ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 495

  • 41 839
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И на мен Чачослав ми е точнУ на мускул, коса и липса на брада и съм готова да го гледам със све чудовища и други плашила. Марги как беше от кал да е, ама Чаатай да е hahaha
Бел, в случая звучи уместно newsm62 Забравила съм предния път във връзка с какво ме е споходила тая мъдра мисъл hahaha

# 31
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Марги по повод че Бтв-тУ чака на нисък старт да приключи поредния Чачов сериал за да го пуснат топъл-топъл и за родните зрители Laughing
Любимата телевизия се разчекна да повтаря първия му сериал както и че по едно време вървеше едновременно по две конкурентни телевизии с два различни дублажа, и някъде към повторението на втория му сериал си мислехме че е ред на Ичердето....
Е не познахме, сефте ама мисълта си я бива hahaha
Опитът на латино страните които пускат Ичерде в прайм тайма сочи че е един от най гледаемите проекти и напълно конкурентен на местните продукции, но нашите явно не мислят така... Или нямат пари за него, предвид старите сериали със слаби резултати в родината им които пускат вече цял сезон ooooh!

Втория сезон на Защитника започвал в понеделник, вчера се събрали за някакви снимки или фотосесия някаква....
Ако е вярно, Сайгън Сойсал и Боран Кузум влизали в каста.
Първия го знам от Аси, играеше ролята на единствения брат на ГГ, беше ми много смотан, доколкото знам е бил и любовта на Туба по онези времена. Втория в момента се носи на гребена наславата, млада звезда от Родината. Симпатичен е, само да махне тоя смешен мустак Wink

Не само Мюжде изчезва като образ от НИ, а и майка и, забравих и името, излиза и малката Берен Гьокйълдъз. Мисля че ще има много промени в НИ, дано да знаят какво правят.


Рускините пишат че от доста време и единият брат го няма, не този с наркоскандала, и никакво обяснение не е дадено в историята какво се случва с него 33uu

ПП Бурак е отрекъл да имат проблеми с Бюшра, алилуя bishop

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 13:47 от Беллора

# 32
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, вярно Laughing
Загубих им бройката на повторенията на ОС. На платената платформа го пуснаха топъл, около 2-3 дни след финала на втори сезон в Турция. После по БТВ, Лейдито два или три пъти, ДФ веднъж, очаквам го и по Нова, но не свикнах с онзи дублаж Crossing Arms О да, успоредно по ДФ и Бтв Лейди Mr. Green
Между другото Прилива две последователни години го пускаха само в летните месеци по БТВ Mr. Green обаче също около месец или два след финала при комшиите. А, и по БТВ Лейди няколко пъти hahaha Така, че за едно сме прави - от кал да е, ама Чаатай да е hahaha
Не е минало време, може и Ичерде да излъчат, само дето не мисля, че в праймтайма. Ето Опасни улици вече няколко години Joy значи си има зрители. Ще му дойде времето  на Чачослав Mr. Green

Този Сайгън Сойсал дето влиза в Протектора и аз го знам от Асито. Беше извънбрачния син в сериала, гаджето на Туба в реала Mr. Green За Туба съм чела, че е имала нещо и с партньора си Мурат Йълдъръм, пък дали е вярно Whistling но предвид каква е палавница, не е невъзможно Mr. Green

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 14:40 от Маргарита Н.

# 33
  • Мнения: 27 477
  Ча се върнал за фотосесията на втория сезон  а Дуня била в Мармарис . Требва вернУ да фърчи  Joy Joy ако е бил на двете места едновременно .


 пейзажа прилича на Мармарис не били сигурни  

  

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 20:13 от femmi2

# 34
  • Мнения: 21 201
Хааааай Party дружки веселушки love001......love001 в денят на приятелството(току що разбрах преди да влезна в темата).
Каквото и да измислят във втория сезон на НИ, колкото и да е продължителен той, които и да дойдат, а други да си отидат от каста е факт, че НИ е успешен сериал Party и Хазал най-накрая успя да се отлепи от образът си на Фериха.
Сууууупер, Party Бурак е опровергал за раздялата им с Бюшра.

# 35
  • Мнения: 27 477
 Аман от ХазаР  ooooh!

  Искам фотосесия  с полуразкопчана ризка слънчеви  очила и лека брадааа smile3544
   Ще има  исторически костюми  , вълшебни ризи .


  ако е истина за актьора от Родината  бяха писали  с Мирай Данай са новите фемир . Не мога да коментирам , защото не съм ги гледала .

 

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 20:10 от femmi2

# 36
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Наде, правилно, успешен сериал е, а Аксой от много време  се хваща да прави втори сезон на нещо. Как се спря с Майка-та не знам 33uu Дано да има все такъв успех, цял сезон и трите му сериала са в първата десетка по гледаемост, биг боса таквоз чудо не е виждал от няколко години всичките му сериали да са сред десетте първи Wink
Имам чувството че втория сезон на НИ ще е много по-различен от първия. Още от сега започва чистка на актьори и се добавят нови сюжетни линии. Смятам че ще се съгласите с мен че втория сезон на АФК беше като друг сериал- атмосферата в първия, няма нищо общо с тази във втория. Мисля си дали няма да завият в такава голяма драма и в НИ newsm78 Както знаем и доста от страничните образи в АФК втория сезон бяха поразчистени, нямаше ги малките братя на Фера и Емко, в НИ вече някои от децата слизат от каста, дали и от семейството ще има такива newsm09

Марги, пропусна парадокса за пускането първо на платената платформа а не обратното, по някой  каналите както е с други сериали tooth А въпреки това после го пуснаха по основния тв канал и събра удивителен рейтинг превръщайки заглавието в най-търсеното в Гугъл Бг за 2013 г. Накратко, това че сериите се намираха предварително с превод в интернет пространството не попречи да си вдигнат най-голямата цифра, а ако ги нямаше тези серии, ами ако не беше първо на платформата? Whistling

Аз доскоро Хазар трудно я различавах от Демет Йоздемир, само нещо в устата им намирам разлика.

