Сватба 2018 - IX част

  • 41 936
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Тези неща е добре да се обсъдят в началото. Не, че ги защитавам, но ако някой много държи да съм облечена в даден цвят, е добре да го коментираме заедно и да се стигне ако трябва, до някакъв компромисен вариант. От друга страна, ако ти вече си поръчала украса и повечето неща в избраните от теб цветове, по този начин ти прецакват цялата идея за визия. Поне като са имали претенции, да кажат по от рано. А кумовете защо да са в същите цветове? Няма ли да се сливат със шаферите по този начин. Всъщност, няма да се сливат, след като и без това шаферите са избрали други цветове. Не се ядосвай. Това определено не е най-важното.

# 676
  • Мнения: 519
Да си призная честно, и мен не би ми харесало да ми казват в какъв цвят да се обличам. Но ако булката ме покани за шаферка и не ме кефят условията, просто ще откажа, вместо да приема и после да й стоя на въпреки. Права си да се ядосваш, ди, но не си струва. Голяма работа в какъв цвят са те - всички ще гледат теб и без това. Пък и досега не съм чула човек да каже "Ах, колко несъобразителна булка, в букета й липсва цветът на сватбата".

# 677
  • Мнения: 538
Не, те просто при мен всеки си води своя бунт за нещо. И сега като се замислям съм си съвсем в правото. Забранихме на ДЖ да пуска мазна чалга, кючеци и тн. гнусотии - била съм егоистка, шаферите искали да се облекат 1 към 1 като младоженеца, шаферките искали да вземат за гаджетата си папионки в техния цвят рокли... Направо нямат угодия. И ако случайно кажа, че не съм съгласна съм много лоша, егоистка и тн. 
В крайна сметка съм склонна да се съобразя с моето момче, защото сватбата е и за двама ни, но не мога да се съобразявам със 100 човека, всеки с ШИБАНИЯ си фасон (извинете ме, но си навих пак пружината)....
Да си се комбинират там шафери-шаферки, кум-кума и ако не ме кяфят няма да се снимат с нас хахахахха.
П.С.: Да сме живи и здрави и да се забавляваме, пък ще гледам да не го мисля много

# 678
  • Мнения: 519
Значи направо разжалвай, кажи, че шаферки няма да имаш и да обличат каквото си искат. Колкото по-малко ангажираш други хора с нещо, толкова по-малък шанс нещо да се провали. Ще си спестиш нервите и ще си гледаш момчето.

А в самия ден хич няма да ти пука. При мен някои девойки дойдоха с много светли, почти бели рокли, явно не им беше дошло наум, че може да е проблем - ами какво, да ги съблека ли. Joy

# 679
  • Мнения: 783
Изумих се от наглостта на шаферките и на  тези с претенциите за музика! Какво значение има за тях,ако бях шаферка и л*йняно да ми бяха казали,че е темата-това щях да облека,за да е щастлива приятелката ми. За гостите това е просто един ден,те са просто ГОСТИ на ТВОЯ ден. Страшна наглост,чак аз се ядосах.🤣
След като вече са си го решили се опитай да ги игнорираш,важни сте ти и мъжът ти-никой друг.😊

# 680
  • Мнения: X
Хах, Роузи. Значи, да си приготвя за всеки случай шалчета в цвят бордо, в случай, че някоя дама се появи, облечена в бяло или шампанско и при нужда да им ги връзвам? То ще е направо наказание - от втора булка - пионерче.

Тя хубаво ще разжалва, ама ще й гракнат пак насреща, че са си купили специални рокли заради нея, а няма да участват във фото-сесията. Абе, отново -егоистка. Майтап, де. Не искам да наливам масло в огъня.

# 681
  • Мнения: 538
На мен проблема ми е, че съм изключително организиран и стриктен човек. Когато аз си организирам нещо искам да върви по игла и конец без отклонения. Просто не съобразих, че тука ще има 100 човек и подяволите всеки има претенции?! Просто искам всичко е да е прекрасно, красиво, романтично... Спирам да се вторачвам, че ще си проваля сама изживяването

# 682
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
И аз не схващам как точно ще има някой (различен от мъжа ти) претенции за твоя ден  newsm78
Още малко ще ти кажат каква рокля да си вземеш ти.
Винаги като шаферка съм изпълнявала кой каквито идеи е имал за мен.. нали в крайна сметка шаферките са брошката на украсата  Mr. Green , а денят е само и единствено на булката. То хубаво идеята е някои момичета да се почувстват специални, ама чак толкова специални - няма нужда.
Иначе сме имали случаи с шаферка дето си беше преправила роклята без изобщо да съгласува с никой и накрая фасонът нямаше общо хич с другите, ама..

# 683
  • Мнения: 811
На мен проблема ми е, че съм изключително организиран и стриктен човек. Когато аз си организирам нещо искам да върви по игла и конец без отклонения. Просто не съобразих, че тука ще има 100 човек и подяволите всеки има претенции?! Просто искам всичко е да е прекрасно, красиво, романтично... Спирам да се вторачвам, че ще си проваля сама изживяването

И аз съм по същия начин и ако на мен ми правят такива фасони за моят ден определено не бих успяла да си премълча. Ти си знаеш най-добре ситуацията, но аз лично бих опитала да им обясня, че е много важно за мен да са в определен цвят и да ги помоля да се съобразят или бих отписала шаферките (ако не са ти наложителни ест.)

# 684
  • Мнения: 519
Хър, аз препоръчвам да се пие по един шот за всяко нещо, което не става по план - много бързо ще спрете да се ядосвате. Joy

Ди, всичко може да е стриктно, ако сте само ти и младоженеца. На сватба със сто човека няма начин. Хич не си хаби нервите, всичко ще бъде прекрасно и без шаферките да са в точния нюанс. Вие двамата сте важни. Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 18:40 от Роузи Памуксън

# 685
  • Мнения: 884
Заради ей такива шаферски булчински работи си развалихме едно приятелство с ММ . Искаха да сме им някакви слуги на сватбата,а не приятели и да празнуваме с тях.

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 13:45 от Ina_Ih

# 686
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Роузи Памуксън разкошни  Heart Eyes

А бижута за коса е любов  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: X
Роузи, най-накрая и аз да видя снимките от сватбата ти! Прекрасни сте и буквално греете Simple Smile За шотчетата си записвам. Само да не съборя някое хоро, че имам такъв опит в житието и битието си.

# 688
  • Мнения: 884
Роузи прекрасна си! Косата ти е страхотна с това бижу.

# 689
  • София
  • Мнения: 11 989
Спирам да се вторачвам, че ще си проваля сама изживяването

Това си го закачи някъде на видно място и го чети редовно.


Роузи, страхотни снимки.

Общи условия

Активация на акаунт