Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 163
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 56
Здравейте момичета Simple Smile

Поради безброй лични и професионални ангажименти които си мислех, че никога няма да свършат изчезнах за известно време от форума Sad Имах доста да навакствам с четенето и с голяма радост видях, че някой от вас вече са бременни. Честито момичета!!! Simple Smile Има и нови момичета, за които борбата продължава, но съм сигурна, че за всички чудото ще се случи.

Дойде и моят момент да ви споделя, че понастоящем и аз съм бременна, вече в 16-та седмица Blush Heartpulse В борбата никога не съм губила надежда и все още не мога да повярвам, че това вече е факт. Неизбежно е, сърцето ми е свито на топка при всеки преглед, но съм безкрайно щастлива Simple Smile От все сърце желая това невероятно щастие и на вас, ще ви стискам силно палци и помагам с каквото мога Hug

Искам да кажа още, че съм безкрайно благодарна на невероятния д-р Карлъкая, Фатме и екипа на Бахчеджи. Ужасно съм благодарна и на вас момичета от които получих страхотна подкрепа и разбиране и за миг не съм се почувствала сама, отчаяна или обезкуражена! HeartFlowers HibiscusHug

Моля ви, пожелайте ми късмет и ми стискайте палци! От моя страна – много късмет и успех на всички вас! Не се отказвайте, мечтите се сбъдват!

# 691
  • Мнения: 260
Поздравления ! стискаме палци ! Бихме благодарни ако споделите от кой път ви се получи и какво точно беше при вас препоставка за Инвитрото Simple Smile И такива работи за опресняване
Здравейте момичета Simple Smile

Поради безброй лични и професионални ангажименти които си мислех, че никога няма да свършат изчезнах за известно време от форума Sad Имах доста да навакствам с четенето и с голяма радост видях, че някой от вас вече са бременни. Честито момичета!!! Simple Smile Има и нови момичета, за които борбата продължава, но съм сигурна, че за всички чудото ще се случи.

Дойде и моят момент да ви споделя, че понастоящем и аз съм бременна, вече в 16-та седмица Blush Heartpulse В борбата никога не съм губила надежда и все още не мога да повярвам, че това вече е факт. Неизбежно е, сърцето ми е свито на топка при всеки преглед, но съм безкрайно щастлива Simple Smile От все сърце желая това невероятно щастие и на вас, ще ви стискам силно палци и помагам с каквото мога Hug

Искам да кажа още, че съм безкрайно благодарна на невероятния д-р Карлъкая, Фатме и екипа на Бахчеджи. Ужасно съм благодарна и на вас момичета от които получих страхотна подкрепа и разбиране и за миг не съм се почувствала сама, отчаяна или обезкуражена! HeartFlowers HibiscusHug

Моля ви, пожелайте ми късмет и ми стискайте палци! От моя страна – много късмет и успех на всички вас! Не се отказвайте, мечтите се сбъдват!

# 692
  • Мнения: 56
Мерси Angelina 91 Simple Smile
Да, разбира се Simple Smile Имам четири инсеминации, пет операции, една неуспешна инвитро процедура в България и една в Турция. Т.е забременях от първото инвитро в Турция което беше при д-р Карлъкая.
Причина за инвитрото при мен се оказа много голяма аденомиоза която лекарите в България въобще не виждаха. Диагнозата ми се установи още при първия ехографски преглед при доктор Гювенч който беше категоричен, че при мен това е проблемът. Направиха ми една хистероскопия за премахване на аденомиозата и последваща диагностична хистероскопия за установяване на състоянието на матката и зарастването на тъкънта. Първо правихме стимулация, за да съберем ембрионите, последваха двете операции и след това замразен трансфер на едно ембрионче. Насреща съм за още въпросчета Simple Smile

# 693
  • Мнения: 685
Svetti, честито! Лека и успешна бременност.
Нека продължават да валят хубавите новини.

# 694
  • Мнения: 2 673
Svetti, миличка, знаеш, че съм с теб духом! Hug
Стискам ти палци от цялото си сърце! Heartpulse
Всичко ще бъде наред до самия финал! Hug Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover

# 695
  • Мнения: 68
Svetii,радвам се много,толкова е хубаво да чуеш че някое момиче от нас е успяло да достигне мечтата си ❣ Лека бременност и щастлив финал ти желая 😘