От любимите ми миналогодишни снимки, прекрасник Heart Eyes Искам и тази година нещо такова Crazy

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 16:49 от Беллора

# 37
  • Мнения: 27 477
 Ичарде ще го излъчат по бтв  рано или късно . Що забиха в Кьосема  толкоз ли е гледан ? 33uu

  Любов под нам повтарят по лейдито  цъках и го видях .   Града с Керем и Лейля повтарят .  Тях ги харесвам като екранна двойка .

   Ваканцията свърши  нема да видим гмуркащи снимки  Rolling Eyes Имаше една чете вестник под водата .

# 38
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Вчера засякох  града и го оставих да погледам, ама той Керо много симпатичен, навремето правих опит да загледам ГБ но нито той ми хареса там, нито Хандето, но вчера ми се видя голям симпатяга Wink Обаче Лидийка е пълна скръб както и историята въобще една такава никаква скука 33uu Видях и любимата на нашия Юсуф/Корай, забравих и името- някаква бозава с 4 см. тъмни мазнеещи корени и воднисти очи, бяха я описали като голяма красавица, ама нещо не я видях тая красота и грам 33uu

Марги забравихме да споменем АШК-а дето едновременно се излъчваше по 3 телевиии горе долу през 8 часа, значи 3 пъти в денонощието, а по едната май го и повтаряха та може и четири Joy Joy Joy

Фемо, тя фотосесията няма да е само с Ча, а вероятно с всички и по нЕкое време през лятото ще ги пуснат като рекламни кадри Peace Може даже Чачо най-малко да го показват и да го оставят направо за платформата.

Да ХиЛеон беше двойката и спечели първенствмото в някакво международно допитване за любими двойки. Май и в Турция сериала оцеляваше доста време благодарение на тях, поне това е което чета масово, не мога да кажа има ли нещо вярно щото такива сериали не гледам.

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 17:15 от Беллора

# 39
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Наде, от теб научавам, че е ден на приятелството. Heart Eyes Все така отзивчиви и гостоприемни бъдете мили виртуални дружки. По тоз повод да ви подаря по една Mr. Green

Феми, и на мен Керо и Лейля ми харесват. Симпатяги са, но не ми се следи нищо Laughing Иначе ако си гледала по Лейдито е повторение, ако е по БТВ - неизлъчените епизоди са Peace
Питаш защо забиха в Кьосема - ами защото няма такъв сериал, който да не са излъчили докрай. Може да е с година закъснение, но го довършват. Иначе четох, че българските сериали са с по-висок рейтинг от Кьосем....

Бел, АШК вървеше два пъти в денонощието по Лейдито и три пъти по БТВ. Май Рори, Ети, Фема и ти го бяхте гледали по различно време и като проверихме в програмата .... изненада hahaha
О, да, склонна съм да се съглася, че атмосферата във втория сезон на АФК е различна спрямо първия. По-драматичен е, но ми харесва повече.

# 40
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Вярно ли  5 пъти в денонощието, аз съм в шок #Crazy

 Joy Joy Joy

Сега прочетох че някаква мис Турция, първата притежателка на титлата мис Евразия, била обвинена в изнудване на бизнесмени и не отричала вината си, само поискала снисхождение hahaha
Смятайте за какво изнудване става въпрос, после как човек да гледа с уважение на конкурсните красавици hahaha Опасна красота ей newsm48

Тези дни прочетох и че обвиненията от мис Турция от националния конкурс били снети, по причина че девойката не е искала да обиди никого а си била изначално тъпа, точната формулировка не запомних, но  че я наричат глупава съм сигурна hahaha Това е другата мис която забърка там една кръв войнишка със собствената си от...  smile3505

И на мен нищо не ми се следи, много се дразня като започнат да разтягат и всякакво желание ми минава за норматив. Казва ла съм ви че за мен историята е не по-малко важна от актьорите че може и повече, и като започнат да ми раздърпват съм до там....

# 41
  • Мнения: 27 477
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_581600
   кака била с екипа на Защитника   писна ми ! ooooh! Crossing Arms




мускул Crazy

   Помня Марги бяхме го гледали в различни часове и се оказа че го дават 5 пъти да си запълват програмата.

# 42
  • Мнения: 21 201
Оххххх тия миски......... Stop
Феми, кака демек снААта ли имаш предвид?

# 43
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Същата Наде. Напускала едни сходни снимки с мястото където е екипа на Протектора, от друга страна е заедно с приятелка.... Та пак се оказваме в позиция тука има тука нЕма 33uu

# 44
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ясно, че миските в повечето случаи са празноглави, но понякога са и грозни Twisted Evil


И на мен нищо не ми се следи, много се дразня като започнат да разтягат и всякакво желание ми минава за норматив. Казвала съм ви че за мен историята е не по-малко важна от актьорите че може и повече, и като започнат да ми раздърпват съм до там....
Пък за мен едното е не по-малко важно от другото, а в любимите ми сериали първо се впечатлих от актьорите и едва тогава от историята Laughing
Но пък сега още преди да започна нещо се отказвам. Mr. Green Допреди няколко месеца чаках  Кара севдата и уж щях да го гледам, но съм пренаситена от еднотипни и лесно предвидими сюжети и след като на два последователни епизода заспах, повече и не му дадох шанс Joy

ПП Кака не си поплюва, не е бивша Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт