Лежащи мами 41

  • 60 511
  • 767
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 75
 Горещо се моля и повечкоо да аздържим със скъсената шийка Sad Поставила съм си го за цел

Не се отчайвай аз с 1,6 изкарах около седмица, за терапията със сигурност имаш време.
И мен ме прибраха в болницата ,поради менструални болки и шийката ми била много скъсена
В понеделник над 2,5 см ,а днес 1,6 Sad Отчаях се напълно
Биха ми първата инжекция за дробчетата на бебка и се моля горещо за още време

# 436
  • Мнения: 199
Разбира се,че ще!
Аз може би не се изразих правилно, аз издържах седмица,просто защото дойде датата на плановото ми секцио,иначе и още е можело Simple Smile
Горещо се моля и повечкоо да аздържим със скъсената шийка Sad Поставила съм си го за цел

Не се отчайвай аз с 1,6 изкарах около седмица, за терапията със сигурност имаш време.
И мен ме прибраха в болницата ,поради менструални болки и шийката ми била много скъсена
В понеделник над 2,5 см ,а днес 1,6 Sad Отчаях се напълно
Биха ми първата инжекция за дробчетата на бебка и се моля горещо за още време

# 437
  • Мнения: 73
Добро утро момичета! Някоя от вас да е ползвала магнезиево олио при контракции и да сподели има ли ефект или не?

# 438
  • Мнения: 564
cvetkata_86, при мен магнезиевото олио имаше ефект, ползвах го всеки ден и го препоръчвам с две ръце.

# 439
  • Мнения: 891
Аз пиех магнерота 4х2....не съм била трагичен случай.Оказа се,че шийката се запази над 2.5 до края.Магнезия няма как да навреди така или иначе.
цветно цвете били ни разяснила защо се е наложило такава доза магнезии?


Mii,преди успешната си бременност имах веднъж кухо яйце и една извънматочна.Бях много стресирана,притеснена,че пак нещо ще се случи.Може би от притеснението беше всичко и заради това исках да предприема всички мерки...и каквото зависи от мен.Шийката към 18 седмица беше към 3...а преди това 4.5 и от това притеснение взе да ме стяга корема.Пиех магнерода 3х2....после го почнах 4х2 и останах така до края.Общо взето шийката остана така,но страха е голямо нещо.За това призовавам всички да са максимално спокойни...но на мен ни ми се получи за жалост.

# 440
  • Мнения: 73
cvetkata_86, при мен магнезиевото олио имаше ефект, ползвах го всеки ден и го препоръчвам с две ръце.
Супер mladamama, може ли да ми кажеш на коя марка и по колко пъти на ден се маже?

# 441
  • Мнения: 564
Не си спомням марка и доза. Отидох в аптеката и взех каквото имаше. Спрей ми беше по-удобно да ползвам.

# 442
  • Мнения: 683
Страхът за съжаление ме връхлита доста често особедна когато имам болки което в последно време ми стана обичайно.Но има и някой слънчеви дни рядко но ги има когато долу горе съм добре нямам болки тогава пък излиза нещо друго.като например ми излязоха хемороиди мм каза само такова нещо нямаше.Айде всички да сме късметлийки и да си изкараме успешно до края.Следващата ми лична борба е до 30 г.с. после 32г.с.,34 г.с. и тогава може да има Видов ден да не ме е страх вече.Хубав и безпроблемен ден на всички.

# 443
  • Мнения: 199
И аз бях като теб.
Ама пък като стигнах 36, почна да ме е страх я от тонове, я води, накрая от раждането ... все за нещо ме беше страх 😂😂😂
Аз мисля, че е до човек и до съдба.
Но пък поне страха понамалява 😉
Всичко ще бъде наред,щом правиш всичко възможно.
Но се подготви после за безсъние 😂
Страхът за съжаление ме връхлита доста често особедна когато имам болки което в последно време ми стана обичайно.Но има и някой слънчеви дни рядко но ги има когато долу горе съм добре нямам болки тогава пък излиза нещо друго.като например ми излязоха хемороиди мм каза само такова нещо нямаше.Айде всички да сме късметлийки и да си изкараме успешно до края.Следващата ми лична борба е до 30 г.с. после 32г.с.,34 г.с. и тогава може да има Видов ден да не ме е страх вече.Хубав и безпроблемен ден на всички.

# 444
  • Мнения: 683
Моля се за това безсъние.Сигурно като се прибера вкъщи няма да мога да спя поне 10 дни от радост:joy:

# 445
  • Варна
  • Мнения: 2 704
И аз се молех за безсъние,  но като ходих замаяна цели 3 години  съжалявах,  че не спях повече,  като бях бременна 😵  Все се обвинявам,  че заради моите страхове,  ревове и нерви,  и синът ми е ревльо от 1-вата си глътка въздух,  та още не се е спрял,  а е почти на 5 😁 
Има ли спокойни " излежани"  бебета?

# 446
  • Мнения: 891
И аз си мечтаех да не спя....къди ми е бил акъла.Сега пак си спя де,но не е същото.Сега тревоги пак има....дали яде,спи,ваксини....моля се.да се спри понякога за миг поне Grinning
Mii и аз бях така.Една седмичка,втора....27....32...36.Накрая от страх ходих три пъти седмично на тонове Joy Всичко ще е наред...сигурна съм Heart

# 447
  • Мнения: 199
Сега и аз съжалявам,че не спях като бременна, а четях в бг мама по цял ден и се диагностицирах с какво ли не 😂😂😂
Но всичко се времето си е нормално си мисля аз.
Сега и щерката не заспива до посред нощите като мен докато бях бременна ... а на мен ми се спиии ...
И аз си мечтаех да не спя....къди ми е бил акъла.Сега пак си спя де,но не е същото.Сега тревоги пак има....дали яде,спи,ваксини....моля се.да се спри понякога за миг поне Grinning
Mii и аз бях така.Една седмичка,втора....27....32...36.Накрая от страх ходих три пъти седмично на тонове Joy Всичко ще е наред...сигурна съм Heart

# 448
  • Мнения: 907
Даа, има! И трите ми деца са спокойни, първото и то е излежано, а близнаците още от първият ден. Докато бях бременна, почти не съм имала спокоен ден от притеснение.

# 449
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте момичета,
днес и аз тотално съм се побъркала...не мога да разбера стяга ли ми се корема или не...бебето ли рита...матката ли става по- голяма или имам газове...имам някакви леко болезнени пръдърпвания...допълнително от време на време все едно балонче въздух изплува(това последното вероятно са движения на бебето), за къркоренето от газовете да не споменавам... Добре спокойно си живеех преди да ми кажат, че имам контракции...сега едно перманентно следене...Реших магнерот-а да го почна 3x2 за една седмица после 3x1и ще питам на следващата женска консултация коя схема да запазя. Допълнително и масло ще взема (преди доста време се бях мазала, но не ми понесе пъпки ми излязоха..дано този път е по- добре)....Някой опитвал ли е с медитация да намаля контракциите (четох някъде, че било полезно)?

Общи условия

Активация на акаунт