За случая с прегазеното бебе в Стара Загор

  • 9 851
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 047
   Това е страшно,  много ми стана мъчно.

  Като гледам с какви опасности ежедневно по няколко пъти се сблъсквам всеки ден щом съм с количката, направо ми настръхва косата. По пътищата е буквално война, за съжаление винаги пешеходецът е най-уязвим и трябва да Бъде пазен. Жалко, че и тези случаи няма да променят нищо в бг културата на шофиране.

# 61
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ужас! Защо трябва да се случват такива неща?!? Cry Cry Cry
Горкото бебенце... нека почива в мир Praynig

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Трагедия,много ми е мъчно
Почивай в мир малко съкровище Cry Cry

# 63
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Ужасна трагедия  Cry намам думи.... Бог да прости малкото ангелче... много сили за майката....

# 64
  • Мнения: 1 311
Бог да прости малката душица

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Бог да прости детенцето
Много сили за семейството

# 66
  • Мнения: 4 806
Вчера следобяд чух по радиото за двата случая, даже започнах да пиша тема, но не можах да я пусна. Толкова мъчно ми стана, че не можах да намеря думи... Какво може да се каже? Нищо, освен това да си пазим децата...

# 67
  • Мнения: 285
По скоро Господ да ги пази!  Praynig Ужасна трагедия! Почивай в мир, малко ангелче! Сили на цялото семейство!

# 68
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ужасна трагедия.
Ужасна трагедия е и мърлявщината на българските шофьори. Вчера за малко и на нас да ни се случи нещо ужасно и сега да четете за блъсната майка с две деца. Простете ме жени шофьорки, но след вчерашната ми случка мнението за жените шофьори ми се затвърди трайно. Съжалявам, че бях заета с багане и не можах да снимам шофьорката и не запомних номера. Нашата улица е с не много добра видимост, но права и дълга, което не знам защо действа на адреналина на шофорите и вдигат за една малка отсечка от не повече от 700 метра скорости, които забиват в земята и селските гъзета. При положение, че на улицата има училище, парк и две детски площадки. Не стига това, но им идва и някаква необуздана смелост и самонадеяност. Въпросната вчерашна шофьорка представи пред мен ново предизвикателство - да проумея как може да караш кола с 50 км. в час , 20 метра преди завой без видимост с телефон в едната ръка, а с другата -приглаждаш прическата си ?!?!?!?!! Преди пет години бременна още с първото ми дете ми се размина пак на косъм с една мобилно говоряща шофьорка, която правеше завой на Раковска и Дондуков. #Cussing out До когааааа
 newsm45

# 69
  • София
  • Мнения: 11 716
Ужасна трагедия!Мир на праха на починалото детенце!А другото дано се оправи по-скоро без последствия!

# 70
  • Мнения: 47 996
много ми е мъчно,аз не бих го преживяла
да почива в мир малката душичка,а другата да се оправя Praynig
майки,никой не му пука за децата ни,трябва много,много да ги пазим!бъдете внимателни,такива неща не трябва никога да се случват!

# 71
  • Мнения: 9 990
Момичета, докато на шофьорският изпит  те късат за загаснала кола.Докато великите умове, които са учили да ни управляват не измислят начин да спрат безразборното строене и от там-пренаселеността и многото коли и липсата на паркинги и гаражите да са баничарници, а не гаражи.И да има нормални тротоари.И да има маркировка.И да има глоби за превишена скорост и колани и столче за деца.И още много мога да роптая...глас в пустиня...имаше наскоро тема, за разлепване на бележки по колите, спряни по тротоарите.Аз съм си разпечатала такива и слагам, когато се налага да слизам на улицата.Ще си разпечатам и кратък текст за нелепата смърт на това дете и ще го слагам на всяка кола, която ми се изпречи на пътя...това мога аз сама да направя, друго немога... Sad
Съчувствам на родителите, нямам думи, немога и да си представя какво е... Sad

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 09:51 от пенелопа

# 72
  • Мнения: 4 473
Нямам думи, трагедията е ужасна Cry Cry Cry
Бог да даде сили на родителите да преживеят този ад.  Praynig
Мир на праха на това дете.....животът му спря преди да е започнал.....

# 73
  • Мнения: X
Голяма трагедия е това.Моите съболезнования за починалото бебенце и дано господ даде сили на майката да преживее загубата на детето си , макар че това надали се преодолява.А за другото бебе от Варна дано се оправи и да няма последствия на здравето му за напред,защото разбрах е било с комоцио милото Praynig.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Извинявай yosaian, но не си права за жените шофьорки Naughty.Напротив жените сме по-съобразителни на пътя.Заради няколко ''марули'' не можеш да слагаш всички жени в кюпа.Аз досега не съм прочела за някоя тежка катастрофа причинена от жена.Може би има ,но са малцинство.Аз съм шофьорка от 10 години.Всеки ден карам колата.Досега нямам нито един акт или недай си боже катастрофа.Когато карам градско се съобразявам много с пешеходците ,а пък най-много с майките с деца.Защото аз също съм майка и знам какво е.Също съм бутала количка и знам как е.Отделен е въпроса че има и много безрасъдни пешеходци.Нпример пешеходната пътека е на 5 метра от него ,но той няма да иде на нея , а ще сърфира между колите.А пък да не говорим за мъжете колко са ''тактични'' като видят жена -шофьор.Те най-много мразят да ги изпревари жена.А някои са толкова нагли ,че ти засичат пътя и не ти дават да ги изпревариш.Нищо че той е с 30 годишна барака.Нали е мъж,а пък аз съм жена.Това не са само мои наблюдения.Имам и приятелки шофьорки и те са на същото мнение.
Цитат

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 10:16 от Анонимен

# 74
  • Мнения: 179
Каква трагедия само!  newsm45  Детенцето е било само на 45 дена! smile3518 Преди няколко дни са го кръстили в църквата и на всичкото отгоре е било заченато инвитро след 6 годишни усилия! Можете ли да си представите само?!?!  Cry Cry Cry Cry Cry А шофьорът е спускал камиона без запален мотор и не е успял да го овладее на завоя!  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

А майката просто е седяла на улицата и е чакала удобен момент да пресече! Не мога да си представя  какво е изживяла - пред собствените й очи, и да не може нищо да направи!!!!

Защо, защо, защо, защо .....

Мир на праха му!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт