Когато любовта не стига...

  • 11 527
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Събрахме се,ако може така да се каже ,след като се върнах в неговия град.В началото нещата вървяха добре,но в един момент той просто все едно чак тогава осъзна,че е баща и всяка свобосна минута прекарваше с детето си,но не при мен,а в къщата на баща му,за да може дядото да бъде с внучето си.Ще попитате защо не заживяхме в тях,неговото мнение по този въпрос е,че баща му никога няма да приеме друга жена в тази къщя освен тази,която му е родила внук.Постепенно на мен това положение започна да ми пречи,да искам време за себе си...стоях сама когато не съм на работа,а той в тях.В същото време по никакъв начин неговото отношение не се променяше към мен,когато бяхме заедно се държеше както преди.На няколко пъти му обеснявах,че аз не желая цял живот да живея в нечия сянка и искам да имам нормално семейство с него,но насреща получавах отговор ,че той също искал същите неща,но действия никакви.
Всеки път когато заговаряхме за тези неща се стигаше до скандали.Аз така и никога не забравих как той се връщаше при жена си и натяквах ,че това не е мъжко.И така се разделяхме няколко пъти,в които като не сме заедно си липсваме и започваме отначало.Съберем ли се старата песен на нов глас...Общо взето както казах,обичаме се,но...май не достатъчно
Обясни ми как човек е способен на такъв живот? Аз не проумявам това, да живееш в огорчение и нещастие. Влагаш ли някакъв разум?

# 91
  • Мнения: X
Събрахме се,ако може така да се каже ,след като се върнах в неговия град.

И къде по-точно се върна в неговия град?

# 92
  • Мнения: 574
Много кофти развръзка....Според мен, в 90% от такива случаи, става така. Неслучайно има една приказка - Внимавай какво си пожелаваш, че да не вземе да ти се сбъдне...Моето обяснение е, че си млада и неопитна, което в комбинация води до грешни решения. Къде-къде по-лесно щеше да ти бъде да си трайкаш у вас с бившия, пък като искаш си се виждай с тоя от дъжд на вятър. Но вие много на любов и чувства сте го ударили и там ви е грешката и на двамата. Ако поне един от двама ви имаше малко опит и глава на раменете, щяхте и досега да си имате семейства и тази цялата драма нямаше да се състои. Не забравяй, че вкарвате и много странични хора в тревоги- семейства, роднини, деца. Сега ще ти е много по-трудно да намериш някой и не дай си Боже и с него да се случи нещо такова, съвсем става....мазало.
Гледай напред и приключи тази нелепица. Колкото по-навреме, толкова по-добре за теб.

# 93
  • Мнения: X
Black_Sapphire, имах предвид, че пред нея не стои опасността да се раздели с детето си, то си е с нея, докато розовия детето го спираше. Аз напълно разбирам и споделям възгледите ти за запазване на семейство, но понякога, а и в повечето случаи не става така. Когато се намесят емоции, нещата изглеждат по друг начин, не се движат по точки.
Ами, като се водят по емоции, а не мислят, се стига до теми като тази.....Сега да си сърба попарата, с все емоциите!

# 94
  • София
  • Мнения: 8 348
дотук стана ясно, че от рози не се живее, че на Лъвчето и се иска да са си още като в любовническия период, и че човека си обича детето, пък на жената и се ще да е само в нея вторачен
разбрахме и че дядото няма да я хареса, защото е развалячка на семейства и майка на чужди деца
ама докът пасоха рози не се сетиха за това, а

Омния, не е до възраст
има си жени дето ги влече да са влюбени и някой да е влюбен в тях
една позната трима заряза, все изневерявайки им със следващия
сега е с четвъртия
на трима и деца роди
и като я питаш - защо
ами влюбила се била

# 95
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
дотук стана ясно, че от рози не се живее, че на Лъвчето и се иска да са си още като в любовническия период, и че човека си обича детето, пък на жената и се ще да е само в нея вторачен
разбрахме и че дядото няма да я хареса, защото е развалячка на семейства и майка на чужди деца
ама докът пасоха рози не се сетиха за това, а

Омния, не е до възраст
има си жени дето ги влече да са влюбени и някой да е влюбен в тях
една позната трима заряза, все изневерявайки им със следващия
сега е с четвъртия
на трима и деца роди
и като я питаш - защо
ами влюбила се била

Тя да не бори демографската криза? Simple Smile

# 96
  • Мнения: 574
Омния, не е до възраст
има си жени дето ги влече да са влюбени и някой да е влюбен в тях
една позната трима заряза, все изневерявайки им със следващия
сега е с четвъртия
на трима и деца роди
и като я питаш - защо
ами влюбила се била
Аз много добре знам какво е, защото и аз направих нещо такова, но с тази разлика, че новият човек нямаше семейство. И точно тази разлика е най-съществената. И също така много добре знам, че връзки на майка с дете/деца и женен, недоразделен, или разделящ се със жена си и с дете, не водят до нищо добро. Ако човекът е ВЕЧЕ разведен или разделен, когато го срещнеш, нещата са съвсем други. Затова и казах, че 90% не завършват добре. Затова и няма да се впусна повече в повторение на грешки. Същото съветвам и авторката.

# 97
  • Мнения: 39 463
А детето на авторката къде стои в цялата тая история?

# 98
  • Мнения: X
Най-вероятно, при баба и дядо в друг град.

# 99
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
А детето на авторката къде стои в цялата тая история?

Абе, какво я интересува нея детето - то е част от интериора на "нечовешката любов". Но без да пречи на тая любов, че иначе лошо.
И в тази, и в предишната тема я питаха многократно за детето, ама на, то все е някак на заден план.

# 100
  • Мнения: 67
През цялото време детето ми е било с мен.От както се върнах в града на баща й ,много често е при него.Запазили се абсолютно нормални отношения и той ми помага много в грижите за нея.
Някой зададе въпрос дали ако трябваше аз да си оставя детето бих го направила,заради любов...Децата са наши деца през целият ни живот,те витаги ще са до нас каквото и да се случва в живота...Нима когато ми се наложи да я оставя ,за да отида в друга държава ,за да изкарам някакви пари за бъдещето й ме прави лоша майка?
Бих оставила детето ми при баща й ,ако знам че човека заради когото го правя си струва и мога да я виждам всеки ден,както са в момента вижданията й с баща й.
В тази история,заради този човек НИКОГА не бих оставила детето си!

# 101
  • Мнения: X
Бих оставила детето ми при баща й ,ако знам че човека заради когото го правя си струва и мога да я виждам всеки ден,както са в момента вижданията й с баща й.
Хм, мацко, пропускаш нещо съществено. Ролята на майката не е  да вижда детето си, а да се грижи за него. Май не правиш разлика между двете. Честно, много си зле.

# 102
  • Мнения: 67
Бих оставила детето ми при баща й ,ако знам че човека заради когото го правя си струва и мога да я виждам всеки ден,както са в момента вижданията й с баща й.
Хм, мацко, пропускаш нещо съществено. Ролята на майката не е  да вижда детето си, а да се грижи за него. Май не правиш разлика между двете. Честно, много си зле.
Аз се грижа за детето си Wink

# 103
  • Мнения: X
И това какво общо има с факта, че би го оставила, ако можеше да го виждаш всеки ден? Я пак си прочети поста.

# 104
  • Мнения: 7 325
Нима когато ми се наложи да я оставя ,за да отида в друга държава ,за да изкарам някакви пари за бъдещето й ме прави лоша майка?
Бих оставила детето ми при баща й ,ако знам че човека заради когото го правя си струва и мога да я виждам всеки ден,както са в момента вижданията й с баща й.
В тази история,заради този човек НИКОГА не бих оставила детето си!
не сравнявай несравними неща. да отидеш в друга държава за да осигуриш средства за нормален живот и образование на детето си без да го мъкнеш с теб и да го оставиш при баща му/баба му/ дядо му ... за да отидеш при любовника си са много, ама много разлини ситуации.
питам се колко би си струвал човек, който би те разделил с детето ти  newsm78
много са ти сбъркани приоритетите.

Общи условия

Активация на акаунт