Разхвърляни ли са мъжете ви

  • 6 940
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 222
Много раzхвърля и аz само вървя след него и събирам. ама какво да направя сама съм си го иzбрала. Mr. Green

# 61
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Страшно е разхвърлян.

# 62
  • Мнения: 1 731

Няма оправия вече 10г. #Crazy Whistling

# 63
  • Мнения: 2 000
И моят е от разхвърляните. Само мърморя подире му, но файда няма.

# 64
  • Мнения: 5 140
Рзхвърлян е и много ме дразни това, но...накрая оправям, к'во да правя.

# 65
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Разхвърлян и още как. Понякога адски се дразня от това, но на толкова години е станал и едва ли ще го науча да си прибира нещата където им е мястото.

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Сега вече съм по-спокойна,че не само аз съм в това положение.Ами като гледам повечето са така но вие сте прави нали си ги обичаме ще си ги търпим,да са живи и здрави.На тези който са подредени да са им честити мъжете.БЛАГОДАРЯ,за това ,че споделихте сега съм по оптимистична към това положение у нас.

# 67
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Моят е от подредените,по-подреден и от мен newsm78.Това обаче не му пречи да отказва да върши домакинска работа.Но напоследък взе мнооого да помага Hug Laughing

# 68
  • Мнения: 3 248
Не, не е разхвърлян, даже напротив! Party

# 69
  • Мнения: 100
Бях разхвърлян. Сега всичко е на мястото си и просто няма начин да бъда такъв.
Ако поставите необходимите неща на необходимите места, няма да има проблеми.

# 70
  • Мнения: 607
И моят е от разхвърляните. Само мърморя подире му, но файда няма.
И при нас положението е същото.

# 71
  • Мнения: 419
моят мъж преди не беше,но откакто съм си в къщи с детето не мога да спра да ходя след него Mr. Greenпостоянно има 4орапи по пода,хавлията я намирам на какви ли не места,винаги има трохи по масата или по кухненския плот....но си го оби4ам и си го тарпя newsm76

# 72
  • Мнения: 394
Хич не е Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Всичко си подрежда прилежно,не си хвърля никога чорапите дет не трябва,няма никога разпилени дрехи по пода и по креватите.Не се налага никога да ходя след него,олеснява ме максимално и се грижи да не се изморявам-дори да се налага той да се натовари.
Споменах ли,че това го сънувах снощи? Mr. Green Laughing

# 73
  • Мнения: 2 700
Когато се оженихме беше много разхвърлян и това очевидно се дължеше на свекърва ми, която непрекъснато е ходила и е прибирала след него. В началото се дразних и прибирах, после преминах към превъзпитание - в продължение на месеци прибирах само моите неща и лека полека се научи, че както остави така ще и намери нещата си. Сега и домакинството, и почистването и подреждането са оща задача.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 621
Умерено разхвърлян е. Peace

И моят така. Peace

Общи условия

Активация на акаунт