Пубертетът при момчетата - Тема 2

  • 62 176
  • 779
  •   1
Отговори
# 225
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
И моят има фейсбук. Нищо не качва, снимки има само мои, на които съм го тагнала. Още не ми е сложил вето върху това.  Mr. Green Ползва го само заради месинджъра и за игри. Много често му пиша лични съобщения, но не ми отговаря, само seen-ва. Twisted Evil А когато отговори, ме дразни, че пише на маймуница.

# 226
  • Мнения: 12 001
Да попитам, какви шампоани ползват пуберите?Не като марка, а какъв тип?
Аз досега купувах за деца, но вчера се замислих, че косата му е остра и вече по- силно мазнее.Но мъжките имат много оста и натрапчива миризма, дамски, тряба да им крия картинката, не знам какво да избера.

Има ли детски,  но за по- мазна коса?

# 227
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
Моят се мие с шампоана на баща си от доста време. Беше му се появил пърхут, най-вероятно от прекалено много количество, което не може да се изплакне. Каката навремето имаше същият проблем. Като започна да се мие с по-малко, се оправи. Детски шампоани отдавна не се купуват у нас...

# 228
  • Мнения: 2 910
Моят използва Head & Shoulders. Преди имаше пърхот, но след този шампоан вече няма .

# 229
  • Мнения: 191
На моя му взимам мъжки шампоани, но и аз съм се чудила дали са подходящи за възрастта? Не се сещам да има някоя тийнейджърска марка, но пък знам ли? С пастите за зъби е същата работа.

# 230
  • Мнения: 9 152
Ползва шампоана на баща му - мъжката розова серия на Биофреш. Вкъщи обичаме розовите ни български продукти. Simple Smile (Аз ползвам доста техни неща, но конкретно моят шампоан е на Себамед.)
Косата му също вече повече и по- бързо се омазнява, затова я мие и по-често. Преди беше веднъж седмично, сега на 3-4 дена.

# 231
  • Мнения: X
Медицински шомпоани или мъжки за чувствителна кожа.

# 232
  • Перник
  • Мнения: 4 869
В момента сме с шампоана за чувствителна кожа на Лидл от серията Cien Med.

# 233
  • Мнения: 1 433
Често купувам бебешки шампоани или такива с Биотин и разни био. Не конкретно за мъжка, женска или детска коса. Много рядко вземаме шампоани кокретно за мъжко ползване. Дори да има, отново моята серия ползват. Че по-хубаво им ухаела. Иначе се сещам за Гарние и на ДМ от тяхната серия.

# 234
  • Мнения: 2 423
И моят имаше пърхут и мазна коса,купувам здраве,по препоръка на лл.Доволна съм от резултатите.Не е мрънкал,че е детски или женски.

# 235
  • Перник
  • Мнения: 4 869
И моят имаше пърхут и мазна коса,купувам здраве,по препоръка на лл.Доволна съм от резултатите.Не е мрънкал,че е детски или женски.

На Калоян по принцип хич не му пука с какво се мие. Веднъж беше ползвал моя шампоан, щото бил първото, на което видял да пише  shampoo (така обясни) и после беше недоволен, че косата му много мърдала Grinning

# 236
  • Мнения: 2 423
И моят имаше пърхут и мазна коса,купувам здраве,по препоръка на лл.Доволна съм от резултатите.Не е мрънкал,че е детски или женски.

На Калоян по принцип хич не му пука с какво се мие. Веднъж беше ползвал моя шампоан, щото бил първото, на което видял да пише  shampoo (така обясни) и после беше недоволен, че косата му много мърдала Grinning

Хахха!

# 237
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 121
Моя е още с детски-взимам две в едно-шампоан и душ-гел и задължително да не е лют,защото само малко да му залюти и се почва един плач-абе,бебешка работа...Редувам на Ейвън,Бочко и един Лиделски последно взех(онзи ден си мих моята коса с него и останах очарована от ефекта му).

# 238
  • На морето!
  • Мнения: 5 786
Но много сега ме притеснява, че се опитва понякога да се държи нагло и надменно, както и да ми отговаря. Не мога в такъв момент да се държа като приятел с него и започвам а ставам лоша и не знам докога така
Аз съм на мнение, че родителите трябва да имат приятелско отношение към децата,  но не и да се стремят да бъдат приятели във всяка ситуация.
Аз изисквам внимание и отношение към мен като към родител, по-възрастен и т.н., съответно отговарям със същото,  не толерирам нагло и грубо поведение, към което сякаш тийновете залитат. Иначе в светлите ни моменти си говорим  като приятели, смеем се и си споделяме пак като приятели, но при нужда ставам строг и взискателен родител.

Шампоанъ е мицеларният на Нивеа.

# 239
  • Мнения: X
До скоро много мрънках от синчето, сега като ви чета, направо съм от щастливките. 154, 39 кг. бил станал. Много е кльощав, не яде много, не се занимавам с хранененето му от няколко години, само припомням и бутам някой плод от време на време. По медицински причини не може да тренира силово, така че до фитнес няма да стигне, слава богу. Набляга на колелото и ритане с приятели, миналата седмица качихме Черни Връх, мисля, че е достатъчно като натоварване това, което сам си прави с приятели, слава богу и той мисли така.
Не знам даже какво да напиша, помага с домакинството /когато му кажа/, гледа сестра си, даже започна да я води и взима от детската срещу блока /от няколко седмици/. Всеки петък кани приятели за преспиване вкъщи, от време на време и той ходи да преспива някъде. Не е запален по игри и компютри, излиза много навън, предпочита срещите очи в очи. В шести клас имаше 3 гаджета, и като сложим първата, която беше лятото 5ти срещу 6ти клас - за година и нещо станаха 4. 12 години и половина е в момента. Харесва момичетата, винаги е бил така и винаги се е разбирал с момичета, и те го харесват. С ученето не сме много добре, това ми е голяма премисъл, аз амбициозна ... ще видим 7ми клас. Още е на първата книга - До Чикаго и назад си хареса, зорлем на една полянка на Витоша онзи ден прочетохме На прощаване. Имаме частна учителка по български още от 5ти клас и тя настоява книгите да бъдат прочетени тази година, нали изпита ще бъде на тях. Хич не го интересува. Но трябва да се отбележи, че 1 месец ходи на английски /юли/, та на практика не е бездействал. Лета, през които не ходи на курсове, съвсем се отпуска и после в началото на годината не успява да влезе в час, затова последните 2 години му организирам езикови занимания през лятото, да не му стават 3 месеца и 1/2 бездействие. Така че драмата ми е единствено с книгите и преговора по математика. Иска да ходи в английската .... ама с тоя мързел, как не ми се вярва...
За месинджър - ползваме си го, говорим си по него, не само сийнва, ами и отговаря.
Шампоан - какъвто докопа. Обичайно не взимаме с картинки /женски, мъжки/, нямам такъв проблем. Няколко пъти съм взимала мъжки, писна му, видя, че всичко е едно и също и миряса, сега понякога и с детския на сестра си се мие, каквото му е най-близко до ръката. Слава богу, много ме е страх да не стане конте някакво, пфу.

Общи условия

Активация на акаунт