Дневникът - тема 92 - Да отслабнем всички заедно!

  • 90 617
  • 707
  •   1
Отговори
# 360
  • тук и там
  • Мнения: 11 698
Аз днес и тренировката не можах да си направя..Frowning1Рядко ми се случва,но нещо нямах сили.На 10-тата минута се отказах.От сутринта и  само ми се прилягва едно такова и се чувствам изморена .

# 361
  • Мнения: 133
Тиси, не им се връзвай на тия хербалайф. Едно, че тия уреди Танита са супернеточни и второ, целта е да си продадат хранителните добавки - а как ще ги продадат ако не те изкарат, че имаш остра нужда от тях. Ако ти трябва точно мерене - калипер.

# 362
  • София, България
  • Мнения: 813
Знам, не искам да им се връзвам. Но ще съм ти благодарна , ако ми дадеш информация за този калипер. Къде мога да отида да си направя акуратни замервания?

# 363
  • Мнения: X
Кайсия, да не си пред МЦ? За мен подобна умора и не- състояние за каквито и да било тренировки се дължат именно на това. В момента също усещам натрупана умора, но тя е различна и се дължи на сравнително ударния тренировъчен режим, в който се вкарах. Не се оплаквам, доволна съм.
Тисси, радвам се, че се разписа. Не пропускай процедурите от физиотерапията- дори да не усетиш резултат веднага, такъв ще последва и определено много ще облекчи състоянието ти. Купи си стелките и ги носи максимално често, особено при по- дълго стоене прав или ходене пеша.  Peace
Относно калипера- мисля, че именно  Raccoon17 беше споменала Залата на Юли. Но и при Инес има подобна услуга, даже на теб при нея като локация мисля, че ще ти е по- удобно http://store.---spam335---/bg/product/measurement-body-fat-caliper/  Оф, и тя вдигнала цената  ooooh!, преди беше 20 лв. Дава го като спам- в сайта й напиши калипер и ще излезне "услугата" с цена 30 лв.

Демирче, поздравления! Личните рекорди са най- сладки и стимулиращи!  Hug

# 364
  • Мнения: 9 052
Демирче браво!

Аз да се включа по темата с филията хляб. За мен една филия хляб не е проблема. Проблема е хляб и супа и второ и гарнитура и още една и десерт и каквото има ... ако е вкусно. Защото като има няма да му се кумим я.
Та така мисля.

# 365
  • Мнения: 133
Знам, не искам да им се връзвам. Но ще съм ти благодарна , ако ми дадеш информация за този калипер. Къде мога да отида да си направя акуратни замервания?

В много от големите фитнеси правят такива измервания, аз знам че спайдър спорт и залата на Юли предлагат подобна услуга, но не мога да намеря дали атлетик предлагат подобна услуга. А сега от Тили разбрах и за Инес.

Иначе ето сравнение на 2та метода: https://www.bb-team.org/articles/2822_kaliperometriya-ili-elektr … ervane-na-maznini

Чудя се дали да отида да се измеря - от една страна малко се срамувам от себе си щото съм пухкавичка, но от друга - би било добър начин за проследяване на прогреса, ако отида след 3-4-5 месеца да се измеря пак да видя колко мазнини съм свалила.

# 366
  • Мнения: X
Казват, че това бил най- точният метод за измерване на подкожните мазнини. Аз, обаче, нещо съм скептична относно "най- точния". Ние сами, реално може да си проследяваме прогреса/ регреса, нужен ни е само метър, понякога евентуално и кантар. Достатъчно инфо и калкулатори има в нета. За мен е поредния трик /всъщност, може би- най старият/ да се изкара някой и друг лев. Нещо започвам да се ядосвам на тези постоянно растящи и променящи се единствено нагоре нереални цени на предлаганите услуги. Не е нормално, не е.
Кайсийче, теб кое Страхилово ценообразуване те хвана? Ако е новото, имайки предвид никаквия резултат, защо вЕрно не поискаш да ти възстанови сумата.  Peace Не че и по старото не би било редно да ти върне парите, пак не са малко, пък и винаги могат да се пренасочат към друго перо.  Wink Той най- вероятно ще ти предложи да удължите съвместната си работа, но ако си твърдо решена, че спираш с него, нищо не ти пречи да се пробваш. Лично мнение.  Thinking

