АГ клиника Селена-18

  • 105 780
  • 744
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 406
Реджина да ти обясня как стана моя избор. Консултацията ми беше при д-р Кренчев попитах го може ли да го избера него за анастезиолог и той каза няма проблем ето моя телефон попитай докторката и ако тя няма против ми се обаждаж когато настъпи раждането, аз му казах че може и за коледните празници да е той каза няма проблем когато тогава. След това на прегледа при докторката е попитах дали ще има против той да ми е анестезиолог и тя каза няма никакъв проблем. Когато настъпи раждането на 26.12 при постъпването ме попитаха кой ми е доктора казах и казах че имам оговорка и с Кренчев и те ми казаха ОК ще им звъннем и нито на д-р Петрова съм звъняля нито на Кренчев и на двамата акушерката която ме прие звънна. Както казах д-р Кренчев даже дойде само да ми каже че няма как да е той заради порязана ръка, което ми направи много добро впечатление.
Извинявам се за дългия пост.

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
До колкото знам той аг-то си върви с екипа и щом той е ясен друго няма какво да избираш. Но ако имаш предпочитания за акушерка и анестезиолог трябва лично да си ги потърсиш и да говориш с тях 😉

Не мисля,че АГ то си върви с анестизиолог и акушерка.За нормално работят с дежурните,за секцио също.
Анестезиолог се избира при консултацията с него.
За акушерка не мога да коментирам.

# 332
  • Мнения: 1 142
Ами освен следващия път като ида, пак да попитам. Simple Smile
Иначе за раждането си държа да е следящия ме лекар. Дано да няма непредвидени ситуации. Simple Smile

Благодаря, момичета! Hug

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Здравейте момичета,
На 1-вата стр има списък с нещата, които да носим в родилното. Актуален ли е? Ако има някакви промени и ги знаете, бихте ли го актуализирали? Благодаря предварително Simple Smile

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте момичета,
На 1-вата стр има списък с нещата, които да носим в родилното. Актуален ли е? Ако има някакви промени и ги знаете, бихте ли го актуализирали? Благодаря предварително Simple Smile

Да,актуален е.
Дават мокри кърпи за бебето с памперсите,но мокрите им кърпи са от гадните.Крем за дупе мажат по тяхна преценка,а тя не е обективна никак Simple Smile.Затова съм написала да се носи.Кремът Бипантен за бебешко дупенце е страхотен

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Благодаря много за отговора, ще си взема и тези неща за родилното Simple Smile

Здравейте момичета,
На 1-вата стр има списък с нещата, които да носим в родилното. Актуален ли е? Ако има някакви промени и ги знаете, бихте ли го актуализирали? Благодаря предварително Simple Smile

Да,актуален е.
Дават мокри кърпи за бебето с памперсите,но мокрите им кърпи са от гадните.Крем за дупе мажат по тяхна преценка,а тя не е обективна никак Simple Smile.Затова съм написала да се носи.Кремът Бипантен за бебешко дупенце е страхотен

# 336
  • Мнения: 57
Другата седмица трябва да отида на третата ФМ. Кой ще ми препоръчате Кръшков или Апостолова?

Била съм и при двамата за двете ФМ. По-доволна съм от д-р Апостолова, при която бях в 23 г.с. Доста обстоен преглед, обясняваше кога какво гледа и измерва. Много позитивна и мила, останах с добро впечатление. В 30 г.с. бях при д-р Кръшков. Твърде лаконичен, единствено задаваше въпроси, прегледа мина в пълно мълчание, доста съсредоточен беше. Почувствах се неспокойна... едно такова неприятно чувство сякаш нещо не е наред. Заключението беше, че всичко е окей... Не казвам, че не е добър специалист, но аз лично останах по-доволна от д-р Апостолова. Бих препоръчала нея.

# 337
  • Мнения: 53
Знаете ли как стоят нещата с болничните в Селена.Разбрах,че се плаща 80 лв за един месец болнични.Вярно ли е и има ли други варианти?

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Има и други варианти -  да имаш реален проблем, предполагащ хоспитализация. Тогава не се плаща.

# 339
  • Мнения: 4 009
Знаете ли как стоят нещата с болничните в Селена.Разбрах,че се плаща 80 лв за един месец болнични.Вярно ли е и има ли други варианти?
Може д.рката да ти издаде бланка за ЛКК  комисия и с нея да отидеш в друга клиника където ще е безплатно или по евтино.

# 340
  • Мнения: X
Момичетата ходят в ДКЦ-то в Тракия. Мисля, че се води 5-то. Трябва ти само талон за комисия и си носиш амбулаторния картон. Пак се плаща, но май е 15-20 лв.

# 341
  • Мнения: 53
Много благодаря,а този талон от Селена ли да го взема или от личната лекарка.

# 342
  • Мнения: 4 009
Много благодаря,а този талон от Селена ли да го взема или от личната лекарка.
говори с д.рка от селена ако не даде тогава с личната . Но май трябва да е от АГ.то

# 343
  • Мнения: X
От АГ-то, който ти води консултациите по здр. каса.

# 344
  • Мнения: 53
Много благодаря ☺

Общи условия

Активация на акаунт