Да споделя как отслабнах с 4 килограма за 2 седмици!

  • 17 646
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 612
Не искам да се хваля, а просто да споделя с Вас и ако мога да съм полезна на някой.
Та значи режима е следният:
1. без закуска
2. на обяд една кофичка кисело мляко от 2%
3. нормална вечеря

Пробвайте, може и при вас да има ефект!
  bouquet

# 1
  • гр.София
  • Мнения: 269
Честито!!!  bouquet   bouquet   bouquet

Искрено ти завиждам lilia_n_s  Heart Eyes
Може ли само да ми уточниш някои неща?
Например, в колко часа обикновенно вечеряш, спортуваш ли и..... ?/за друго не се сещам в момента  Stop/

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Според мен е по добре нормален обяд,без вечеря.

# 3
  • Мнения: 597
И аз така мисля -без вечеря е по-доре,но това,за което днес си мислех е,че най-добрият вариант е 5-6 малки хранения,защото така организма преработва храната много по-бързо,и я изхвърля по-бързо,а свикнали на 1-2 хранения,организма започва да преработва поетата храна за периода до следващото хранене. Мислех си го днес по отношение на това колко често ходим до 00...не знам дали съм права,но като се сетя за малките бебенца,нали на 3 часа се хранят в началото,после на 4..И коремчетата им са много редовни..е,разбира се,те не лапат каквото им попадне,както нас,но все пак...И много си мисля,дали пък и това да не опитам,по нещо дрбно на 3-4 4аса...???Какво мислите по въпроса?

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ох мацка с глад всеки знае. Кажи как се сваля с ядене.

# 5
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ох мацка с глад всеки знае. Кажи как се сваля с ядене.
със "страхотна диета" - това е темата.
от първата диета, без никакъв глад, за една седмица - 4 кг.
А обичам да хапвам...та спрях с диетата не от глад, а защото ми липсваха по-засукани неща, пък и бързичко ми се видя.
Скоро ще съм на нея пак. При това темпо ще експериментирам да я правя на порции Wink
Сега си ям всичко и колкото и когато поискам -  не съм качила!

# 6
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Лили, браво!   bouquet
Между другото - това си е направо диетата на Ори Хофмеклер - виж ето в тая тема
какво е написано. Само че, според тази диета през деня се ядат плодове и зеленчуци, и евентуално кисело мляко.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89170.0
А под норвална вечеря какво имаш предвид - хляб или нещо сладко хапваш ли?

# 7
  • Мнения: 1 612
Ами няма точен час на ядене и не съм правила диетата целенасочено.
Просто в тези жеги не ми се яде нищо друго освен кисело мляко.
Даже не знаех, че има подобна диета.
Не спортувам изобщо.
Просто работя на две места.  Wink

# 8
  • Мнения: 302
Браво, поздравявам те. Аз нямам нужда от сваляне на килограми и никога не съм се подлагала на диети, но съм чула колко е трудно да свалиш някое килце и за това поздравявам всички, които правят такива опити  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 612
Благодаря ти!
В интерес преди няколко годинки можех да свалям по килограм на ден, но с всяка година става все по-трудно.
Не, че са ми били много килограмите, но не се чувствах добре. Тежаха ми.
А и лято идва ще се ходи на плаж.  Laughing

# 10
  • Мнения: 2 255
Ох мацка с глад всеки знае. Кажи как се сваля с ядене.
Ами аз взех, че свалих 2 кг (дето ги боря от 1/2 год.)  #Crazy за 3 седмици, откак Калоян е на ясла  hahaha явно и за мен се оказа як "трес".. не само за него  Joy

# 11
  • Мнения: 1 612
Браво! Поздравявам те!
Не е важно как сме отслабнали, а дали се чувстваме добре!

# 12
  • София
  • Мнения: 35 946
Ох мацка с глад всеки знае. Кажи как се сваля с ядене.
Peace
И за мен това е проблем.
Нямам никакви трудности  с отслабването чрез глад. Свиквам бързо да не ям и издържам много  дълго време.
Искам да се науча да ям и да отслабвам постепенно и по-малко.
От  драстичното гладуването имам проблем с кожата, косата и ноктите.

# 13
Искам и аз да сподиля нещо-от около 2 седмици пия СЛИМ КАФЕ и вече смъкнах почти 2 кг.Не съм сигурна дали е от това,но не спазвам някаква зверска диета,просто гледам да не се тъпча.Доволна съм от ефекта,само че искам да разбера дали има още някой,който го пие и какво ви е мнението?

# 14
  • Мнения: 899
Майка ми преди години така отслабна - седеше си вкъщи, по цял ден пиеше тоник,кафе и пушеше, а вечеряше нормално, за да прави компания на баща ми. И така за 6 месеца - 30 кг по-малко. Но тя е голям инат и като си навие нещо..

# 15
Разбирам,но аз искам да рабера дали все пак този ефект е от СЛИМ КАФЕ.Много се надявам!Очаквам подкрепа!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз да споделя как свалих 4.5кг. за 20 дена.
Всъщност от февруари са общо 7кг. Близо два месеца се мъчих на диетата на Аткин, резултата беше 4кг., след това качих 2кг. От 10.05. си направих сама режим:
Сутрин - един плод по желание
След това кафе, аз пия до 3 кафета на ден.
От обяд (понеже съм на работа) - нося си 1 домат, 1 краставица, около 50гр. краве сирене/кашкавал, 1 морков - всичко това си го деля на близо час, час и 1/2 и хапвам по малко, аз съм до 17ч. в офиса.
След 17ч. хапвам една парче кашкавал/луканка, това е около 20гр.
Вечеря - старая се да е около 19-20ч., но се случва и около 21ч. да вечерям. Вечерята е салата марули с краставици и 2 сварени яйца/ печени зеленчуци на скара (тиквички, морков, лук и гъби)/ лапад с ориз/ салата + парче пилешко месо или риба (но най-много два пъти в седмицата)/ салата + охлюви/ шопска салата. Почивните дни си позволявам 1 чаша бяло вино.
Първите десет дена свалих 3кг. Горе-долу това ми е менюто, малко е скучно, но всеки може да направи някакво примерно ограничено меню за себе си.

# 17
  • Мнения: 14 489
Майка ми преди години така отслабна - седеше си вкъщи, по цял ден пиеше тоник,кафе и пушеше, а вечеряше нормално, за да прави компания на баща ми. И така за 6 месеца - 30 кг по-малко. Но тя е голям инат и като си навие нещо..


и аз ей това се опитвам да направя, че моят мъж тъй сладко похапва че как да не хапвам и аз с него?????ама пък тук на работа все някой нещо носи за ядене и плющим яко

# 18
И аз от 2 седмици съм на диета. Зимата падна яко тъпчене и за 2 месеца качих 10 кг. От февруари реших да се взема в ръце и да си запуша устата, но почвах все от понеделник, а този понеделник все не идваше. Преди две седмици си казах край вече почвам, няма за кога да отлагам, лято е ,а мното обичам да ходя на море. И така почнах, даже се очудих на волята си и как не като се погледна в огледалото и гледката е потресаваща. Сутрин- кафе, обед- кисело мляко 0.1 % , вечер- салата от марули и много вода. Първите 4 дена добре- 4 кг. и после до там, със свалянето, но намерих този сайт, който ми даде кураж да продължа. За което много ви благодаря на всички.А не съм и първа младост на 45 год съм, не обичам да ходя на фитнес, а трябва и всеки ден да готвя, че имам и три деца + съпруг, който колкото и да яде не пълнее. Продължих стоически, като от време на време похапвах и печена риба. Та резултата до сега вече е 6 кг., а ми остават още 4, който сигурно още по трудно ще смъкна. Не знам дали да не прибавя към това и гела за стягане на AVON , накои пробвал ли го е?

# 19
За стягащия крем на АVON-да,в момента се мажа с него и всъщност не мога да преценя дали има ефект,но и не съм много серизна,защото не се мажа 2 пъти на ден,а през 1-2 дена,но все пак се надявам да има ефект!
Всъщност повече разчитам на SLIM CAFFE , ЗАЩОТО ЕФЕКТЪТ ВЕЧЕ Е НАЛИЦЕ,а идва лято,море...трябва да се отслабва!

# 20
  • Мнения: 8 917
Не искам да се хваля, а просто да споделя с Вас и ако мога да съм полезна на някой.
Та значи режима е следният:
1. без закуска
2. на обяд една кофичка кисело мляко от 2%
3. нормална вечеря

Пробвайте, може и при вас да има ефект!
  bouquet
Честито  bouquet и благодаря Peace

# 21
  • Мнения: 354
Ами няма точен час на ядене и не съм правила диетата целенасочено.
Просто в тези жеги не ми се яде нищо друго освен кисело мляко.
Даже не знаех, че има подобна диета.
Не спортувам изобщо.
Просто работя на две места.  Wink
  С тебе сме като сестри близначки .  bouquet И аз по същия начин постигнах същия резултат :4 килограма за 2 седмици. Понякога  към обяда си прибавях по пакетче солети. На вечеря не консумирах хляб.  Аз също работя на две места...

# 22
  • Мнения: 1 612
О, за съжаление се налага да се работи повечко.
Но пък има и положителни ефекти всичко това.  Wink

# 23
  • Мнения: 3 372
момичета и аз ще го пробвам това с млякото, мисля, че ще издържа ако през останалото време се наливам с вода. При мен проблема определено е във вечерята, защото винаги свекървата е сготвила нещо многоооо вкусно и всички се събират на масата......няма как да мине без мен.....а като седна няма как да не ям Embarassed

# 24
  • Мнения: 2 897
Ох мацка с глад всеки знае. Кажи как се сваля с ядене.
Peace
И за мен това е проблем.
Нямам никакви трудности  с отслабването чрез глад. Свиквам бързо да не ям и издържам много  дълго време.
Искам да се науча да ям и да отслабвам постепенно и по-малко.
От  драстичното гладуването имам проблем с кожата, косата и ноктите.

Защо не прочетеш книгата 'зоната'(ако не си я чела)-там можеш да си направиш собствена програма,в зависимост от мерките ти ,има разнообразни менюта,даже и за вечно заети жени,които не готвят.Хубавото е,че отслабваш постепенно ,без да гладуваш и да се изтезаваш и няма опасност да качиш рязко килограми след това.Аз съм правила какви ли не диети-може да се каже,че съм експерт Laughing,но това е най-доброто за мен.Когато я започнах преди 5 години,след първия месец кантарът показваше -2.5кг,но изглеждах така,все едно съм свалила 6-7(и то за сметка на телесните мазнини).Не съм тренирала активно,повече в домашни условия.И така до ден днешен,през бременността се придържах пак към това хранене.Имам хубаво здраво бебе и общо 4.5 кг отгоре,от които 2.5 вече ги няма без да правя нищо.Препоръчвам ти този начин и ти желая успех,ако решиш да го прилагаш Simple Smile

# 25
  • Мнения: 319
Аз искам да питам от това СЛИМ КАФЕ ходи ли се често до тоалетна по някаква нужда.

# 26
Всъщност НЕ!Пише,че има лек разхлабващ ефект,но аз не усетих такъв,май няма странични ефекти!Просто е страхотно,а и на вкус е много приятно-абе с 2 думи:ЗАСЛУЖАВА СИ!

# 27
  • Мнения: 3 372
Всъщност НЕ!Пише,че има лек разхлабващ ефект,но аз не усетих такъв,май няма странични ефекти!Просто е страхотно,а и на вкус е много приятно-абе с 2 думи:ЗАСЛУЖАВА СИ!

Това да не е кафето SLIM LINE, което има промоция 2 кутии за 16.50 лв. newsm78 Прочетох го в "Журнал за жената"

# 28
  • Мнения: 206
Ох мацка с глад всеки знае. Кажи как се сваля с ядене.
Peace
И за мен това е проблем.
Нямам никакви трудности  с отслабването чрез глад. Свиквам бързо да не ям и издържам много  дълго време.
Искам да се науча да ям и да отслабвам постепенно и по-малко.
От  драстичното гладуването имам проблем с кожата, косата и ноктите.

