Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 234
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 669
Момичета, от клиниката следят ли за чиста МБ преди трансфер? Има ли такова изискване при положение, че се пие АБ? За 5 или 7 дни изписват АБ?

# 736
  • Мнения: 80
Някой обръщал ли е внимание колко излизат пътуванията с Истанбул карт на автобусите и метрото
Благодаря

# 737
  • Мнения: 2 673
Някой обръщал ли е внимание колко излизат пътуванията с Истанбул карт на автобусите и метрото
Благодаря
Цените са различни в различните посоки.
Доколкото помня за метрото -  2,60 лири и 1,85.

# 738
  • Мнения: 80
Благодаря Сиси

# 739
  • София
  • Мнения: 1 536
Супеееер,намерих си ампулата Цетротид 😁 момиче от групата тук ще ми услужи 😇 Останала и точно 1 😍 Благодаря ви момичета че ви има Hug

Благодаря и аз на отзовалите се на моята молба за лекарства.
Страхотно е, че има такава взаимопомощ тук. Стискам палци на всички очакващи своята мечта. Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 740
  • Мнения: 459
Ema , за съжаление не следят, както и цитонамазка не изискват. Пиша за съжаление, защото така щях да разбера че имам проблем и може би нямаше тогава теста да е отрицателен.....Но така било писано, да стане от втория  път.
Успех!

# 741
  • Мнения: 544
Здравейте момичета,
Мина моята пункция,от 5 Я,3 годни,накрая останаха 2 ембриончета до 5 ти ден и след ПИД се оказаха с аномалии и не се стигна до трансфер.Ако ми стигнат силите ще опитам с още една стимулация.На 42г ставам февруари.Имам 12 опита.С доста намален яйчников резерв съм.На всички пожелавам успех и никакво отказване!👍

# 742
  • Мнения: 1 275
Съжалявам момичета!Успех следващия път!
Алдита,ти си истински боец!

# 743
  • Мнения: 76
Момичета, роди се нашето второ истанбулско чудо! Прекрасна девойка си имаме. Пожелавам Ви успех в борбата.

# 744
  • Мнения: 2 673
Момичета, роди се нашето второ истанбулско чудо! Прекрасна девойка си имаме. Пожелавам Ви успех в борбата.
Радвам се от сърце! Бъдете живи и здрави! Heart Hug
Често си мислех за вас! Силни прегръдки и целувки от мен! Hug

aldita, много съжалявам! Confused
За съжаление, това е реалността на нашата възраст.
Дано да имаш повече късмет следващия път! Hug Flowers Four Leaf Clover

Момичета, за мен таванът на ФСХ явно е бездънен, не знам до колко може да стигне,
но повече няма да го изследвам, резултатът от днес е 68.90.
Преминавам направо към интервенциите. Чакам докторът да насрочи дата.
Много късмет желая на всички ви! Hug Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: сб, 10 ное 2018, 18:41 от sisi345

# 745
  • Мнения: 146
Нашият замразен трансфер днес не се състоя. Обясниха ни, че ембрионът не е давал признаци на живот след размразяването. А беше най-високо качество 6AB. Много ми е странно. Случвало ли се е на някой друг?

# 746
  • Мнения: 106
Puket да ви е жива и здрава малката принцеса.Момичета имам едно питане към вас.От Турмед ми изпратиха изследванията които трябва да направя преди първичния преглед те са доста.Въпроса ми е- проблем ли е че цикъла ми свърши на 08.11.и сега трябва да ги направя след цикъла.Знам,че някои се правят на 2-3ден от цикъла, но от Турмед ми казаха че нямало проблем.Благодаря ви предварително.

# 747
  • Мнения: 1 433
Няма значение за никой доктор, кога цикъла ти е свършил. Има значение, кога е започнал. Тур мед са посредници в случая, не медицински лица. Да, важно е да си пуснеш половите хормони на 3 ден от СТАРТИРАНЕ на цикъла. След това, особено сега е абсолютно безсмислено.

# 748
  • Мнения: 2 673
Puket да ви е жива и здрава малката принцеса.Момичета имам едно питане към вас.От Турмед ми изпратиха изследванията които трябва да направя преди първичния преглед те са доста.Въпроса ми е- проблем ли е че цикъла ми свърши на 08.11.и сега трябва да ги направя след цикъла.Знам,че някои се правят на 2-3ден от цикъла, но от Турмед ми казаха че нямало проблем.Благодаря ви предварително.
svetylka, правилно те е посъветвала Вики.
Тези, които са от 2 до 5 ден, няма смисъл да ги правиш,
а и докторът не държи много на тях, него го интересува това,
което вижда на ехографа, отиди сега на преглед,
а пък, ако той ти каже, ще ги направиш на следващия цикъл.
Успех! Hug

# 749
  • Мнения: 556
Puket, честито!
@MARION@,съжалявам😪
Сиси, трансфер ли ще подготвяте?
Аз утре отивам на преглед да видим док какво ще каже🤔

Общи условия

Активация на акаунт