Топли слънчеви лъчи, грее теста с две черти!Бебеправене Тeма 339

  • 48 359
  • 744
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 480
Не съм много съгласна с поредните дни, или поне не за всеки важи. Най-добра според мен е схема през ден, започвайки от първия чист ден. Така хем се събира по-добро качество, хем не натоварване мъжете си с резултатите от теста за О .
Това за активни двойки разбира се

# 241
  • Мнения: 16
Усетих овулационни болки в Неделя, точно преди опита, голям късмет, викам си сега е момента.Тестовете не са 100% сигурни, хормоните са променливи, по хубав ориентир от цервикалната слуз и боклната нямя. Ще изчакам 1.08 и ще направя тестче.

# 242
  • Варна
  • Мнения: 725
Благодаря Ви за късметлийското списъче , този месец излезе късметлийско и за мен - 4 дни преди МЦ 2бр положителни теста с бледи чертички . Благодаря Ви за страхотната темичка , за всички съвети които давате . Успех на всички!! 🤗🤗🌼🌸

# 243
  • Мнения: 845
Тихичко честито и до финал!!! Много се радвам  Hug

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Каква хубава новина нека напълним темата с такива Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 16
Честито и до финал, нека повлечем крак след теб!

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Момичета някоя от вас може ли да изпрати снимка на категорично положителен тест за овулация?
Може да ви се струва глупаво, но моите чертички не се насищат като контролната..

# 247
  • Мнения: 16
Наборе, ето ти една! 

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 857
Simba, тихичко честито и от мен 🤗
huligankata, аз също съм за през ден след края на ц, просто споделям, какво ми каза лекар, може на някой тази схема да му допада 😄. Реших от този месец, да правя любов, не само ,, опити" ...каквото стане! Правя все пак тестове!
Още + тестчета 💗, може ли?!😘
Ето и от мен ( предния месец)

# 249
  • Мнения: 51
Момичета някоя от вас може ли да изпрати снимка на категорично положителен тест за овулация?
Може да ви се струва глупаво, но моите чертички не се насищат като контролната..


Какви тестове използваш? Ако са овю няма да видиш ярко наситена,вземи си на Клиър Овю и ще останеш доволна.

# 250
  • Мнения: 16
Напротив,ето точно на Овю като по учебник! Никой друг не се е насищал така, имам два единия на Овю, другия Блудрийм да видим какво ще покажат след малко

# 251
  • Мнения: 845
Напротив,ето точно на Овю като по учебник!  

Не съм много компетентна, но повечето казват, че трябва да е наситена колкото контролната или по-ярка от нея, за да е +. Аз така и не се справих с тези тестове и ги зарязах. За мой късмет се справихме без тях. Не съм надеждна, само споделям какво съм чела в темата за овулация.

# 252
  • Мнения: 16
Точно на този е много по наситена от контролната. До бялото е тестовата, а до синьото контролата.

# 253
  • Мнения: 845
Да, аз знам коя чертичка да гледам. Явно на снимката не ми изглежда така. Успех и чакаме добри новини след като си хванала О. Hug

# 254
  • Мнения: 16
Много се надявам. Амин

Общи условия

Активация на акаунт