Лежащи мами 41

  • 60 527
  • 767
  •   1
Отговори
# 420
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Здраввйте момичета, и аз съм в бооница защото имах леки болки ниско долу, които напомнят менструални. Док каза, че за по сигурно е добре да ме приемат и малко системки. Сега и аз чакам изследванията и да видим. Шийката ми я измери каза че е 2,7см и е ок и аз си трая. Каза да се разхождам по малко, но няма да е още 3 месеца и нещо ще полежа.

# 421
  • Мнения: 891
Аз пиех магнерота 4х2....не съм била трагичен случай.Оказа се,че шийката се запази над 2.5 до края.Магнезия няма как да навреди така или иначе.

# 422
  • Мнения: 1 134
При мен такова издуване беше бебка-гръб или дупе, май, защото се беше нагласила от шести месец в позиция. На тонове така и нямах контракции, а имаше издуване на едно и също място

# 423
  • Мнения: 75
И мен ме прибраха в болницата ,поради менструални болки и шийката ми била много скъсена
В понеделник над 2,5 см ,а днес 1,6 Sad Отчаях се напълно
Биха ми първата инжекция за дробчетата на бебка и се моля горещо за още време

# 424
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
И мен ме прибраха в болницата ,поради менструални болки и шийката ми била много скъсена
В понеделник над 2,5 см ,а днес 1,6 Sad Отчаях се напълно
Биха ми първата инжекция за дробчетата на бебка и се моля горещо за още време

В коя седмица си? Стискам палци всичко да се размине и бебка да устиска още малко в коремчето на мама Hug

Момичета, от няколко дни усещам едно като натискане мноого ниско долу лато съм в изправено положение. Чудя се дали е от главичката на бебка и гравитацията или е нещо друго Rolling Eyes Моята шийка на последния преглед миналата седмица в 31 г.с. беше се скъсила още малко и беше 2.11 мм. Чудя се дали това усещане не е някаква индикация за допълнително скъсяване Thinking

# 425
  • Мнения: 73
Момичета, да ви попитам на колко време пускате микробиология ( секрет ) след серклаж, за колко време спирате утрогестана/кринон преди това и започвате ли прием през устата на прогестеронов препарат?

# 426
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Момичета, да ви попитам на колко време пускате микробиология ( секрет ) след серклаж, за колко време спирате утрогестана/кринон преди това и започвате ли прием през устата на прогестеронов препарат?

Аз утрогестан си приемах през устата по принцип . МБ пусках след серклажа , който Беше в 21гс -  в 24гс, 28гс , 34гс . Ама аз след 28гс спрях да се паникьосвам за него.
Никога не съм пускала ЦРП . Урина пусках с микробиологиите.
 

# 427
  • Мнения: 683
Здраввйте момичета, и аз съм в бооница защото имах леки болки ниско долу, които напомнят менструални. Док каза, че за по сигурно е добре да ме приемат и малко системки. Сега и аз чакам изследванията и да видим. Шийката ми я измери каза че е 2,7см и е ок и аз си трая. Каза да се разхождам по малко, но няма да е още 3 месеца и нещо ще полежа.
Желая ти много успех хубаво е че са взели превантивни мерки отколкото да седиш и да се тревожиш.

# 428
  • Мнения: 75
Мериха ми я през корема ,а иначе ме прегледа на магарето и нямах разкритие
Благодаря за подкрепата

# 429
  • Мнения: 683
Аз пиех магнерота 4х2....не съм била трагичен случай.Оказа се,че шийката се запази над 2.5 до края.Магнезия няма как да навреди така или иначе.
цветно цвете били ни разяснила защо се е наложило такава доза магнезии?

# 430
  • Мнения: 199
От 34 до 36 седмица пиех 4х2 наистина.
То при всеки е различно.Но макс дозата е 3*2 дори съм чувала и за 4*2 но това са мнооооого тежки случаи когато може би е нямало нищо друго по силно.По добре попитай отново всяка бременност си е специфична за себе си.

# 431
  • Мнения: 683
От 34 до 36 седмица пиех 4х2 наистина.
То при всеки е различно.Но макс дозата е 3*2 дори съм чувала и за 4*2 но това са мнооооого тежки случаи когато може би е нямало нищо друго по силно.По добре попитай отново всяка бременност си е специфична за себе си.
Ще ни разяснила ли какво е наложило тази доза?

# 432
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Цветката , не може да ти се пращат лични съобщения Wink
Колагена е на марката Neocell ( така беше май) -чист колаген. Не знам дали е имало някакъв ефект 😉

# 433
  • Мнения: 199
Ако трябва да съм честна не знам точно.
Ситуацията беше следната:
28 - 2,5
30- 3,2
32-2,5
33-2,4
34-2,3-2,2
При 2,3 и впредвид постоянните ми контракции и факта, че малката беше застанала в изходна позиция влязох в Шейново за кортикостероиди.
На изписване моят лекар,на който цял живот ще съм благодарна, каза повече без нош па, омекнала е шийката и пий магнезий 4х2.
Така и направих,не съм задавала въпроси.
От 34 до 36 седмица пиех 4х2 наистина.
То при всеки е различно.Но макс дозата е 3*2 дори съм чувала и за 4*2 но това са мнооооого тежки случаи когато може би е нямало нищо друго по силно.По добре попитай отново всяка бременност си е специфична за себе си.
Ще ни разяснила ли какво е наложило тази доза?

# 434
  • Мнения: 73
Цветката , не може да ти се пращат лични съобщения Wink
Колагена е на марката Neocell ( така беше май) -чист колаген. Не знам дали е имало някакъв ефект 😉
Благодаря ти, незнам защо така, имах само 1 съобщение в кутията.

Общи условия

Активация на акаунт