Защо не прочетеш книгата 'зоната'(ако не си я чела)-там можеш да си направиш собствена програма,в зависимост от мерките ти ,има разнообразни менюта,даже и за вечно заети жени,които не готвят.Хубавото е,че отслабваш постепенно ,без да гладуваш и да се изтезаваш и няма опасност да качиш рязко килограми след това.Аз съм правила какви ли не диети-може да се каже,че съм експерт Laughing,но това е най-доброто за мен.Когато я започнах преди 5 години,след първия месец кантарът показваше -2.5кг,но изглеждах така,все едно съм свалила 6-7(и то за сметка на телесните мазнини).Не съм тренирала активно,повече в домашни условия.И така до ден днешен,през бременността се придържах пак към това хранене.Имам хубаво здраво бебе и общо 4.5 кг отгоре,от които 2.5 вече ги няма без да правя нищо.Препоръчвам ти този начин и ти желая успех,ако решиш да го прилагаш Simple Smile

Zorie, ще ти е проблем ли да дадеш линк към тази книга или да ми я изпратиш на мейла? Стига да я имаш.

Благодаря ти предварително... Hug

# 29
Ами не знам дали е то-сигурно! Ама не съм чувала да има такава промоция,ако има,значи съм се минала! На това си пише SLIM CAFFE И е  19.98 кутията     

# 30
  • Мнения: 3 372
Ами не знам дали е то-сигурно! Ама не съм чувала да има такава промоция,ако има,значи съм се минала! На това си пише SLIM CAFFE И е  19.98 кутията    

значи това е нещо ново - можеш ли да покажеш как изглежда?

# 31
  • Мнения: 1 120
Ами не знам дали е то-сигурно! Ама не съм чувала да има такава промоция,ако има,значи съм се минала! На това си пише SLIM CAFFE И е  19.98 кутията     
Приблизително за колко време стига една кутия?

# 32
  • Мнения: 899
и аз ей това се опитвам да направя, че моят мъж тъй сладко похапва че как да не хапвам и аз с него?????ама пък тук на работа все някой нещо носи за ядене и плющим яко

Да, така е трудно, човек се изкушава...ами освен да се наливаш с кафе и тоник, за притъпяване на апетита...
Аз съм опитвала като нея но на мен ми прилошава, аз гледам да ям по-малко и честичко.

# 33
  • Мнения: 2 897
dare,

Виж това: bgbook.dir.bg/book.php?ID=3701
Книгата ''Зоната'' е на Бари Сиърс,но има и продължение от български
автори,съобразено с нашите условия и възможностите на джоба Wink
Това можах да намеря,ако открия още,ще пиша...

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 22:25 от Zorie

# 34
  • Мнения: 5 617
Айде поредната реклама. Този път на "SLIM CAFFE".  Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 670
Точно толкова ми трябват... ще пробвам.

# 36
  • Мнения: 179
Уф,това с отслабването ми е болна тема от известно време.До към 29-30 години изобщо нямах проблеми с отслабванията, или по-точно си поддържах едни и същи 48-50кг.Дори и след ражданията бях направо хилава.Напоследък(на 32съм) нямам бебета,а  все се боря с теглото(60кг),не ям сладко,тестено и ...нищо.Явно метаболизмът наистина се забавя и трябват някакви драконовски мерки да се приведе човек в порядък.Поне при мен е така. newsm78

# 37
  • Мнения: 597
А питаш ли ме мене,дето съм на 42 ? Като тангото..2 напред,едно на зад..и пак две напред...може и без назад....абе страшно трудно се сваля с напредването на годинките..и мотивацията ти се топи,и така ти свирва понякога...ето днес ми беше точно такъв ден..Не помня от кога не сам яля хляб..сладко също,много рядко и по много малко...Тази седмица си имах доста грижи и нерви,и накрая днес седнах,сипах си едно питие с една кола,и си казах,че и аз съм човек,и съвсем целенасочено,малко да ме отпуснат нервите си пийнах 100 грама,иначе и това не правя...От утре пак наново...

# 38
  • Мнения: 1 111
da vi kaja,ot opit znam,4e s napredvaneto na EGN-to i borbata s kilogramite stava vse po-trudna...vse edno vsiaka nova godina ti dobavia i novi kila...
A 6to se otnasia do "Zonata" v4era gledah po BBT interviu s Maria Papazova i na men mi haresaha vsi4ki ne6ta,koito tia spomena.6te si kupia tazi kniga i az.

# 39
  • Мнения: 2 897
da vi kaja,ot opit znam,4e s napredvaneto na EGN-to i borbata s kilogramite stava vse po-trudna...vse edno vsiaka nova godina ti dobavia i novi kila...
A 6to se otnasia do "Zonata" v4era gledah po BBT interviu s Maria Papazova i na men mi haresaha vsi4ki ne6ta,koito tia spomena.6te si kupia tazi kniga i az.

Много се радвам ,че ти е допаднало,ще очаквам да споделиш как ти се е отразил новият начин на хранене,успех Peace

# 40
  • Мнения: 3 211
da vi kaja,ot opit znam,4e s napredvaneto na EGN-to i borbata s kilogramite stava vse po-trudna...vse edno vsiaka nova godina ti dobavia i novi kila...
A 6to se otnasia do "Zonata" v4era gledah po BBT interviu s Maria Papazova i na men mi haresaha vsi4ki ne6ta,koito tia spomena.6te si kupia tazi kniga i az.

Много се радвам ,че ти е допаднало,ще очаквам да споделиш как ти се е отразил новият начин на хранене,успех Peace
И аз почнах да чета "Зоната", майка ми и баща ми се хранят по нея.
Всъщност баща ми е диабетик и "Зоната" му е препоръчана от лекар-ендокринолог. Хайде да си направим една тема, да споделяме менюта и начин на хранене. Аз нещо не мога да си нагодя ежедневието към зоната.
Извинявам се на авторката, че й спамя темата

# 41
  • Мнения: 2 897
da vi kaja,ot opit znam,4e s napredvaneto na EGN-to i borbata s kilogramite stava vse po-trudna...vse edno vsiaka nova godina ti dobavia i novi kila...
A 6to se otnasia do "Zonata" v4era gledah po BBT interviu s Maria Papazova i na men mi haresaha vsi4ki ne6ta,koito tia spomena.6te si kupia tazi kniga i az.

Много се радвам ,че ти е допаднало,ще очаквам да споделиш как ти се е отразил новият начин на хранене,успех Peace
И аз почнах да чета "Зоната", майка ми и баща ми се хранят по нея.
Всъщност баща ми е диабетик и "Зоната" му е препоръчана от лекар-ендокринолог. Хайде да си направим една тема, да споделяме менюта и начин на хранене. Аз нещо не мога да си нагодя ежедневието към зоната.
Извинявам се на авторката, че й спамя темата
Ще можеш,разгледай хубаво таблиците с хр. блокове.Просто малко повече сметки,приспособи си някоя друга рецепта според възможностите и свободното време.Ако трябва,съветвай се с татко си.Аз си загубих доста време навремето да си правя сама рецепти,но си заслужаваше-сега нямам никакви проблеми с това...

# 42
  • Мнения: 2 759
   Въпрос (вероятно тъп): Никога не съм имала проблеми с теглото. В момента в който навърших 30, за 6 месеца качих 15 без видима причина. Ако това се дължи на забавяне в метаболизма, защо да не взимам нещо за ускоряване (вместо да гладувам) и това да ми върне предишните килограми? И какво мога да правя всъщност, за да забързвам тоя процес?

# 43
  • Мнения: 5 617
   Въпрос (вероятно тъп): Никога не съм имала проблеми с теглото. В момента в който навърших 30, за 6 месеца качих 15 без видима причина. Ако това се дължи на забавяне в метаболизма, защо да не взимам нещо за ускоряване (вместо да гладувам) и това да ми върне предишните килограми? И какво мога да правя всъщност, за да забързвам тоя процес?
За начало, исзследвай си хормоните-не искам да те плаша, но е възможно да е някакво хормонално разсройство.

# 44
  • Мнения: 2 759
   kati_v не ме плашиш, нямам такъв проблем  Flushed

# 45
  • Мнения: 206
dare,

Виж това: bgbook.dir.bg/book.php?ID=3701
Книгата ''Зоната'' е на Бари Сиърс,но има и продължение от български
автори,съобразено с нашите условия и възможностите на джоба Wink
Това можах да намеря,ако открия още,ще пиша...

Ясно... Благодаря ти!  Hug
Разглезена съм от Интернет и си мислех, че някъде ще я има директно... Tired

Общи условия

Активация на акаунт