Как сте със свекървите ?

  • 13 719
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 426
АЗ откакто вдигнах скандала съм на принципа: Колкото по- рядко се виждаме, толково повече се обичаме". Затова  действай.

# 61
  • Мнения: 182
Ле-леее, каква жена! Close Ми то е почти очевадно, че е нагласила всичко. Ужас, каква жена. Close Close Close

Ами изполвай следващия удобен момент и пак говори с него, вкл. и за тази случка с "кризата", това си е чиста МАНИПУЛАЦИЯ от нейна страна. Close ooooh!
А като отидохте в болницата лекарите какво казаха? Установи ли се някакъв проблем наистина или е преигравала?

Ами то там стана най - големия купон  Twisted Evil Правиха и кардиограма , лекаря казва нищо ти няма , тя не та не , не може да диша , боли я гръдната кост , плешката ... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Накрая човека каза , че  е нервна криза , вдигна рамене , заби и някакво успокоително и ни пусна по живо по здраво   #Crazy
Не знам аз какво трябваше да направя  newsm78. Може би в момента в който тя се тръшкаше от сърце , аз да заявя ,че имам контракции ?????

# 62
  • Мнения: 47 996
тая жена е направооо....нямам думи
добре си я представям и не ти завиждам за ситуацията
и моя мъж принципно е на моето мнение и сам вижда много неща,ама мама като му замрънка или се разсърди и той тичка след нея и й мрънкоти все едно е на 3 годинки...
ох,колко ми се пише по тая тема,но няма с какво да ти помогна bedstvieto,а само ще се оплаквам...дано поне си разбрала,че не само ти си в подобно положение с мамето

# 63
  • Мнения: 4 621
Леле, абе тази жена е направо кошмар бе #Crazy
Много кофти ситуация наистина... Не знам какво бих направила аз , но според мен ако си мълчиш и търпиш всичко това което си написала няма да издържиш дълго Naughty
Не може въпросната да взима решенията в твоето семейство и да ви диктува живота #Cussing out Лично моето мнение е да се опиташ да поговориш с мъжа си, разбира се след като отмине "кризата" и най-правилното решение е да живеете отделно от свеки.Ако ли пък не просто и дай да разбере, че не може да си налага мнението и да ти казва какво да правиш, как да си гледаш ТВОЕТО дете и изобщо как да си живееш СВОЯ живот.
Лошото в така ситуация, е че мъжа ти е както се казва "между чука и наковалнята"  Confused

За протокола нямам проблеми с моята свекърва и слава богу  Praynig

# 64
  • Мнения: 972
И мойта свекърва вначалото беше така - казваше му на мъжа и респективно на мен какво трябва да се прави. Отначало й противоречах и често се карахме с мъжа, че нали му е майка все я защитаваше. После почнах да се усмихвам и нищо да не казвам и си правех каквото аз смятах за добре, въобще не се оплаквам от нея. Един-два пъти оставих мъжа да направи каквото тя го съветваше, стана пълен провал - оттогава и той не я слуша за нищо.
Според мен е важно да не се конфронтираш открито с нея - че така ще излезеш ти лошата. Опитай се да убедиш мъжа ти, че нейните съвети не са правилни без да я обиждаш.
Успех  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 6 259
Ами то там стана най - големия купон  Twisted Evil Правиха и кардиограма , лекаря казва нищо ти няма, тя не та не , не може да диша , боли я гръдната кост , плешката ... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Накрая човека каза , че  е нервна криза , вдигна рамене , заби и някакво успокоително и ни пусна по живо по здраво   #Crazy
Не знам аз какво трябваше да направя  newsm78. Може би в момента в който тя се тръшкаше от сърце , аз да заявя ,че имам контракции ?????
Ами моят съвет е като поутихнат малко нещата да поговориш пак така мило, но твърдо, с мъжа си за тази нейна постъпка, да осъзнае и той, че това си е чиста манипулация от нейна страна и може би после да поговорите заедно с нея, че не може така да ви манипулира и да не си играе със здравето, защото може един ден наистина да й стане лошо, а пък никой да не й повярва. Но изчакай да му поотмине малко на мъжа ти, защото сигурно доста се е постреснал след този цирк. Пък ти при удобен случай намекни (или директно й рекни) на свекървището, че знаеш, че това е било преиграно, да не се мисли за много хитра, наблегни и на това, че щом и кардиограмата и доктора нищо не са казали. Naughty
Пък за контракциите, честно казано, не си прави лоши шеги, детенцето ти е по-важно, а и не слизай на нейното ниво, мъжа ти съвсем ще се ошашка.
Успех, мила!   bouquet

# 66
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
           Поговори с мъжо, малко да и се светне иначееее #Crazy ......

# 67
  • Мнения: 2 040
Ебати цирка ... тая жена ви разиграва като кукли на конци ...  Laughing извинявай, ама направо ми стана смешко ... Свекърва ти да не е завършила НАТФИЗ  newsm78
Апартамента е твой, ти решаваш ... Няма време да чакаш да се успокояват нещата, щото всичко ще се завърти пак същото ... говори още днес - утре отново с мъжа ти, докато е пресна снощната ситурация и взимайте решения .. колкото по- скоро, толкова по- добре ..  Peace

# 68
  • Мнения: 609
това всичко е ужасно!!все едно събитията се развиват преди 100 години!! миличка положението ти е много сложно, съпругът ти трябва да бъде на твоя страна, а не да слуша смахната си майка

# 69
  • Мнения: 179
Напълно ми е познат тоя тип свекърва - манипулатор.Такива дишат контрол и не могат да живеят,без останалите да са зависими от тях.Ми то си е нещо като чародейство.Обаче...проблемът е в мъжа ти,защото се е поддал на влиянието и.Не се е отделил навреме от нея и за това имате проблеми.Тя може да си е каквото си иска,но ако не сте с нея,не може да ви побърква така.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
Bedstvieto,мога само да те посъветвам да правиш това което си решила.Не отстъпвай на никого.Това си е твоя живот и твоето семейство,а не нейно.Мъжът ти като не може да вземе решение заедно с теб кое е най-добро зо семейството му ще го взимаш ти.
Моето свекървище е същото.Да ти кажа,че отделянето не върши работа-обажда му се всеки ден!!!И пак дава акъли!Със свекъра бяха на гости уикенда.Тръгнахме да купуваме памперси и др.работи за раждането.И като се почна-ей сега ще ти покажа какви евтини памперси има,само 17ст,незнам си кое качество,ама то нищо им няма само или лепенката не се залепя или ластичето.......Продавачката ми обяснява нещо за мокрите кърпички и че отивали по 2-3 на забърсване,а "съкровището":еееееееее ми то може и с една!!!Накрая като видя ,че взех скъп памперс и демонстративно напусна магазина.Да не говорим,че в момент на "лудост"от моя страна и споделих,че смятам да купя шишенца на чико,а тя да вземе да се обади на мъжа ми и да му вдигне скандал,че имало шишета и по 2 лв.Така сме вече 4 години.С нея не съм се карала,но предупредих мъжът ми или той да я предупреди или аз ще и кажа,но като ме знае каква съм бойна предпочете той да говори.Не че и каза нещо,но сега вече като се опита да дава акъли той и казва,че ние си знаем!!!Иначе до скоро и той слушаше мама,ама откакто чакаме бебчо не я слуша.Е трябва отвреме на време да му напомням де!
Така че не допускай на никого да ти се бърка!!!Каквото решиш,това ще е!Вдигни смело глава и действай!

# 71
  • Мнения: 239
моята свеки е  екстра Peace  

# 72
  • Мнения: 1 680
Леле направо ужас...
Дай отпор, друг изход нямаш.
Аз така направих. Сега ми казват :направи така и така, аз -не. Резултата е, че те са били прави, но решението си е било мое и не съжелявам, Човек от грешките си се учи.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 567
Не се поддавай на тези манипулации от нейна страна. Ако сега отстъпиш тя още повече ще ви тормози. Режи я  докато е време.
И какви са тези навици да подслушва по вратите?!
Щом нямаш подкрепата на мъжа ти , трябва ти да действаш. Много е жалко, че се оставя мама да го манипулира така.
Понякога за съжаление трябва да избира и това е!  Тя какво иска , да ви разведе ли? А той?
Няма само ти да търпиш, я.  Ще се побъркаш...
  Действай!!!!

# 74
  • Мнения: 1 680
сега като се замислих Rolling Eyes и сестра ми е на същия хал. Майката управлява сина си дистанционно(живее в друг град) и сестра ми само се ядосва. Той е категоричен, майката е светица, сама го е отгледала и ако трябва да избира то е ясно кой ще избере първо майка си, после сина си...

Общи условия

Активация на акаунт