Какви пюрета давате на бебоците?

  • 4 971
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 028
Всички пюрета сам съм си приготвяла,с месо също,стерилизирала съм си ги и отговорно заявявам,че са поне 10 пъти по-вкусни от купешките.Започнах да си ги правя в момента в който забелязах,че детето от купешките со зор изяждаше 1/2 бурканче,а от моите по 1 и 1/2.

# 61
  • Мнения: 5 393
И домашни и готови.
Плодовите ги купувам,а зеленчуковите и месните ги приготвям.Случва се от време на време да купувам и зеленчуково,но месните купешки Иво не ще да ги погледне Sick Sick Sick

# 62
  • Мнения: 1 259
Всичко купувам,за по-лесно.

# 63
  • София
  • Мнения: 44 122
secretgarden  -  а всъщност колко са по-скъпи плодовете и зеленчуците там?

# 64
  • Мнения: 1 559
     Засега най-вече купувам готови (сънвал, хип и гербер) поради липса на разнообразни селски плодове и зеленчуци, но от скоро започнахме и домашните (сложила съм пуйка, пиле и заек във фризера, но освен тях домашни имам само картофи и черешки). Прибавям на купеното зеленчуково пюре месо или месо+картоф. За другата зима ще се запася с повечко домашни нещица - тиква, тиквичка, моркови...

# 65
  • Мнения: 223
досега съм давала само домашни зеленчукови пюрета с продукти от пазара или близкият плод-зеленчук и се приемат мн добре и с голям ентусиазъм. днес направих пръв опит за домашно плодово пюре - от круши и получих изключително отвратена физиономия.

# 66
  • Мнения: 307
 Давам и готови, и домашни.

# 67
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
secretgarden  -  а всъщност колко са по-скъпи плодовете и зеленчуците там?

Поне двойно по- скъпи......

# 68
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Само хотови. Хип и Гербер.
 Peace

# 69
  • Мнения: 5 577
Като б еше малък хапваше домашни зеленчукови, и купени полодови.
Месни смесено.

На Ганчев винаги, обичаше ги и не е имало проблеми. Не можех да си позволя от другите, а и нямаше за какво - малкия беше луд за Ганчев.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 936
Готови пюрета. Нямам домашни продукти, а не ми се ще да купувам от пазара. Предпочетох консервантите пред нитратите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт