Колко тежи едно парче пица?

  • 13 384
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 525
Поне да бях отслабнала драстично, че да се приключи Simple Smile За месец и половина 6-7кг и още толкова имам да свалям.

а, то така се приключва Smile свалянето е лесно, после е трудното.
и да ти кажа нещо за "чувстването". към него се привиква и често е измамно. ами аз, например, като правя гладувания се чувствам мноооого добре. ясно е, че това е ненормалне хранителен не/прием и че след това всичко се връща или поне по-голямата част.
та най-вероятно те чака класическата йо-йо схема. дори и да не помръдваш по цял ден, пак имаш по-голяма калорийна нужда /от 700 ккал/.

# 31
  • INFJ
  • Мнения: 9 357
Ще видим какво ще стане. Никога не съм имала проблеми с килограмите, тези ги натрупах в рамките на 5-6 години. "Айде днеска, айде утре" и то времето си минава.
Но не мисля да се връщам към старите навици, де. Повече никакви глезотии когато ми скимне и по колкото си искам. И най-вече трябва да се обръща повече внимание на кантара... той веднага ще каже накъде са тръгнали нещата.

# 32
  • Мнения: 9 525
най-меродавни са сантиметърът и огледалото. с едни и същи кг можеш да изглеждаш драматично различно. успех, дано не ги върнеш.

# 33
  • Мнения: 25 610
Като стана въпрос за килограми, наскоро попаднах на ето тези снимки:

Скрит текст:



Изводите си ги правете сами.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 727
Килограмите сами по себе си не са определящи, както показват и снимките на кака Сийка.
Дневен прием на 800 калории е недостатъчен за възрастен човек и не е здравословен.

# 35
  • INFJ
  • Мнения: 9 357
Това е така, защото мускулите тежат. Но не всеки намира мускулести жени за красиви, аз лично - не и не бих се стремила към това. Не ми е женствено някак.

Използвам новият отговор в темата за да кажа, че остават 4-5кг до желаното тегло. Все още съм жива, без стомашни проблеми и не чувствам липса на енергия.

Общи условия

Активация на акаунт