# 367
  • Мнения: 15 081
Днес се натъпках като прасеее. Грух. Уж само обяда. За вечеря съм планирала миди, ха дано, ама надали, както съм казвала - без едно мога, с едно - не.

# 368
  • София
  • Мнения: 1 296
Може да си купите калипер - в али ги има и за 1 долар. Има формули в нета, които дават различни резултати, но то целта е да се види прогреса, така че ползвате само една формула.
Във фитнесите правят точно това, нищо повече.

# 369
  • Мнения: X
И аз бях останала с впечатлението, че се продават калипери за без пари, но не бях сигурна.
Като пак е важно да се захващат сланинките на едно и също място, както е при играта с метъра.

И аз днес добре закусих- от протеиновия хляб на Бийпс, с лютеница. Купешка. 2 филии.

# 370
  • тук и там
  • Мнения: 11 698
ТиЛи,точно преди МЦ съм.Този месец започнах да си пия и прогестерона,който ми беше изписан от АГ,от бая време му се кумя-реших да го пробвам точно сега ..
За режима-няма как да си поискам парите,защото реално не съм спазвала режима.Спазвах стриктно първите 20 дни,и свалих  средно 0,700 гр ,после удължихме периода на същите калории.След това ми намали калориите,ама аз чопвах допълнително от тук-там нещо.После в Испания не бях на режим.Сега изкарах 4 стриктни дни..и до там.Та -ако съм спазвала режима стриктно 3 месеца и нямам резултати-да претендирам за нещо..Ама така..Здраве да е!
Аз явно старите цени съм хванала..По спомен  към 120 -30 лв  платих.Повече режими в този  си живот няма да поръчвам. Не мога да ги спазвам повече от един месец и това  си е..Hands V

# 371
  • Мнения: X
Демирче, браво бе лейди!  Продължавай я същия дух!  Гордея се с теб!



Кайсия, според също е неоснователно да си искаш парите, особено при тази ситуация.


Аз се пръскам от ядене и това е положението. Явно ще си мрА дебела, ама поне да не съм гладна.

# 372
  • Мнения: 15 081
Кайсия, ама аз като имах проблем с хормоните, също не свалях. Може сега като си почнала да пиеш, да  си ок.
Мен цикълът ме изненада като дойде по-рано и днес пуснах ламята на воля, а тъкмо сутринта се радвах на кантара, че показва каквото искам. Ама го пиша зареждане и толкова.

# 373
  • Мнения: 267
Демирче, браво бе лейди!  Продължавай я същия дух!  Гордея се с теб!

Гери, продължавам. Истината е, че всеки свален килограм под 80 ще е подарък за мен. Не бързам, търпелива съм.
Определено не си поставям невъзможни цели. Идеал в представите са ми 74 килограма, не по-малко. Simple Smile
Обмислям да започна да записвам тук и менюто си, ако се престраша де. Wink


# 374
  • Мнения: 9 052
Аз ако записвам всичко ще обявите за дезертьор, но в същност в момента съм много добре. Само където се хващам, че се отпускам. Това и покрай грижи и други проблеми. Сега ще се вкарам в правия път отново. То не става така. Близах от синковия сладолед ! Много се ядосвам. Дори не ми се ядеше, но той остави малко и аз като добро прасе забравих всичко научено. Спирам да се ядосвам и повече няма да правя така Simple Smile

Кайсийке Белгойско май не ти понася. Няма ли да имаш поне 4 седмици лятото за бг и морето. Добре действа.

Общи условия

Активация на акаунт