Да споделя как отслабнах с 4 килограма за 2 седмици!

  • 17 643
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
Разбирам,но аз искам да рабера дали все пак този ефект е от СЛИМ КАФЕ.Много се надявам!Очаквам подкрепа!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз да споделя как свалих 4.5кг. за 20 дена.
Всъщност от февруари са общо 7кг. Близо два месеца се мъчих на диетата на Аткин, резултата беше 4кг., след това качих 2кг. От 10.05. си направих сама режим:
Сутрин - един плод по желание
След това кафе, аз пия до 3 кафета на ден.
От обяд (понеже съм на работа) - нося си 1 домат, 1 краставица, около 50гр. краве сирене/кашкавал, 1 морков - всичко това си го деля на близо час, час и 1/2 и хапвам по малко, аз съм до 17ч. в офиса.
След 17ч. хапвам една парче кашкавал/луканка, това е около 20гр.
Вечеря - старая се да е около 19-20ч., но се случва и около 21ч. да вечерям. Вечерята е салата марули с краставици и 2 сварени яйца/ печени зеленчуци на скара (тиквички, морков, лук и гъби)/ лапад с ориз/ салата + парче пилешко месо или риба (но най-много два пъти в седмицата)/ салата + охлюви/ шопска салата. Почивните дни си позволявам 1 чаша бяло вино.
Първите десет дена свалих 3кг. Горе-долу това ми е менюто, малко е скучно, но всеки може да направи някакво примерно ограничено меню за себе си.

# 17
  • Мнения: 14 489
Майка ми преди години така отслабна - седеше си вкъщи, по цял ден пиеше тоник,кафе и пушеше, а вечеряше нормално, за да прави компания на баща ми. И така за 6 месеца - 30 кг по-малко. Но тя е голям инат и като си навие нещо..


и аз ей това се опитвам да направя, че моят мъж тъй сладко похапва че как да не хапвам и аз с него?????ама пък тук на работа все някой нещо носи за ядене и плющим яко

# 18
И аз от 2 седмици съм на диета. Зимата падна яко тъпчене и за 2 месеца качих 10 кг. От февруари реших да се взема в ръце и да си запуша устата, но почвах все от понеделник, а този понеделник все не идваше. Преди две седмици си казах край вече почвам, няма за кога да отлагам, лято е ,а мното обичам да ходя на море. И така почнах, даже се очудих на волята си и как не като се погледна в огледалото и гледката е потресаваща. Сутрин- кафе, обед- кисело мляко 0.1 % , вечер- салата от марули и много вода. Първите 4 дена добре- 4 кг. и после до там, със свалянето, но намерих този сайт, който ми даде кураж да продължа. За което много ви благодаря на всички.А не съм и първа младост на 45 год съм, не обичам да ходя на фитнес, а трябва и всеки ден да готвя, че имам и три деца + съпруг, който колкото и да яде не пълнее. Продължих стоически, като от време на време похапвах и печена риба. Та резултата до сега вече е 6 кг., а ми остават още 4, който сигурно още по трудно ще смъкна. Не знам дали да не прибавя към това и гела за стягане на AVON , накои пробвал ли го е?

# 19
За стягащия крем на АVON-да,в момента се мажа с него и всъщност не мога да преценя дали има ефект,но и не съм много серизна,защото не се мажа 2 пъти на ден,а през 1-2 дена,но все пак се надявам да има ефект!
Всъщност повече разчитам на SLIM CAFFE , ЗАЩОТО ЕФЕКТЪТ ВЕЧЕ Е НАЛИЦЕ,а идва лято,море...трябва да се отслабва!

# 20
  • Мнения: 8 917
Не искам да се хваля, а просто да споделя с Вас и ако мога да съм полезна на някой.
Та значи режима е следният:
1. без закуска
2. на обяд една кофичка кисело мляко от 2%
3. нормална вечеря

Пробвайте, може и при вас да има ефект!
  bouquet
Честито  bouquet и благодаря Peace

# 21
  • Мнения: 354
Ами няма точен час на ядене и не съм правила диетата целенасочено.
Просто в тези жеги не ми се яде нищо друго освен кисело мляко.
Даже не знаех, че има подобна диета.
Не спортувам изобщо.
Просто работя на две места.  Wink
  С тебе сме като сестри близначки .  bouquet И аз по същия начин постигнах същия резултат :4 килограма за 2 седмици. Понякога  към обяда си прибавях по пакетче солети. На вечеря не консумирах хляб.  Аз също работя на две места...

