, че не става по никакъв начин и отсвирих. Като Сирената - едно и също се повтаря до откат. Разбира се далеч съм от мисълта за сравнение на умствения капацитет. Сега прехвърлих диагонално и като гледам реакциите, положението не е мръднало.

# 72
  • Мнения: 5
Гледайте предаването на Наталия Кобилкина по Бит ТВ.

Абсолютно полезно е за подобни отношения между мъжа и жената.

----------------------------
https://-spam271-

# 73
  • Мнения: 15 553
Направо на въпроса от първия пост

1. Изобщо не мога да разбера защо ти трябва да му помагаш за това той да си купи негов апартамент. Вие сте си някакви гаджета, които си живеят с родителите, виждат се само за по кафе и правят секс 2 - 3 пъти в годината. Като иска апартамент да си купи, да си го пише на негово име и после да си те води там, за да си правите секс в неговия апартамент

2. Хора на по 30 години, които имат връзка от няколко години и тази връзка е на ниво "гаджалък" с ходене на кафенце и секс 2 - 3 пъти годишно не е никаква връзка. Това е присъщо за двойки в пубертета - 16 - 19 годишни.

3. Аз лично на твое място изобщо не бих се занимавала с такъв тип мъж, с който постоянно ще трябва да си искам внимание, секс, отношения и какво ли още не

4. Относно това как мъжете показват обичта си - всеки мъж показва обичта и уважението си към жена си така, както неговата жена обича. Т.е. познава я достатъчно добре и прави нещата, които ще я накарат да се чувства специална. Един ще заведе жена си на романтичен пикник, друг ще й подари огромен букет рози без повод, трети ще я заведе на романтичен уикенд някъде, четвърти ще я заведе на шопинг, пети на палатка в планината и т.н. Simple Smile Важното е какво теб би те накарало да се почувстваш специална и да си намериш мъж, който ще те познава достатъчно добре, за да те кара да се чувстваш така без да се налага да си го просиш

# 74
  • Мнения: 225
С този секс 3 пъти в година , връзката е обречена.

Общи условия

Активация на акаунт