Ако мъжа ви ви изневерява ....?

  • 11 770
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 647
Ние сме модерна фамилия. Той като ходи и аз ходя, ама без да се привързваме, само заради разнообразието. То омръзва бе, едно и също!  Mr. Green
Казваме си, разправяме си кой, къде... Нали сме приятели и всичко си споделяме! Мдаа.

Евала, кажи как го правите.  Crazy

# 17
  • Мнения: 5 577
Бях ясна и категорична още преди време, като гаджета - на една негова изневяра, мои пет.

Стресна се, и не се е случвало.  Wink

# 18
  • Мнения: 27 524

И после?  Grinning

Не е толкова лесно после. Нов мъж следва логически. Но като вземеш предвид, че на над 95 процента от мъжете им се случва да изневерят поне по веднъж, шансът да попаднеш в другите 5 процента е наистина малък. Освен това, замисли се без да слагаш на везните теб и съпругът ти. Познавам мъже, на които им се е случило веднъж или два пъти да кръшнат. Същевременно са много добри и внимателни съпрузи и страхотни бащи. Може да имаш мъж, който никога няма да ти изневери, но ще ти посяга. Или ще пие. Съвършени няма, това е ясно. Както и ние не сме. Затова приемам (на теория) еднократните кръшвания, но направени умно и без никога да разбирам. Факт е и, че дълбоката и истинска любов прощава. И навикът...Абе при всички положения не може да се махне леко с ръка и да има ясно и категорично мнение по въпроса какво ще стане после. Трудно е, индивидуално е за семейството.

# 19
  • Мнения: 7 474
Блонди с теб сме на едно мнение по този въпрос  Peace А и замислете се , дали няма да се случи и на вас някоя забежка,която в никакъв случай не би променила отношеншето ви към мъжа ви newsm78 Говорим обаче за еднократни случаи, не за продължителна връзка Naughty

# 20
  • Мнения: 46 516
Блонди, аз не мисля, че трябва да се правят компромиси, който вярва, че 95 % изневеряват- да търпи изневери, аз не бих.

Предпочитам раздяла по моя инициатива, а не когато реши да ме зареже в неподходящ момент- я бременна, я болна и т.н., такива неща не се отлагат ...

# 21
  • Мнения: 27 524
Не е който вярва, това си е факт. Само че много си затваряме очите, нормално е. Аз не слагам знак за равенство между раздяла и изневяра. Защо ако ти изневери веднъж, това да означава, че ще те изостави? Това става много рядко. Не съм и казвала, че някой е съгласен и трябва да търпи изневери. Затова кзвах, че ако има да се случва (а то става за съжаление много често), по-добре да става тайно и инцидентно и никога никой да не разбира.

# 22
  • Мнения: 27 524
А и замислете се , дали няма да се случи и на вас някоя забежка,която в никакъв случай не би променила отношението ви към мъжа ви? newsm78

Няма начин, нали знаеш, че в бг мамма всички сме съвършени жени, любовници, майки, готвачки, съпруги, дъщери и работнички.   Joy

Иначе на въпроса ти - абсолютно ДА  Peace

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Блонди с теб сме на едно мнение по този въпрос  Peace А и замислете се , дали няма да се случи и на вас някоя забежка,която в никакъв случай не би променила отношеншето ви към мъжа ви newsm78 Говорим обаче за еднократни случаи, не за продължителна връзка Naughty
И аз мисля като вас Peace Секса си е секс, любовта- любов. Аз не бих могла да спра да го обичам защото за момент се е поддал на нагона си. Тц... Naughty Прекалено са силни чувствата ми Heart Eyes Знам, че и той много ме обича, дори и да направи крачка в страни Confused Нас ни свързва не само секса Hug НО- говоря за еднократни залитания. Системни изневери не допускам Crossing Arms
Аз също не съм сляпа за красивите мъже Wink

# 24
  • Мнения: 46 516
Не е който вярва, това си е факт ...

Не, не вярвам, познавам достатъчно мъже, които НЕ изневеряват, всичко зависи от човека.

Но вярвам, че веднъж направи ли го, натам ще се повтори, това е закон, не познавам кривнали само веднъж ...

# 25
  • Мнения: 431
Искам да попитам мамите, които са толкова сигурни, че изневярата е нещо нормално и естествено, дали им се е случвало да им изневерят, или говорят теоретично? Peace

# 26
  • Мнения: 2 040
Не, не приемам изневярата, дори да е секс за 1 нощ ... абсурд ..
Ако го направи - по- добре да не разбера .. разбера ли ще му отеснее света  #2gunfire

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Искам да попитам мамите, които са толкова сигурни, че изневярата е нещо нормално и естествено, дали им се е случвало да им изневерят? Peace
Допускаш ли положителен отговор? hahaha Да не би мъжете ни да ни се отчитат?! Laughing

# 28
  • Мнения: 1 417

И после?  Grinning

Не е толкова лесно после. Нов мъж следва логически. Но като вземеш предвид, че на над 95 процента от мъжете им се случва да изневерят поне по веднъж, шансът да попаднеш в другите 5 процента е наистина малък. Освен това, замисли се без да слагаш на везните теб и съпругът ти. Познавам мъже, на които им се е случило веднъж или два пъти да кръшнат. Същевременно са много добри и внимателни съпрузи и страхотни бащи. Може да имаш мъж, който никога няма да ти изневери, но ще ти посяга. Или ще пие. Съвършени няма, това е ясно. Както и ние не сме. Затова приемам (на теория) еднократните кръшвания, но направени умно и без никога да разбирам. Факт е и, че дълбоката и истинска любов прощава. И навикът...Абе при всички положения не може да се махне леко с ръка и да има ясно и категорично мнение по въпроса какво ще стане после. Трудно е, индивидуално е за семейството.
newsm10 Това е самата истина, независимо дали ни харесва или не Simple Smile

# 29
  • Мнения: 431

Допускаш ли положителен отговор? hahaha Да не би мъжете ни да ни се отчитат?! Laughing

Питам, защото на мен са ми изневерявали и мога само да кажа, че едно е да си мислиш, как ще реагираш, друго е да ти се случи. И аз бях така прекрасно либерално настроена, преди да се случи на мой гръб. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт