Пъпките

  • 3 852
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 693
Ако са гнойни препоръчвам крем за пъпки на Орифлейм едно малко синичко има код 4775 ако пъпката е подкожна мястото се почиства с лосион и се маже малко от кремчето което като засъхне се обелва като белеща се след изгаряне кожа но това не е кожа а просто засъхналия непопит крем след 2-3 дни пъпката или изчезва или избива за избили пъпки\с връхче\ тогава може да се изстиска внимателно, почиства се пак с лосион и се слага от крема след 1-2 дни мястото завяхва а ако стане на раничка го мажа с кремче наречено нежна грижа-Орифлейм\код 1276\ и след 3-4 дни няма и следа. И с двата вида крем мазането е по 1 до 3 пъти дневно колкото се сетя и имам време не са скъпи и са много ефикасни е не става за 1 ден но до 5-6 няма и следа и за да не се стига често до тук поне 1 път \сутрин\ измивам с гел за лице почиствам с тоник и нанасям крем

# 46
  • Мнения: 6 039
DALACIN  T
това е средството, което ме избавя от избиването на пъпка/и/
100% ефикасно
ползвам го поне от 7-8години
 Peace Peace Peace

# 47
  • Мнения: 1 798
Явно зависи и какви са пъпките.Напоследък ми се появява по една дебела, без връхче, така може да си седи със седмици. Close
Точно тоя тип пъпки с  какво се третират? Tired

# 48
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Явно зависи и какви са пъпките.Напоследък ми се появява по една дебела, без връхче, така може да си седи със седмици. Close
Точно тоя тип пъпки с  какво се третират? Tired
Явно май няма лек за тях.
И аз ги имам  Sad и все се чудя, да не е неща от кръвта  newsm78
Дано някой да ги е преборил и да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт