чувствахте ли се странно сами?

  • 1 644
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 140
Да за съжаление се чуствам доста самотна особено откакто не работя.Започвам да мисля за глупости и много да се вглеждам в себе си,което не е много добре.Просто всичките ми приятели и близки са във Варна и ние сме сами с любимия,с който се виждаме само вечер,а аз датогава ставам много крива.Е хормони,ще ни мине.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 320
Все едно си описала моето състояние докато бях  бременна. На няколко пъти разговаряхме  с мъжа ми, но не някакси не се получаваше. Все имах чуството, че не ме разбира, че дори му е досадно...... След като родих се промениха нещата и чак тогава си дадох сметка, че мъжа ми е искал да бъде част от нас, но аз съм го отблъсквала с абсурдното си поведение и настроения.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 750
Да, определено се чувствам сама  Cry 
И то най-вече, защото бъдещият татко стои някак настрана. Държи се така сякаш е "на гости" вкъщи, сякаш само аз ще имам бебе. Инициативата за всичко идва от мен, а това ме натъжава.
Преди да забременея беше много по-нежен и съшричастен. Незнам защо сега не е такъв. Имам чувството, че съм му досадна  Cry
Дано след раждането на бебка нещата да се оправят!
Желая и на теб същото!   bouquet

# 33
  • Мнения: 3 760
ДА....точно така се чувствах.........добре, че мъжа ми е толкова печен.....ако аз бях на негово място- щях да напусна себе си.....завинаги  Confused
Хи-хи... И при мен беше така.  Laughing

# 34
  • Мнения: 35 983
ето за това е форума!

# 35
  • Мнения: 3 092
А сега да кажа и аз.Вчера реших да чистя и си знам че не мога ,но въпреки това се навеждам а то корема ми имам чувството че ще ме събори и няма навеждане после па няма изправяне и един рев smile3518 защо така няма кои да ми помогне леле какво става аз сама ли всичко ли писнало ми е. smile3511Свекърва ми живее наблизо и аз дори много нужда да имам от нея не искам да ходя и да и се моля да ми обърне внимание насила хубост не става ама вчера и за това ревах че не се сеща а па тя по принцип не си се сеща какво има да страдам незнам вече  cry.Мъжо ми си доиде и аз му казах че съм се мъчила да чистя стаите а пък не се навеждам хич  .Той ми се скара и ми вика -дай аз ще измия пода де.И аз като ревнах - а ааааааааааааа значи така не се ли вижда че съм мила как може ... newsm45
Е какво да обяснявам повече.Вече си мисля че съм си откачена здраво ама дано скоро ми мине. smile3512

# 36
  • Мнения: 495
Да, и още се чувствам така, затова ровя в нета, хахаха! Party
Моите приятелки не са омъжени и нямат деца и ги разбирам, че моята компания им е ужасно скучна.  #2gunfireВъпреки че не съм от типа хора, дето все се оплакват и товарят другите с неудобствата си.
Между другото, преди да забременея разсъждавах като тях, но никога не съм отказвала да се срещна и да правя компания на позната с корем и/или бебе.  bouquet

# 37
  • Мнения: 5 647
Аз се чувствах така след раждането. Но, ти не се стягй толкова, тук във форума всеки ще те изслуша и ще се опита да ти помогне.

Общи условия

Активация на акаунт