Всичко за косата Тема 4

  • 65 298
  • 700
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 21 282
Чаровничка ,да ,скоро ,но е страхотна  Heart Eyes

# 466
  • Мнения: X
Дами, препоръчайте ми моля продукт за фиксиране на къдрици.
Да не е лак за коса, че става много твърда и на следващия ден не изглежда добре косата.
Както и спрей и олио за краища, блясък.

http://m.bg-mamma.com/?topic=1040835
Ето тук има тема за къдравите коси.
Моята специално НЕ понася олио финиши, разхвърчава се и къдриците се разпиляват. Simple Smile

# 467
  • Мнения: 12 473
Мерси, но може би не се изразих правилно.
Май ми трябва фиксатор или нещо подобно, аз не съм къдрава по принцип, а си правя вълни с пресата или маша.

# 468
  • Мнения: X
Ааа, ясно.
Аз тук не мога да съдействам. Simple Smile

# 469
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Препоръчайте ми нещо за възстановяване на косата след раждане. Сега ми е страхотна, но скоро ми предстои раждане и се притеснявам за косата.

# 470
  • Мнения: 18 562
Здравейте момичета! Препоръчайте ми нещо за възстановяване на косата след раждане. Сега ми е страхотна, но скоро ми предстои раждане и се притеснявам за косата.
Моята коса не пострада изобщо от раждането. Така,че не й се притеснявай излишно. Но аз я подхранвах много. Подхранвай си я докато имаш време сега. Домашни маски, хубави шампоани и маски, ампули, може стимулиращи растежа, витамини пиеш сигурно-те ще ти се отразят добре на косата.
Има най-различнш продукти,според типа коса. Аз си взех сега стимуланта на Икаров, Себорал и ампули за растеж от аптеката.
Зависи и каква ти е косата? Какви продукти искаш да ползваш-нещо професионално или бюджетно?

# 471
  • Мнения: 5 376
Утре имам абсолвентски бал. Роклята ми е такава,че не позволява къдрава коса. Искам права коса с някакви плитки. Нещо да ми препоръчате? Умея да плета,кажи - речи всякакви плитки,но просто нямам никаква идея в момента. Sad

# 472
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Препоръчайте ми нещо за възстановяване на косата след раждане. Сега ми е страхотна, но скоро ми предстои раждане и се притеснявам за косата.
Моята коса не пострада изобщо от раждането. Така,че не й се притеснявай излишно. Но аз я подхранвах много. Подхранвай си я докато имаш време сега. Домашни маски, хубави шампоани и маски, ампули, може стимулиращи растежа, витамини пиеш сигурно-те ще ти се отразят добре на косата.
Има най-различнш продукти,според типа коса. Аз си взех сега стимуланта на Икаров, Себорал и ампули за растеж от аптеката.
Зависи и каква ти е косата? Какви продукти искаш да ползваш-нещо професионално или бюджетно?
Ами от 6 месеца ползвам маската на Key pri - boto cure, шампоан лореал или енвие и след баня и слагам бадемово масло

# 473
  • Мнения: 18 562
Кокосово масло пробвай. Едно от най-добрите за косата. Страхотно се отразява и на скалпа и на краищата,при редовно ползване почти не цъфтят. Аз си вземам от зоя бг.

# 474
  • Мнения: 1 600
В Pinterest виж,има много идеи за прически, дали с плитки или без,задай в търсачката.Някой мисля в тази тема правеше гел от ленено семе,започнах и аз,как е при редовна употреба?

# 475
  • Мнения: 3 542
В Pinterest виж,има много идеи за прически, дали с плитки или без,задай в търсачката.Някой мисля в тази тема правеше гел от ленено семе,започнах и аз,как е при редовна употреба?

Аз направих 3 пъти, но се отказах, защото имам чувството че ми оцветява изрусените кичури, а и поизоставих био нещата малко засега.

# 476
  • Мнения: 973

Здравейте включвам се при вас и при темата за къната.
Това е косата ми след измиване без сешоар.Доскоро ползвах профи продукти но са твърде тежки за необработвана коса. Имам единствени няколко кичура. След като ги направих косата ми за заплете и изсуши страшно . Сега съм отново на къна последно сложих чиста къна но за жалост не стана тъмночервено както исках.
Целта ми е поне още 10 см здрава и жива коса. Досега не се е случвало дано успея.
Преди миене винаги правя маска кокос и зехтин.
Забравих да кажа и че родих преди. 10 месеца и по време на кърменето косопада беше страшен. Чак сега започна да расте нова коса .
Това е от мен надявам се да си бъдем полезни всяка със своята мечтана коса 💆🏻♀💇🏼♀👱🏻♀🤗

# 477
  • Мнения: 18 562
Olive, дошла при нас🌷
Хубав цвят имаш.

# 478
  • Мнения: 1 600
И аз забелязвам по-тъмен и мътен цвят от лененото семе,мислех,че си внушавам Sad ще го ползвам за лицето явно,там е супер

# 479
  • Мнения: X
Здравейте,боядисах се с 9% оксидант а не със 6%както беше в кутията боята syoss и ми стана цялата коса зелена,дали е от оксиданта? Не ми е била жълтеникава основата,и да попитам какво е мнението ви за боя за коса KEEN ?

Общи условия

Активация на акаунт