Дневникът - тема 92 - Да отслабнем всички заедно!

  • 90 565
  • 707
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 746
Ягодите при мен работят супер- изпишкващо.

# 391
  • София, България
  • Мнения: 812
Танче, аз знам, че колбасите са пълни с нитрати, избягвам ги само заради това, но пък да си призная пощипвала съм като е имало мезенце. Искам да ми дадете хубава рецепта за овесени кюфтета. Докато израствах вкъщи имаше вегетарианец, та месо по мои спомени имаше рядко за нас. Кюфтета се правеха овесени. Колко такива кюфтета съм изяла...Искам хубава диетосъобразна рецепта Simple Smile

# 392
  • Мнения: 133
Аз днес съм +1,200 кг. от вчера а нямам кой знае какви прегрешения
вариации в теглото са напълно нормални Wink Задържаме вода отвреме-навреме.

Хм, покрай рязкото качване на килограми имам бели стрии, които малко ме притесянват. Някои успял ли е да  "позамаже" своите с нехирургически средства?

# 393
  • София
  • Мнения: 1 270
Аз преди овулация и по време на ПМС качвам за един ден 2 кг и то при режимно хранене.В нормални дни и да хапна сладолед не ми се отразява чак толкова.

# 394
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Аз качвам и свалям с грамчета затова много съм съкрушена от толкова голям плюс който продължава с главоломни скокове без да съм яла нещо различно от месо и зеле или месо и зелена салата с чай и малко ядки а и съвсем малко мляко в кафето сутрин всичко без захар и с много малко сол Sad

# 395
  • Мнения: X
Аз днес съм +1,200 кг. от вчера а нямам кой знае какви прегрешения
вариации в теглото са напълно нормални Wink Задържаме вода отвреме-навреме.

Хм, покрай рязкото качване на килограми имам бели стрии, които малко ме притесянват. Някои успял ли е да  "позамаже" своите с нехирургически средства?


За Jorjeia чета не лоши отзиви, но някак още преживявам кофти кожата,  на дневен ред са ми килограмите, макар че често отварям сайта и се изкушавам.  При мен по голям проблем е целулита.

# 396
  • Мнения: X
След повече от двуседмична фиеста официално обявявам сезон Пролет 2018 за закрит. Влизам в сиво ежедневие.  Mr. Green Но пък за сметка на това- ударно режимно и тренировъчно. Следващите два месеца са ми много важни и в двете отношения, затова и ще подходя към тях изключително сериозно.  Peace Започвам нов хр. режим, който много прилича на Румяниния и Страхиловия едновременно, но в същото време е доста по- рестриктивен. В най- трудните моменти съм планирала да заменям храненията според Румяна или Страхил, но не искам и да имам прекалено много отклонения, пък били те и все във вярната посока.
Тренировките са силови, както и със собствено тегло, съчетани /ама разбира се/ с кардио, като аз ще допълвам йога, разходки и каране на колело.
С резултати ще се включа след 2 месеца.

# 397
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Добро утро!
Тази година "Моят май" не е приказен и това ми влиае още по зле.Имам чувството, че съм в депресия, не само имам такова чувство, ами направо съм.В този момент усетих ползата от тренировките и това казах на шефа, че ако не ми е работата и залата щях да съм в лудницата или поне на медикаменти.
И аз като Тили през следващите два месеца съм на абсолютно нов режим и ще тренирам персонално.Трябва да изляза от това положение и това е.
Тръгвам към залата, но с оглед на това, че миналата седмица имах 3 дежурства по 12 часа и двев от тях бяха събота и неделя ще решавам в залата какво ще правя Blush
Храната ми е перфектна вече трети ден и естествено веднага кантара го отчете.Продължавам в същия дух Simple Smile

Спорна седмица на всички Hug

# 398
  • София
  • Мнения: 1 270
И аз съм се амбицирала да се справя най-после с твзи мазнини , който така ме дразнят и развалят и насъроението ми.
Поръчах си шаренките кутии за храна и смятам да направя отново 80DO , но този път ще спазвам и хранителния режим.
След малко започвам кардиото на Шон.Имам две сесмици да довърша Алфа

# 399
  • Мнения: X
Много странно и аз точно днес се събудих с идеята,  че "стига толкова",  стига толкова депресия, стига толкова с излишните килограми, стига ядове за глупости. Вкарала съм се в един коловоз на самосъжаление, нерви и не успявам да изляза. Но, стига вече!

# 400
  • Мнения: 15 041
Добро утро. Отчитам режимен уикенд с доста движение.
За стриите да кажа, че досега не съм открила решение. И жоржеата стм пробвала, но нищо. Колко пари съм хвърлила за мазила и никакъв ефект.

# 401
  • Мнения: 7 746
Добро утро Simple Smile
Примъквам се към депресираните и сериозните с яденето.
Тили, колко по- рестриктивен, като гледам на Кайсийката яденето, голяма е резачка тоз’ Страхил
Днес по сискин мъж е диетата - водица с чай

# 402
  • Мнения: 5 079
Добро утро. Аз, естествено, съм подута и подпухнала след уикенда. Всъщност само вчера му отпуснах края, но пък имах мнооого движение. Фитнес, преходи, разходки. В събота по същия начин. Цялата съм една голяма мускулна треска, вероятно и заради храненето съм задържала вода, и заради голямото натоварване - в мускулите. Тези дни ще се възстановя.

Останаха ми да тренирам днес корем и рамене. Като цяло продължавам да си мисля обаче, че най-любимата ми добавка е предтренировъчният продукт.

За депресия не мисля, че имам причина. Да, можеше да изглеждам перфектно вече, но сама си го направих така. Сама си се саботирам, сама си правя трудното, на мен ми липсва дисциплината. Сама съм си виновна. Защо го правя? Най-вероятно не го искам чак толкова много, не ми е фикс идея, както например беше да се преквалифицирам, да си намеря нова работа или пък разни събития в личен аспект. Разбира се, продължавам напред, ще чистя, ще си тренирам, най-вероятно и ще се пенсионирам в тази тема Simple Smile

# 403
  • Мнения: X
Добро утро, и аз в редицата на сериозните от днес:)) Последната седмица, особено уикенда прекалих с храната и веднага си пролича. Тежко, подпуснало и неприятно ми е и затова се надявам днес да мога да изкарам само на вода.

Успех на всички!

# 404
  • Мнения: 5 508
Добро утро, момичета.
Аз на кила и сантиметри уж не мърдам (е има по 1см тук-там), а вчера обух едни дънки, от които в началото на месеца се изливах, а вчера хем нищо не стърчеше, хем в бързината ги събух без да се разкопчая Grinning
Как става тоя номер - не знам ама чувството е хубаво, хихи Simple Smile
Продължавам с вредните неща на работа ама не мога да свикна да си нося храна от вкъщи ...

Общи условия

Активация на акаунт