# 22
  • Мнения: 1 612
О, за съжаление се налага да се работи повечко.
Но пък има и положителни ефекти всичко това.  Wink

# 23
  • Мнения: 3 372
момичета и аз ще го пробвам това с млякото, мисля, че ще издържа ако през останалото време се наливам с вода. При мен проблема определено е във вечерята, защото винаги свекървата е сготвила нещо многоооо вкусно и всички се събират на масата......няма как да мине без мен.....а като седна няма как да не ям Embarassed

# 24
  • Мнения: 2 897
Ох мацка с глад всеки знае. Кажи как се сваля с ядене.
Peace
И за мен това е проблем.
Нямам никакви трудности  с отслабването чрез глад. Свиквам бързо да не ям и издържам много  дълго време.
Искам да се науча да ям и да отслабвам постепенно и по-малко.
От  драстичното гладуването имам проблем с кожата, косата и ноктите.

Защо не прочетеш книгата 'зоната'(ако не си я чела)-там можеш да си направиш собствена програма,в зависимост от мерките ти ,има разнообразни менюта,даже и за вечно заети жени,които не готвят.Хубавото е,че отслабваш постепенно ,без да гладуваш и да се изтезаваш и няма опасност да качиш рязко килограми след това.Аз съм правила какви ли не диети-може да се каже,че съм експерт Laughing,но това е най-доброто за мен.Когато я започнах преди 5 години,след първия месец кантарът показваше -2.5кг,но изглеждах така,все едно съм свалила 6-7(и то за сметка на телесните мазнини).Не съм тренирала активно,повече в домашни условия.И така до ден днешен,през бременността се придържах пак към това хранене.Имам хубаво здраво бебе и общо 4.5 кг отгоре,от които 2.5 вече ги няма без да правя нищо.Препоръчвам ти този начин и ти желая успех,ако решиш да го прилагаш Simple Smile

# 25
  • Мнения: 319
Аз искам да питам от това СЛИМ КАФЕ ходи ли се често до тоалетна по някаква нужда.

# 26
Всъщност НЕ!Пише,че има лек разхлабващ ефект,но аз не усетих такъв,май няма странични ефекти!Просто е страхотно,а и на вкус е много приятно-абе с 2 думи:ЗАСЛУЖАВА СИ!

# 27
  • Мнения: 3 372
Всъщност НЕ!Пише,че има лек разхлабващ ефект,но аз не усетих такъв,май няма странични ефекти!Просто е страхотно,а и на вкус е много приятно-абе с 2 думи:ЗАСЛУЖАВА СИ!

Това да не е кафето SLIM LINE, което има промоция 2 кутии за 16.50 лв. newsm78 Прочетох го в "Журнал за жената"

# 28
  • Мнения: 206
Ох мацка с глад всеки знае. Кажи как се сваля с ядене.
Peace
И за мен това е проблем.
Нямам никакви трудности  с отслабването чрез глад. Свиквам бързо да не ям и издържам много  дълго време.
Искам да се науча да ям и да отслабвам постепенно и по-малко.
От  драстичното гладуването имам проблем с кожата, косата и ноктите.

Защо не прочетеш книгата 'зоната'(ако не си я чела)-там можеш да си направиш собствена програма,в зависимост от мерките ти ,има разнообразни менюта,даже и за вечно заети жени,които не готвят.Хубавото е,че отслабваш постепенно ,без да гладуваш и да се изтезаваш и няма опасност да качиш рязко килограми след това.Аз съм правила какви ли не диети-може да се каже,че съм експерт Laughing,но това е най-доброто за мен.Когато я започнах преди 5 години,след първия месец кантарът показваше -2.5кг,но изглеждах така,все едно съм свалила 6-7(и то за сметка на телесните мазнини).Не съм тренирала активно,повече в домашни условия.И така до ден днешен,през бременността се придържах пак към това хранене.Имам хубаво здраво бебе и общо 4.5 кг отгоре,от които 2.5 вече ги няма без да правя нищо.Препоръчвам ти този начин и ти желая успех,ако решиш да го прилагаш Simple Smile

Zorie, ще ти е проблем ли да дадеш линк към тази книга или да ми я изпратиш на мейла? Стига да я имаш.

Благодаря ти предварително... Hug

# 29
Ами не знам дали е то-сигурно! Ама не съм чувала да има такава промоция,ако има,значи съм се минала! На това си пише SLIM CAFFE И е  19.98 кутията     

Общи условия

Активация на акаунт