Топли слънчеви лъчи, грее теста с две черти!Бебеправене Тeма 339

  • 48 312
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Точно на този е много по наситена от контролната. До бялото е тестовата, а до синьото контролата.

На мен ми се струва, че още малко трябва да изчакаш за овулация. Чертичката е наситена, но не достатъчно. Може би няколко часа, или утре? Не съм експерт де, само споделям мнение.

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 209

Такива използвам и не ми е била наситена колкото контролната линия (едва от месец ползвам нямам опит) затова исках да видя вашите.
От утре започвам да тествам и да действам благодаря момичета Heart EyesHeart Eyes

# 257
  • Мнения: 2 571
Изобщо не са ти по учебник Овю/то...ама изобщо ! Повярвай доста теста от тези съм направила 😉

Не виждам нито един ++ за О
Тя настъпва когато теста е бил + и следващия е -
По ЦС също се ориентирай , щом стане "сухо" О се случва .

# 258
  • Мнения: 16
Четох че тестове се правят от 10 ден от цикъла, догато видиш положителен тест, може овуто да  е и на 20-21 ден късно. За това прави всеки ден, вземи две кутии и трявба да видиш положителен и се прави след три часа въздържане от вода след 11 сутринта. Ако след двете кутий не видиш положителен резултат, продължете с опитите през ден до 35 е. Такъв съвет ми даде моя позната. Успех

# 259
  • Мнения: 196
А ОВУ тестове пак ли са с първа урина?

# 260
  • Мнения: 16
Виж мнението по-горе

# 261
  • Мнения: 845
http://m.bg-mamma.com/?topic=1049823

Темата е специално за овулация. Със сигурност ще ви бъде полезна Blush

# 262
  • Мнения: X
Аз моите не ги правя с първа урина, бях чела, че не е хубаво, мисля че трябва след 10 ч. сутрин до 20:00 вечерта.

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 209
http://m.bg-mamma.com/?topic=1049823

Темата е специално за овулация. Със сигурност ще ви бъде полезна Blush

Благодаря!
За да не рязводняваме тази:blush:

# 264
  • Мнения: 51

Такива използвам и не ми е била наситена колкото контролната линия (едва от месец ползвам нямам опит) затова исках да видя вашите.
От утре започвам да тествам и да действам благодаря момичета Heart EyesHeart Eyes

Същите и аз използвах последния път,с тях хванах овулация с ОВЮ не успях туй като нямаше хубаво наситена,а на тези ми излезна ясна хубава черта,но аз явно съм с други проблеми сега ще ги изследвами следя. Успех и честото на бременните!

# 265
  • Мнения: X
Днес съм именничка 💐💐💐 Желая на себе си и на всички тук прекрасни момичета най - вече здраве ,много късмет и безкрайни щастливи моменти Flowers Four Leaf Clover Flowers Cherry Blossom Flowers Hibiscus Преди 5 год последният ми МЦ беше на 15 юли и след него забременях.Днес на 17юли теста ми за О е положителен.Ще се захващаме и тайничко се надявам всичко да е съдбоносно и да ми е на късмет ,2 години и половина чакане и надежди да останат в миналото 🕊🕊🕊

# 266
  • Мнения: 16
Това е теста от днес. Много се обърках, в неделя спазми като при ову, болки,вчера обилна слуз, а днес този тест.

# 267
  • Мнения: X
Това е теста от днес. Много се обърках, в неделя спазми като при ову, болки,вчера обилна слуз, а днес този тест.

Toзи изглежда положителен. Успех Simple Smile

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 209
За по-сигурно хващай мъжа за ушите и всеки ден по 3 пъти Joy

# 269
  • Мнения: 16
Сара, това е най-глупавия съвет, който можеш да дадеш,туко що писах с много добър пловдивски гинеколог от клиника Селена и ми каза по веднъж на ден, защото  при второ изпразване се отделя незряла сперма,сперматозоидите узряват по веднъж на всеки 24 часа. Дано съм полезна с тази схема от лекаря, ще му се доверя и чакам на 30.07 двете чертички.

Общи условия

Активация на акаунт