Самоубийство

  • 7 711
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 423
Вече ти препоръчаха психолог, така че аз да предложа нещо различно.
Практикувай ТЕС - Техника за емоционална свобода. Много е лесна.
Можеш да посетиш специалист по пренареждане на матрицата. Тя е надграден ТЕС. Разликата е, че при ПМ , терапевта те вкарва в алфа ниво и търси корена на проблема.
Можеш да потърсиш и техники за прекъсване на енергийни връзки.

# 31
  • Мнения: 11
Никой извън България няма да обърне внимание на предполагам поредния "бездомен" който е умрял. Не виждам сценарий, в който близките ми биха разбрали какво съм направил. Още повече, когато съм оставил достатъчно късчета информация, че всъщност съм избягал далече от всичко познато, просто за да си търся късмета там.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 441
..

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 20:53 от Melite

# 33
  • Мнения: 162
Споко. Няма да се самоубиеш Simple Smile продто обичаш за първи път истински, а знаеш, че първия път винаги боли. Сега искаш да умреш, разкъсваш се, но след две три години това ще е далечен мътен спомен. Такъв е живота. Едни идват, други си отиват. След първата раздяла вече няма да ти пука толкова кой си отива и няма да приемаш така дрматично любовта, ще се влюбваш и разлюбваш често, докато срещнеш някой, с който да си паснеш. Айде успех и по-бързо да минава..

# 34
  • Мнения: 1 030
След като не си употребявал,време ти е! Имаш липса на серотонин,което не можеш да определиш с никакви тестове, не си давай парите! Серотонина в мозъка никой не може да ти изследва...
Отивай да ти изпишат хапчета, и като ти ги изпишат ги пий!
Ако наистина не искаш да нараняваш близките си, го направи.
И още нещо, живеем в 21 век...колко точно патриархален е проблема?

# 35
  • Мнения: 18 641
Не съм в такава ситуация. Жертва съм на по патриархални разбирания. Разбирания, които са на път да сложат край на една страхотна връзка. Тя ме мотивира мен да се развивам, както и аз нея..

Наистина не смятам, че съм болен. Може би страхливец, че избирам да избягам от болката, но не и болен. Никога през живота си не съм употребявал антидепресанти или някакви успокоителни.

Само лекар може да каже дали си или не си. В този случай - психиатър.

# 36
  • Мнения: X
Няколко неща - като мъж на мъж.

- Депресията е доста сериозно заболяване, същевременно не е толкова трудно за диагностициране. Психолог нито може да диагностицира добре, нито има право да изписва антидепресанти, така че ако смятате, че наистина имате подобен пробелем - обърнете се към психиатър.

- Струва ми се, че малко се превземате и нямате психичен проблем, ами се опитвате да предизвикате съжаление. Не го правете. Жените са по-брутални и безапелационни и от нас, никой няма да се трогне от това, че Ви няма. Нито във форума, нито на живо. А приказките са самоубийсто или депресия са крайно неприемливи от един мъж в нашето закостеняло общество - смята се, че мъжете нямаме и не можем да имаме подобни проблеми - най-много някоя шизофрения да ни отпуснат, че и тогава е "бягай с 200 от тоя".

- не разказвате любовната история в детайли, но по избора на раздел и по вметките - по-добре я зарежета тази, ако изобщо имате нещо сериозно с нея. Ще си намерите момиче, което да Ви обича искрено. Знам, че човек, който е хлътнал, не може така лесно да приеме такъв съвет, но ще видите, че така ще стане.

- Звучите като млад човек, 20-25, внесете някакво разнообразие в живота си и гледайте напред. Гаджетата се преживяват, колкото и зле да изглежда положението в някакъв момент.

- Този форум не е точно мястото, където бих препоръчал на мъж да търси подкрепа за сериозни суисидни мисли. Макар че начукване на канчето може да Ви върне малко на земята Simple Smile Ако искате да споделите любовната си история и да получите мнение - давайте, иначе вниманието, което ще получите, няма да е с много позитивен характер.

# 37
  • Мнения: 11
Секс преди сватбата не? Ей толкова патриархален проблем. Наистина не искам да наранявам никого, но ми се ще поне веднъж да бъда егоист и да направя това, което ми се иска на мен.

# 38
  • Мнения: X
Ще се самоубивате, заради липса на секс преди сватбата ли? Simple Smile

Това как точно ще помогне да правите секс с момичето (което е и целта)?

# 39
  • София
  • Мнения: 24 839
Секс преди сватбата не? Ей толкова патриархален проблем. Наистина не искам да наранявам никого, но ми се ще поне веднъж да бъда егоист и да направя това, което ми се иска на мен.

Стига, бе, през 2018г. това да те дакара до самоубийство? newsm78

Ти не можеш да удържиш без секс, а искаш да се ожениш?
Или не искаш да се жениш, а само да боднеш, ама не ти дава?

И вместо да намериш ключа за ключалката, ще се самоубиеш, че да освободиш място на някой по- напорист и по- умен? newsm78

# 40
  • Мнения: 18 641
Готов си на самоубийство, но не и на брак?

# 41
  • Мнения: 25 731
Хайде, пак пързалка. Съжалявам, че писах изобщо.

# 42
  • Мнения: 3 510
И си мислиш, че като изчезнеш безследно няма да притесняваш близките ти?
Дали ще знаят, че си мъртъв или ще се чудят цял живот какво е станало с теб, мисля, че няма голяма разлика.

# 43
  • Мнения: 1 030
Ще ми се темата да е пързалка, но ако не е, жалко!
Безхарактерен лигльо си!
Ако за такива неща си теглехме въжето, на къде щеше да върви света?!
Ми ожени се в такъв случай и си реши проблема.
Направо съм без думи!

# 44
  • Мнения: 5 508
Посещавал съм, няколко на брой. Файда никаква. Причината за тези мисли е, че най - вероятно ми предстои тежка раздяла. С човек, за когото повярвах, че е моя спасител. Който ме накара да повярвам, че живота е хубав. Преживях веднъж такава. Със сигурност не искам да преминавам през още една.
Брей и това е тежкото?
Аз загубих майка си ден, след рождения ми ден, а три месеца след това и човекът, от когото исках да имам дете и който беше причината да гледам напред. И това на скромните 25 години ...
Та, за една раздяла да си слагаш край на живота звучи като да си под 18, с пубертетското акне и елементарното мислене. Ако си далеч от това се замисли малко над нещата и излез от филма.

Общи условия

Активация на акаунт