Емоционална изневяра - оправдана?

  • 10 756
  • 122
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13
Да може. Когато му се даде свобода.
Значи проблема е в мен , да , ревнив съм , съмнявам се. Как мога да си помогна? Само да си кажа , че спирам нищо няма да се промени освен да се тормозя вътрешно.

# 61
  • Мнения: 13
Занимавки , сърца , целувки , комплименти , опознаване т.н
Кой ги пуска? Тя ли? Ако ѝ ги пращат, отговаря ли им с подобни послания?

Не може тя да те наранява с това, че е харесвана от мъжете. Това би трябвало повече да те ласкае.
Да и тя им отвръщаше.

# 62
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342
Как? С провокативни отговори, които да подхранват интереса, или с усмивка.

# 63
  • Мнения: 13
Как? С провокативни отговори, които да подхранват интереса, или с усмивка.
Със същите целувки , сърца.

# 64
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342
Аха, детинщини. Тези хора дори не използват думи в общуването си, а теб сърцата те притесняват най-много. Когато твоята започне да ти мучи, ще се сетиш какво имам предвид.

# 65
  • Мнения: X
Аха, детинщини. Тези хора дори не използват думи в общуването си, а теб сърцата те притесняват най-много.

То това чат ли е... Пратили ѝ стикери с цункащи кученца и той изпаднал в нервна криза.

# 66
  • Мнения: 5 260
Щом те тормози тази връзка прекрати я. Дано да дойде време в което да осъзнаеш силата на мъжа над жената. И да не вадиш най-лошото от партньорките си.

# 67
  • Мнения: 30 802
Ми да, той е още нервозно кебапче, момченце. Не може да се открои и да й привлече истински вниманието. Та чатенето е най-малкият проблем всъщност.

Иначе пак смятам, че чатенето си е простотия и в някои случаи е кофти женско поведение. Обаче жените са склонни да си коригират поведението - но само при правилните условия.  При неправилните условия нарочно стават гаднярки. Женски инстинкт някакъв, че са се събрали с мъж, за който имат съмнения и тестват.

# 68
  • Мнения: 11 741
Ти и тя работите ли, учите ли? Имате ли общи интереси? Ходите ли някъде заедно?

# 69
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342
Аз мога вече да кажа. Тя не работи и не учи. Сега чакам авторът да потвърди или да разсее моите впечатления.

Обаче жените са склонни да си коригират поведението - но само при правилните условия. 
Ох, много трудно стана. Сега е ред да му обясниш и кои са правилните условия.

От моя гледна точка правилни са тези, които искам аз Grinning

# 70
  • Мнения: 13
Аха, детинщини. Тези хора дори не използват думи в общуването си, а теб сърцата те притесняват най-много.

То това чат ли е... Пратили ѝ стикери с цункащи кученца и той изпаднал в нервна криза.
Пак казвам колко ограничено мислите , вие кво си представяте , че само и пратили целувка и тя отвърнала и толкова ли? Казах , че чата се е разточил , запознанство а у , кое е трудно да се разбере?

# 71
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342
Вие в мрежата ли се запознахте?

За нея това са занимавки, казала ти го е ясно. Теб е избрала. Ако не е узряла и иска още занимавки, не я спирай. Ти си наранен, оттегли се и я остави да се забавлява. Проблемът не е твой, че тя иска да седи на два стола.

# 72
  • Мнения: X
Трудно е да се разбере, че си избиваш личните проблеми и адската нужда да бъдеш обичан по този гестаповски начин - чрез следене, чрез благоволения, принуждаваш я да послъгва, за да не правиш сцени, следиш ѝ акаунти, тя трябва да обещава и да се кълне, че няма да ти изневери и прочее. Чак се съветваш с вуйчовци, дали нямала да ти кръшка и да те наранява. Я се стегни.

# 73
  • Мнения: X
Аз много не разбрах в какво точно се състои провинението на 19-годишното девойче. Чатила си е с други преди да станат сериозни нещата с автора. А след това? За какво е била лъжата? Че не е изтрила някакъв телефонен номер?
Това с татуировката няма да го коментирам - глупав начин да си докажеш любовта. Но автора само на мен ли ми се струва, че се държи като маниак, който й рови в телефона, чата, държи й сметка за всичко и гледа под лупа всяко нейно действие. Извинете, но кое младо момиче още на 19 ще е готово да ражда деца на вече ясно открояващ се като ревнивец, комплексиран млад мъж? Те на тази възраст не си ли поживеят волно, представям си като станат на 40 каква сивота и скука ще е.

# 74
  • Мнения: 30 802
Май сега такава е модата - контрол и озъбване, не знаят етикета...а и махалото е в другата посока, прекалено доказване колко са надеждни. След няколко десетилетия Girl Power, сега за да не ги помислят за коври и използвачки, се постилат като изтривалки - или поне дават вид, че се постилат.

Общи условия

Активация на акаунт