Емоционална изневяра - оправдана?

  • 10 741
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 508
За това следва да се разбере какво е 'в началото', защото за мен 'началото' трае 2-3 месеца, в които сме си точно в такъв период, в който не е ясно дали ще се получат нещата за дълго или не, точно както е било и при приятелката на автора.

# 91
  • Мнения: 30 802
"В началото" стандартът е нисък - общо взето е допустимо дори и секс с друг, ако е изпреварил. Ми не може от първия месец да иска доказателства, че ще си му вярна и си готова на убийство за него...

Ма много се връзват това младите, какво им става...искат всичко да е сигурно. Може би компенсация за несигурността на съвременния свят?

# 92
  • Мнения: 5 134
Накаай я да си татуира името ти на челото си, в лилаво. Иначе не те обича.

# 93
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Айй, какви сте дечковци дето се чудят каква драма да си измислят!! Как очакваш непознати хора да ти дават акъл за твоята приятелка? Ако не й вярваш и мислиш, че те занася я зарежи. Ако все пак мислиш, че има шанс да се поправи и много я обичаш, дай й го този шанс. Просто е.

# 94
  • Мнения: 5 134
Да допълня нещо за предложението ми да я накараш да си те татуира на челото.

Нека да е ултиматум, със заплахи и тръшкане от твоя страна.

Само някакво толкова абсурдно изискване ще и даде шанс да се осъзнае и да избяга с мръсна газ, както отдавна трябваше да е направила.

Алтернативата е да почнеш да се държиш адекватно и нормално на ситуацията и току виж нещата потръгнали.

# 95
  • Мнения: 2 127
Впрочем, дори момичето да е имало чувства и желание да е само с него, наистина такива мъже вадят най-лошото от жените. Ама не защото са особено читави, пък жените си падали по "лошите",  а просто наистина дотяга някой да ти държи сметка  за всяка крачка и да е до такава степен обсебващ. До един момент се ласкаеш как той не може да диша без теб, след него вече осъзнаваш колко точно пък ти не можеш да дишаш с него.

# 96
  • Мнения: 11 363
А бе я си гледайте детството и не се занимавайте с глупости.
Цялото ви поведение, приказки и тем подобни показват, че има още бая банички да изядете преди да сте отговорни и готови за брак, че и деца.

# 97
  • Мнения: 116
Абсолютно е възможно, в началото девойката да е неориентирана, а после да се кротне.
Бях на 18 като се запознах с мъжът ми. На тая възраст акъла ми никакъв го нямаше. Хич и не съм си мислела да се омъжвам за него. Флиртувах с друг/и, не само виртуално. Той се дразнеше и имахме търкания. Разделяхме се, беше ми казал да му се обадя като порасна. Както и да е, явно още тогава си ме беше избрал. С времето отношението ми към него се промени, опознах го, започнах да го уважавам, обикнах го и се кротнах. Просто осъзнах, че това е човек, с който бих прекарала живота си. Тийн увлечението прерастна в обич с времето. Не съжалявам изобщо и смятам че, не съм давала поводи и на него да съжалява.

Млада е девойката, дай и време, ще видите как ще се развият нещата. Рано е да си правиш изводи. Не бързайте обаче с детето, първо се опознайте достатъчно, че да разбете, дали можете да си търпите кусурите.

# 98
  • София
  • Мнения: 17 592

Олеле.
Че разбира е, че няма да си изтрие живота само понеже си се появил Ти...
Какво ужасно, обсебващо отношение!
Честно, не бих те търпяла и 5 минути.
Дано не направи глупостта да се татуира, че после ще се чуди как да заличава.
А що се отнася до теб... по-добре си вземи куче, не жена.

# 99
  • Мнения: 1 121
... Извинявам се , че поста стана дълъг и отегчителен , но имаше много неща , които да споделя , а няма с кой.

Квинтесенцията.

# 100
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
... Извинявам се , че поста стана дълъг и отегчителен , но имаше много неща , които да споделя , а няма с кой.

Квинтесенцията.
Ама със запетаи, а? Можеше 'сичкото да е едно изречение...

А по темата - по-добре си поживейте малко, ползвайте презервативи и то времето ще си покаже. Ако толкова ви дразни момичето, освободете я от себе си, да си намери някой, невнасящ напрежение във взаимоотношенията им.

# 101
  • Мнения: 523
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

# 102
  • Мнения: 9 196
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

И какво от това? Някакъв вселенски пример ли си? На 19 години половината човечество не е срещнало себе си, камо ли доживотен партньор.

В тази връзка, те някои го "срещат" и на 12-13 години, имат си и пазари за тая работа.

Коментирай темата, не ми цикли под постовете с тоя невротизиран тон.

# 103
  • Мнения: 523
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

И какво от това? Някакъв вселенски пример ли си? На 19 години половината човечество не е срещнало себе си, камо ли доживотен партньор.

В тази връзка, те някои го "срещат" и на 12-13 години, имат си и пазари за тая работа.

Коментирай темата, не ми цикли под постовете с тоя невротизиран тон.
Тона си го виж първо ти! И много моля,не се познаваме,за да ми даваш наклон какво да правя Simple Smile

# 104
  • Мнения: 9 196
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

И какво от това? Някакъв вселенски пример ли си? На 19 години половината човечество не е срещнало себе си, камо ли доживотен партньор.

В тази връзка, те някои го "срещат" и на 12-13 години, имат си и пазари за тая работа.

Коментирай темата, не ми цикли под постовете с тоя невротизиран тон.
Тона си го виж първо ти! И много моля,не се познаваме,за да ми даваш наклон какво да правя Simple Smile

И по-добре за тебе, защото бих ти казала доста неща за брака на 19 и даването му за пример. И най-вече за това, как трябва да се приемат "чувствата" на тинейджърите. Защото на 19 са си тинейджъри.

П.С.: Не ми пука грам, какво правиш или не.

Общи условия

Активация на акаунт