# 696
  • Мнения: 260
Само ме стимулира вашия рассказ Simple Smile Ще чакаме да споделите когато се роди бебчето Simple Smile
Мерси Angelina 91 Simple Smile
Да, разбира се Simple Smile Имам четири инсеминации, пет операции, една неуспешна инвитро процедура в България и една в Турция. Т.е забременях от първото инвитро в Турция което беше при д-р Карлъкая.
Причина за инвитрото при мен се оказа много голяма аденомиоза която лекарите в България въобще не виждаха. Диагнозата ми се установи още при първия ехографски преглед при доктор Гювенч който беше категоричен, че при мен това е проблемът. Направиха ми една хистероскопия за премахване на аденомиозата и последваща диагностична хистероскопия за установяване на състоянието на матката и зарастването на тъкънта. Първо правихме стимулация, за да съберем ембрионите, последваха двете операции и след това замразен трансфер на едно ембрионче. Насреща съм за още въпросчета Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 221
Браво Svetti! Честито бременно коремче и лека бременност до края Simple Smile
Разбирам страховете ти напълно и аз все още съм така, но това са хубави тревоги. Успех миличка и момичета чакаме ви и вас да се похвалите

# 698
  • Мнения: 556
Честито, Svetti! Лека и безпроблемна бременност!

# 699
  • Мнения: 117
Много е хубаво, когато имаме положителни новини!!!

Момичета, имам въпрос. До сега никога не съм правила имунологични изследвания. Преминах лапароскопия за отстраняване на едната тръба и живот и здраве след 2 цикъла ще правим трансфер. Предполагам доктора си знае работата, но след първото абсолютно отрицателно инвитро, не съм сигурна къде е проблема. Не ми е много удобно да пиша на доктора, според вас какво да правя?

# 700
  • Мнения: 260
Това че не се е хванало 1 път не значи че няма да се хване 2 ри ! Може да не са ви били ок хормоните и за това да не се е хванало , Може това което сте имаои с тръбата да е било пречка ! А може изобщо да не е имало проблем просто да не е бил правилния ембрион .
Много е хубаво, когато имаме положителни новини!!!

Момичета, имам въпрос. До сега никога не съм правила имунологични изследвания. Преминах лапароскопия за отстраняване на едната тръба и живот и здраве след 2 цикъла ще правим трансфер. Предполагам доктора си знае работата, но след първото абсолютно отрицателно инвитро, не съм сигурна къде е проблема. Не ми е много удобно да пиша на доктора, според вас какво да правя?

# 701
  • Мнения: 80
Честито момичета да сте живи и здрави
Много се радвам за вас

# 702
  • Мнения: 817
d_ivanova, честито мамче! Много се радвам за Вас, беше упорита и успя. Нека само усмивки вече да има по лицата на трима Ви.
Дай боже всеки му тази радост. Не се отказвайте момичета.

# 703
  • Мнения: 80
Момичета един въпрос
Към 15 ноември мислим да идем на преглед и ако всичко е наред да почнем стимулация
От края на август обаче чакам цикъл
Септември и октомври въобще нямам цикъл
Не знам дали да се свързвам да записвам час
Ако някоя е била в такова състояние
Моля за съвет

# 704
  • Мнения: 2 673
Много е хубаво, когато имаме положителни новини!!!

Момичета, имам въпрос. До сега никога не съм правила имунологични изследвания. Преминах лапароскопия за отстраняване на едната тръба и живот и здраве след 2 цикъла ще правим трансфер. Предполагам доктора си знае работата, но след първото абсолютно отрицателно инвитро, не съм сигурна къде е проблема. Не ми е много удобно да пиша на доктора, според вас какво да правя?
Лично аз вярвам, че имунологията е последното нещо,
заради което няма да забременея. Направи си изследвания преди трансфера
и му ги покажи, ако има отклонения, той ще вземе мерки. Hug
nadina47, много си чакала, досега отдавна е трябвало да потърсиш лекарско мнение
за цикъла, за да се разбере причината за липсата му.
Точно сега говорих по този въпрос с доктора.
Каза ми да пия Цикло-Прогинова или Климонорм, за да ми дойде,
обаче при условие че е запознат със състоянието ми
и ако се получи аномалия, не се дължи на някакви образувания или изменения.
Трябва непременно да те прегледа лекар!
Успех! Hug

Последна редакция: чт, 01 ное 2018, 21:13 от sisi345

Общи условия

Активация на акаунт